Viskas, ką reikia žinoti apie Wheatgrass dietą

Hipokratas buvo teisus, kai sakė, kad jis „tegul tavo maistas bus tavo medicina“. Žmogaus organizmas turi įgimtą gebėjimą išgydyti save, jei suteikta teisė mitybos. Tačiau daugelis iš mūsų, ignoruoti šį dictum ir toliau vadovauti sėdimas gyvenimo būdas, kartu su blogais mitybos įpročiais. Jei planuojate likti sveikiems ir įdomu, kur pradėti, pabandykite Wheatgrass!

Wheatgrass yra žalia žolė augalas, kuris turi nuostabų gydomųjų savybių ir gydomųjų savybių tipo. Jame yra chlorofilo, fermentų, vitaminų ir amino rūgščių, kurios yra gerai mūsų sveikatai. Wheatgrass priklauso kviečių šeimos ir paprastai parduodamos sultys, milteliai arba žolės forma. Šalininkai šio ląstelienos Teiginys, kad Wheatgrass mityba gali tiekti organizmui visų apvalių mitybos.

Kas yra Wheatgrass Dieta?

Wheatgrass dietos rodo, naudojantys Wheatgrass į sulčių arba miltelių pavidalo ne mažiau kaip du kartus per dieną. Skirtingai nuo kitų dietų, kviečių žolės neprašo jus galite pakeisti savo įprastą maistą su kviečių žolės, tačiau rekomenduoja pridėti šį augalą į savo įprastą mitybą. Jūs tikrai galite naudoti ją kaip sveikiau užkandžių variantą. Jūs galite gauti sveikesnį kūną tikrai ant nuolat vartoja Wheatgrass.

Kai Wheatgrass sulčių dieta privalumai:

  • Wheatgrass yra didelis antioksidantų ir anti-uždegiminių fermentų, kurie naikina bakterijas ir virusus mūsų kūno.
  • Wheatgrass gali kontroliuoti ir reguliuoti kraujospūdį mūsų organizme. Tai padidina raudonųjų kraujo kūnelių skaičius ir yra labai gera gesinimo sąlygas, pavyzdžiui, anemija. Taip pat efektyviai valyti įvairius organus ir virškinimo trakto nuo toksinų. Sąlygas, pavyzdžiui, cholesterolio gali būti lengvai valdomi, nes kviečių žolė yra natūralus kraujagyslių plėstuvas.
  • Wheatgrass skatina svorio ir taip pat veiksmingas prieš nutukimą. Jis turi pagrindinius ingredientus, kurie stimuliuoja skydliaukės ir reguliuoja endokrininę sistemą. Endokrininė sistema yra atsakinga už tinkamą svorio ir svorio metimo procesą.
  • Jei jūs ieškote eiti į skysto Detox dietos atkalti keletą svarų, pabandykite Wheatgrass sulčių dieta. Tai pylimas iš toksinus iš organizmo, jaunina ir stangrina ją su sveiko kraujo sistemą.

Kaip naudotis Wheatgrass sulčių dieta?

Padaryti Wheatgrass sulčių namuose arba nusipirkti gatavų iš parduotuvės. Jei naudojate žolę tiesiai, tada įdėti jį į maišytuvą kartu su vandeniu, kad sultys iš jo. Jei naudojate miltelius, tada atskiesti vieną stiklinę vandens su vienu šaukštu Wheatgrass. Išgerti vieną stiklinę sulčių ryte vietoj pieno / arbatos / kavos. Ar kitos stiklinės vieną valandą prieš jūsų pietums ir dar vieną prieš vakarienę. Jei naudojamas nuosekliai, Wheatgrass gali padėti jums numesti svorio, valdyti savo alkį ir sveikatos tuo pačiu metu.

load...

Kur rasti Wheatgrass?

Wheatgrass lengvai rasti ajurvedos ar žolelių parduotuvėse. Keli prekybos centrai, taip pat išlaikyti atsargų šio produkto šių dienų. Jei jūs negalite rasti vieną parduotuvę netoli, galite surasti internete. Keletas internetinių žolelių parduotuvėse akcijų Wheatgrass milteliai ir sultys ir išsiųsti jį jums pagal užsakymą. Kartais taip pat galite gauti nuolaidas dėl tokių produktų.

Jei jums patinka Sodininkystė, jums gali augti Wheatgrass jūsų pačių kieme. Tai nereikia daug priežiūros ir sudygsta per 7 dienas nuo sodinimo sėklos. Reguliariai laistyti rūpinsis žolės.

Žodis atsargiai:

Nėščioms ir žindančioms moterims prieš naudojant Wheatgrass turėtų pasitarti su savo gydytoju. Sveikiems žmonėms Esant normalioms aplinkybėms, jis neturi sukelti šalutinį poveikį. Net ilgalaikio naudojimo, Wheatgrass yra žinoma, kad nesukėlė vėlesnius šalutinį poveikį žmonių ir paprastai laikomi saugiais.

Ne, mes neprašome jus prisijungti prie kito dietos kaprizas. Wheatgrass dieta klausia nieko daugiau, nei pridedant keletą stiklinių šį maistingą sulčių į savo įprastą mitybą. Tai jau galite padaryti, siekiant išlaikyti jūsų kūno sveiką! Pabandyk tai!

Ar naudojamas Wheatgrass dietos prieš? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...
load...