Žymekliai ir kirpimas: Įvadas ir naudojimas

 

Ar jūs visada svajojo apie tobulą nepriekaištinga ir šviesus oda kaip modelių? Jų aštrūs bruožai, šviesos veidą. Deja, ne visiems yra błogosławiony su ryškiai spindinčią odą. Laimei mūsų kosmetikos padėti sustiprinti geriausias mūsų funkcijomis! Šiandien mes ketiname aptarti du tokius kosmetiką, kuri vienu patogiai gali padaryti jums išsiskirti iš minios. Taip, aš kalbu apie veido markeriai ir skaistalai.

Žymeklis:

1. C yra už paryškinimo: Ši sritis prasideda nuo virš antakių, į šventyklą ir tęsiasi iki skruosto.

Markeriai yra kosmetikos produktas, kuris padeda ištaisyti smulkius defektus jūsų odos & naudojami aiškiai išryškinti individo geriausias savybes. Jie pridėti ryškumą tokiose srityse, kaip akis, skruostus ir juos sustiprinti savo veidą su ryškiai natūralaus švytėjimo. Ji suteikia dimensiją į savo veidą.

load...

Markeriai yra įvairių formų, pavyzdžiui, miltelių, grietinėlės & skysčio. Taip pat galite įsigyti Shimmery Žymeklis kai ypatinga proga. Jūs netgi galite naudoti tam tikras skaistalai arba milteliams kaip markeriai, jei jie gerai dera su jūsų odos tonas. Skysčiai yra geriausias variantas pradedantiesiems, nes ji yra lengva maišyti, bet milteliai ir kremai turi daugiau atspalvių laisvų. Yra atspalvių įvairovė markeriai iš perlų, rožinės ir shimmery aukso. Atspalvis ir forma jums pasirinkti, priklauso nuo asmeninio skonio ir odos tonas.

Sritys, taikymo Žymeklis:

  • Paprastai taikomas tik virš skaistalai ant skruosto kaulų arba gali būti dengiamas ant skaistalai gauti šviesesnę ieško skruostus ar taip pat galima maišyti su skaistalai gauti natūralus šviečiančius skruostus.
  • Taikoma išorinio kampo antakių kaulų pabrėžti visą akis.
  • Taikomoji palei nosį išryškinti nosį tilto. Taip pat indų odos tonai turėtų būti taikomas ne kampuose nosies ir burnos paslėpti tamsias dėmes ir nepriekaištinga spindinčią odą.
  • Taip pat gali būti naudojamas pagal akių srityje gauti ryškesnes akis. Jei turite sunkių tamsius ratilus po to gali būti taikoma šiek tiek daugiau nei makiažo.

Įsitikinkite, kad taikyti produktą su šviesos ranka dėvėti kasdien ir labai renginiams.

Kaip Taikyti Žymeklis Puikiai?

Naudoti pūkuotas skaistalai šepetį ir sukama jį į žymėjimą.

  1. Bakstelėkite, jei norite pašalinti perteklius.
  2. Taikyti jį į Pirmojo C zonos (vaizdo žemiau)

Pastaba: Jei jūs esate sąmoningas, kad Shimmery produktai gali pabrėžti savo dideles poras, nereikia persistengti su paryškinimo makiažas.

load...

Blush:

2. C yra skaistalai: Sritis pagal jus skruosto kaulų.

Paraudimui yra paplitusi daugelyje makiažo rutiną. Jie gali pridėti sveiką spindesį jūsų odai. Tiesiog skaistalai liesti be jokio kito makiažas gali padaryti jums atrodo šviežia akimirksniu. Kremas paraudimui gali duoti daugiau jaunatvišką rasotas apdaila odą.

Kaip kreiptis skaistalai Puikiai?

Kaip taikyti skaistalai? Naudoti pakrypusios skaistalai šepetį ir sukama jį į produkto.

  1. Bakstelėkite, jei norite pašalinti perteklius.
  2. Įsitikinkite, kad naudojate šiek tiek tamsiai atspalvis skaistalai.
  3. Taikyti jį į antrąjį C zonos (vaizdo žemiau)

Jei jums išvengti skaistalai, nes manote, kad tai suteikia jums klounas atrodo, tai gali būti, nes jūs overusing produktą. Įsitikinkite, kad taikyti subtiliai gauti efektą jūs ieškote.

Jūs galite ieškoti visiškai Put-kartu ir apsvaiginimo keletą minučių su šiuo greito technika CS už paryškinimo ir skaistalai taikymo.

Šis bendras praskaidrina visą veidą pranešimą, kuriame šviesos spindesį. Taigi, pasiekti gražus švytėjimas ir suteikti sau gyvą išvaizdą su paryškinimo ir skaistalai taikymo.

Vaizdo Courtsey: „Google“

load...