Vitaminas trūkumas – priežastys, simptomai ir gydymas

Vitaminų trūkumas – Kodėl, simptomai, ligos ir gydymas

Pablo teisingai pasakė: „Visada atminkite, kad imtis savo Vitaminai: Paimkite savo vitaminas A veiksmų, vitamino B ir tikėjimo, Vitaminas C pasitikėjimo, vitaminas D drausmės, vitaminas E Entuziazmas !!“

Vitaminai Jūsų mityba vaidina svarbų vaidmenį išlaikant gerą sveikatą. Šioje gyvensenos perdirbtų maisto produktų ir riebalų dietos, žmonės yra linkę turėti vieną ar daug vitaminų trūkumo. Tai taip pat gali atsitikti dėl netinkamo virškinimo sistemą. Vitaminai su fermentais padeda išlaisvinti energiją organizme ir palaikyti cheminėmis medžiagomis susijusios veiklos.

Yra 13 rūšių vitaminų:

load...
 • Tiaminas
 • Riboflavinas
 • Niacinas
 • B6 (piridoksino)
 • Folio rūgštis
 • B12 (cianokobalamino)
 • Pantoteno rūgštis
 • Biotinas
 • Vitamino C
 • Vitaminas A
 • Vitaminas D
 • Vitaminas E ir
 • Vitaminas K

Priežastys vitamino trūkumas:

Vitaminai reikalingi daugeliui gyvybinių organizmo funkcijų. Taigi, vienas turėtų suvartoti tinkamą kiekį vitaminų arba imtis papildų. Trūkumas esminių vitaminų paprastai yra prastos mitybos įpročius, pavyzdžiui, mažo suvartojamų vaisių ir daržovių rezultatas. Vitaminas trūkumas yra labai rimta problema, ir turėtų būti gydomi natūralių maisto produktų ar maisto papildų.

Kitų dalykų, kurie gali sukelti vitamino trūkumas yra šie:

1. Dieta

2. Alkoholizmas

3. Pykinimas ir vėmimas nėštumo metu

load...

4. Nutukimas

5. Rūkymas

6. Nėštumo ir žindyvėms.

Vitaminų trūkumo simptomai:

1. Gripo

2. Raumenų mėšlungis

3. Psoriazė

4. Lėtinės inkstų ligos

5. Cukrinis diabetas

6. Astma

7. Periodonto ligos

8. Širdies ir kraujagyslių ligos

9. Depresija

10. Vėžys

Vitamino trūkumas Ligos ir gydymas:

Žemiau yra skirtingi trūkumas ligos vitaminai ir jų gydymą.

1. Avitaminozė:

Šios ligos simptomai yra skausmas, smegenų žalą, svorio netekimas, kūno silpnumas, nereguliarus širdies plakimas ir širdies nepakankamumas. Tai buvo būdinga Azijos, ilgą laiką. Avitaminozė sukelia vitamino B1 (tiaminas) trūkumo, kuris gali būti gauti iš grūdų lukštų.

2. Pellagra:

Šios ligos simptomai yra dermatitas, demencija, ir viduriavimas. Ji taip pat gali sukelti mirtį. Trūksta vitamino B3 (niacinas) gali sukelti pellagra. Dietos gausu vitamino B3 galite lengvai laikyti jį.

3. Biotinas Trūkumas:

Biotinas trūkumas sukelia plaukų slinkimas, anemija, bėrimas, psichikos liga, haliucinacijos, mieguistumas, depresija. Šis vitaminas gali būti pagaminti iš mėsos, kepenų, pieno, riešutų, ir kai kurios daržovės.

4. Szkorbut:

Niekingas gali sukelti odos dėmės, iškristi dantys, karščiavimas, kraujuojančios dantenos, mieguistumas ir taip pat gali sukelti mirtį. Tai, kurį sukelia trūkumas vitamino C.

5. Hypocobalaminemia:

Tai veda prie žalos nugaros smegenų ir galvos smegenų pablogėjimo metu laikui bėgant. Jis taip pat gali sukelti psichikos sutrikimus. Jo simptomai yra dirglumas, depresija, nuovargis ir bloga atmintis. Tai sukelia trūkumas vitamino B12 organizme. Vitaminas B12 galima gauti iš kiaušinių, pieno, mėsos ir tt

6. Krzywica:

Rachitas verčia raumenys ir kaulai minkšti. Tai daugiausia pastebėta vaikams ir kūdikiams. Rachitas atsiranda dėl vitamino D. Vitaminas D trūkumas yra reikalingas kalcio ir įsigerti į kaulus, kad juos sustiprinti.

7. Ariboflavinosis:

Ši liga dažniausiai pastebima nusilpusių vaikams ir alkoholikų. Simptomai yra krekingo lūpų, veido, gerklės, akių paraudimas, ryškiai rožinės spalvos liežuvis ir mažas raudonųjų kraujo ląstelių kiekis. Tai dėl trūkumas vitamino B2 (riboflavino), tačiau gali būti lengvai valomos vartoja tinkamą maistą, įskaitant pieno, grybų, mėsos, kiaušinių ir žalios lapinės daržovės. Tai naudojama dirbtinė apelsinų spalvos maisto produktuose.

9. Vitaminas K trūkumas:

Tai vitaminų trūkumas paprastai paveikia naujagimiams ir mažiems vaikams. Jis taip pat gali sukelti nekontroliuojamą kraujavimą ir nepakankamai kaulus. Vitaminas K injekcijos skiriamas naujagimiams daugelyje ligoninių, siekiant išvengti šį trūkumą. Šis vitaminas gali būti gaunami iš žalios lapinės daržovės. Vitaminas K trūkumas taip pat matyti bulimics, griežtų dietos, alkoholikų, ir žmonėms, sergantiems cistine fibroze.

10. Parestezija:

Vitaminas B5 galima gauti iš daugelio maisto medžiagų. Tai trūkumas dažniausiai būna žmonių, kurie ateina pagal Prastos mitybos kategorijas. Šio vitamino trūkumas gali sukelti lėtinį parestezija. Parestezija yra plačiai žinoma, kad žmonės, kaip numbing pojūtis tarsi galūnės „užmigti“. Tai nėra pavojinga liga, dažniausiai pasireiškia žmonėms, sergantiems vitamino B5 trūkumas

11. Nakties aklumas:

Ši liga sukelia pacientui arba prarasti visą regėjimą arba neryškus matymas naktį. Trūkumas vitamino A sukelia naktinį aklumą. Įskaitant morkos dietos gali padėti atsikratyti šios ligos.

load...