Žvejyba ežero Gladyshevsky vandenyse. Rezervuotos vietos Karelija

load...

Deja, o gal laimei, slaptas vietas ežero Gladyshevsky nežino visų žvejų. Jis ne geriausių sąrašus ir sąrašus žuvininkystės tvenkinių, kelionių tik pradėjo tyrinėti šias vietas. Tačiau vietos kareliško gerbėjai sėdėti su meškere ir labiausiai beviltiška narių Sankt Peterburgo žvejybos klubuose daugelį metų ateiti į šio ežero už turtingo laimikis. Ji pritraukia ir žinovų iš tolimesnių kraštų. Tačiau ši sritis išlieka viena iš paslaptingiausių žvejybos vietas. Tačiau, kaip ir daugelis kitų gamtos išteklių nepasiekiamas Karelija.

Istorija ir geografija Gladyshevsky ežero

Ežeras slypi stačių kalvų padengta pušyno slėnyje. Jo gylis siekia bilietas i londona 14 metrų, tačiau yra informacijos apie depresijas iki 24 metrų. Nuo pradžios iki Didžiosios upės į šiaurę įteka į ežerą, kuris jungia jį prie ežero Nakhimov. Į pietryčius nuo ežero ateina Gladyshevka upės, vandens tiekimas upės Juodojoje, ir tada toliau – Suomijos įlanka. Ši upė gausu slenksčių, kriokliai, tvenkiniai, netoli ežero Gladyshevsky pobūdžio gana sudėtinga: jis pateko į ledo keliais mygtukais apačioje, sukėlęs šalto povandeninės. Tačiau šios šiaurinės vietos visada traukė lankytojų nuostabų gamtos grožį ir grynumą. Įvairiais laikais kaimuose išsibarsčiusios palei ežero kranto, liko kultūros ir meno: vilnius praha skrydis rašytojai Saltykov-Ščedrinas ir Gorkis, poetai Demian prasta ir VLKSM, dailininkas Kramskoy. Gyveno ir dirbo ežeras garsus rusų gydytojas Sergejus Botkin kaimynystėje. Garsusis revoliucionierių lyderį, mokslininkas ir žurnalistas V. Bonch-apibūdina savo kronikose, jie susitiko šiose vietose su laisvalaikio vakarėlyje Lenino vasarnamį.

Povandeninis Gladyshevsky ežeras

load...

Privatumo ir gamtos grynumas lengvai paaiškinti žuvų gyvenimo gausa ežero vandenyse. Ešeriai, kuojos, ruffe, karšių – lengviausias žvejyba, kasyba, kuris pecks minnow, širdys, pjovimo Dace. Tačiau gauti walleye, upėtakis ar lydeka, reikalauja daug įgūdžių, tinkamą įrangą, tinkamą masalą. Beje, čia lydekos įprasta precedento mastą, visoje atvejais iki penkių kilogramų. Gladyshevsky rasti ežero spręsti mėgėjams visiems legalios žvejybos lektuvu bilietai i dublina rūšių. Čia galite sėdėti su meškere ant tilto, įdiekite klojimo zakidushka, nuplaukti į grūstuvu arba gumine valtis ir išbandyti savo laimę su verpimui.

Kada Core žvejybos kontrolės

Nepaliekant šanso brakonierių, keletas departamentų laivai nuolat išvagotas Gladyshevsky ežerą. Žvejyba čia yra taip gerai dėka daugiausia į žvejybos inspektorių pastangas. Ant ežero Draudžiama įdėti į tinklą, ir jie tikrai nėra. Galite keliauti valtimis tik varikliai naudoti neleidžiama. Griežtos taisyklės žvejybos metu neršto: įspėjamųjų požymių, esančių visoje, kruopščių patikrinimų nuolat patruliuoja vandenis – visi už atitinkamą saugumo lygį žuvų populiacijos. Parodyti solidarumą ir žvejai: nuimta tik jei leidžiama, išleistas atgal sugauti smulkmena, kad išaugo kitam sezonui.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *