Yra 10 geriausių Kerastase šampūnų

Kerastase yra galinga plaukų priežiūros prekės iš L’Oreal Paris, kuri yra populiari visame pasaulyje. Jie turi profesionalią plaukų priežiūros intervalas sudarytas iš šampūnai, serumai, kondicionieriai ir kt Kerastase šampūnai ne striptizo plaukus nuo savo drėgmės ir išvalyti purvą ir nešvarumus labai lengvai.

Čia yra top 10 Kerastase šampūnas Indijoje:

1. Kerastase maistinę Bain Oleo-Curl:

Kerastase Bain Oleo maistinių-Curl valo plaukus labai švelniai ir sumažina iššukavimo. Jis maitina plauko pluošto ir galvos odą, ir daro plaukai minkšta ir elastinga. Ji taip pat padeda išlaikyti One blizga garbanas nejausdama sunkiųjų ant plaukų. Jis specialiai sukurtas su ultra-plonu alyvos technologijas, kad būtų apsaugotos nuo drėgmės ir karščio pažeidimo.

Kaina: R 2,383.50

load...

2. Kerastase Bain Specifique Stimuliste GL:

Kerastase Bain Specifique Stimuliste GL padeda išlaikyti sveikus plaukus ir galvos odą. Tai labai švelnus šampūnas, kad atgaivina ir valo plaukus. Tai energizuojantis šampūnas taip pat padeda padidinti plaukelis garsumą.

Kaina: R 2,383.50

3. Kerastase Chroma Riche šampūnas:

Kerastase Chroma Riche šampūnas apsaugo sausą ir dažytiems plaukams. Tai turi anti-išblukimo formulę, kuri valo plaukus labai švelniai. Ji priduria papildomą minkštumą, blizgesį ir drėgmę į plaukus. Tai drėkina plaukus, kad ji atrodytų elastinga, o taip pat prideda Shimmery spindesio. Tai Kerastase šampūnas turi UV filtrai pernelyg, kad apsaugoti plaukus nuo kenksmingų saulės spindulių.

load...

Kaina: Rs. 1500

4. Kerastase Resistance Bain Volumactive šampūnas:

Šis šampūnas geriausiai tinka baudą ir šlubuoti plaukus. Tai suteikia papildomą jėgą ir gyvybingumą padaryti plaukai atrodo pilnesnis. Tai taip pat daro plaukai šilkiniai sklandžiai ir blizga. Reguliariai naudojant šį šampūną gali padėti jums atsikratyti švelniavilnių gyvūnų plaukų ir taip pat padidinti plaukų tekstūrą.

Kaina: Rs. 1500

5. Kerastase Bain pajėgų Architecte šampūnas:

Kerastase Bain pajėgų Architecte Šampūnas gali būti naudojamas kasdien rekonstruoti bloga ir pažeistus plaukus. Tai padeda atstatyti ir sustiprinti plaukų skaidulas nuo šaknų iki galų. Tai netiesiogiai sumažina plaukų kritimą ir Split baigiasi. Tai yra suformuluota su patentuota Intra-Cylane, kuris apsaugo plaukus ir tai atrodo minkštesnė.

Kaina: Rs. 1500

6. Kerastase maistinę šampūnas Bain Satin Dozės gliukozės-Aktyvus:

Kerastase maistinių šampūnas „Bain Satin Dozavimas gliukozės-Aktyvus geriausiai tinka sausas ir įjautrintos plaukus. Šis šampūnas suteikia papildomą maitinimą ir priežiūrą gydyti sausą, įjautrintos plaukus. Tai suteikia visišką Mityba ir stiprina plaukų ir galvos odos energiją. Tai palieka plaukus ieškote minkštas, blizgus ir sveikas.

Kaina: Rs. 1500

7. Kerastase maistinę Bain Oleo-Relax suglodinimo šampūnas:

Kerastase Bain Oleo maistinių-Relax Smoothing šampūnas geriausiai tinka sausai, garbanotas ir nepaklusnūs plaukai. Tai suteikia intensyvų kontrolę valdyti ir apsaugoti sausą ir maištinga plaukus. Jis palieka plaukus ieško minkštas, šilkinis ir ilgalaikės apimties.

Kaina: Rs. 1500

8. Kerastase Elixir Ultime Sublime Valymas Naftos šampūnas:

Kerastase Elixir Ultime Sublime Valymas Naftos Šampūnas valo plaukus labai švelniai. Tai yra maitinamųjų aliejų, kad jūsų plaukai atrodo blizgantis, blizga, minkštas ir prabangus. Tai gali būti po kasdien geriausių rezultatų ir tinka visų tipų plaukams.

Kaina: Rs. 1500

9. Kerastase Bain Specifique exfoliant Hydratant nuo pleiskanų Drėkinantis šampūnas:

Šis šampūnas nuo Kerastase yra naudinga siekiant sumažinti pleiskanas. Tai geriausias šampūnas sausai galvos odai, nes jame yra mikro granules, greitai valo galvos odą ir plaukus. Tai parodė rezultatus iš savo pirmųjų taikymo ir apsaugo nuo pleiskanų kartojami iki 6 savaičių. Tai kovos pleiskanų šampūnas turi pakartotinį po kas 15 dienų. Tai efektyviai išvalo pleiskanas nedarant plaukai labai sausas ir trapus.

Kaina: Rs. 1500

10. Kerastase Chroma Captive šampūnas:

Kerastase Chroma Captive Šampūnas yra sulfatas nemokamai ir apsaugo dažytiems plaukams. Tai turi labai turtingą tekstūrą ir lathers gerai valo plaukus. Tai prideda švytėjimo, blizgesio, spindesio ir apsaugo plaukų spalvą ir blizgesį iki 40 dienų. Šis šampūnas yra linų sėmenų aliejus, kuris sumažina spalvų blukimo 33% iki 50%, vitamino E ir UV filtrais, apsaugančios priešlaikinį spalvų blukimo.

Kaina: Rs. 1500

Ar bandėte kuri nors iš šių produktų iš Kerastase? Ar palikti mums komentarą žemiau.

load...