Vormsi sala

Vormsi saloje gausu pasakojimų apie vikingų ir kultūra: pasigrožėti Keltų kryžius kapinėse, kadagio laukus, akmenis ir neįprastą švyturį.

Vormsi įsikūręs tarp Hiiumaa saloje ir žemyne.

Ji turi 92 kvadratinių kilometrų plotą ir yra ketvirtas pagal dydį sala Estijoje.

Salos pavadinimas kilo Vormsi vokiško žodžio „Worms“ arba Švedijos analogo „ORM (tiek vidurkis – gyvatė sala)

load...

Istoriškai Vormsi gyventojai pakrančių pigus bilietai i londona švedai, ir prieš Antrąjį pasaulinį karą, sala buvo apgyvendinta daugiau nei 2500 žmonių. Sovietų okupacijos Vormsi esančio pasienio teritorijoje, kur svečiai galėtų vykti tik su Vyriausybės patvirtinimo ir kuris metu buvo griežtai uždrausta išvykti į jūrą (kreipėsi į vietinių žvejų).

Dabar jūs galite ieškoti Vormsi senesnę istoriją, aplankyti 14. amžiaus pastatyta skrydziai i stokholma bažnyčia. Vormsi kapinės yra vienintelė vieta, Estijoje, kur galima pamatyti 13 a Keltų kryžiai.

Vormsi sala su kadagio srityse, pakrantės pievos, neįprastas uolų ir švyturius geriausia keliauti dviračiu ar pėsčiomis. Mėgaukitės pakrančių pievas, nendrės poliai, miškai, įlankų ir lagūnų, kurios teikia prieglobstį daugeliui skirtingų augalų ir paukščių. Siekiant užtikrinti gamtinės aplinkos, 2000. apsauga buvo sukurta Vormsi kraštovaizdžio draustinis.

Norėdami patekti lektuvu bilietai i lisabona į salą, galite naudoti keltu (apie 12 mylių kelionę, kad mano 45-ąją) nuo ROHUKULA uoste (108 km nuo Talino). Taip pat yra viešojo transporto, kuris veikia tarp uosto ir miesto centro. Jei vairuojate automobilį, įsitikinkite, kad esate priekyje pakrovimo pakankamai kuro degalinių Vormsi ne.

Vormsi yra gera vieta žmonėms, kurie domisi retas gamtos ir kurie mėgsta tylą ir ramybę. Ji taip pat pritraukia Švedijos istorijos ir sovietinio istorijos entuziastai.

load...
load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *