„Vanduo šlifuoja akmenį“ ar kaip tinkamai padaryti hidroizoliaciją vonios kambaryje

Atsargiai, didelė drėgmė! Įsivaizduokite, kad esate jaukioje vonios kambarys. Dabar pagalvokite apie tai: kiekviena detalė ir dekoro čia kasdien patiria bekompromisio priepuolis dėl kondensuoto drėgmės dalis. Trumpai tariant, „vandens nusidėvi akmenį“, tačiau nepritaria nuomotoju. 

Tad kovoti su ja – į peržiūrą šiandien dom.by vonios hidroizoliacijos tema. Dabar mes išmoksite šiuolaikinių hidroizoliacinės medžiagos gali blokuoti vandens patekimo per grindis ir sienas rastvorobetonny sluoksniu.

Žinoma, kai kurie iš mūsų yra girdėję kažkur, kad visa tai „nesąmonė“ ir kondensato drėgmės išgaruoja per ventiliaciją. Bet tai buvo – gera dalis drėgmės per sąnarius ir mikroįtrūkimų įsiskverbia plytelės, o tada į dantų ėduonis stiliaus pasiekia betono. 

Lygis 1: medžiagos hidroizoliaciniai

load...

Galbūt pradėti įvadas į medžiagų hidroizoliaciniai grindų ir sienų. Tai paprasta – tiesiog išleisti dvi versijos šių medžiagų:

  • obmazochnye;
  • Mediena laminavimo.

Žinoma, visų pirma apsvarstyti vidaus gamintojas – paviršiaus hidroizoliacijos . Pirmas dalykas žinoti yra tai, kad paprastai medžiagos Šio tipo remiantis oksiduotų bitumo, kurių dedama į organinių tirpiklių ir įvairių pagalbinių medžiagų, tokių kaip trupiniai gumos, latekso ir plastifikatorius. Reikėtų pažymėti, kad šie komponentai padidinti lankstumą ir patikimumą danga ir taip pat leidžia atsparus išorės poveikiams.

Nors gumos-bitumas ir bitumo-polimero mastika turi puikų sukibimą su vonios kambario paviršių, ir jų apsauginės savybės yra įrodyta, tik kartu su armavimo fibrino lygų rezultatą.

Kaip ir pamušalas hidraulinius sandariklius , tokių medžiagų naudojimas yra daug lengviau ir patogiau lubricative. Medienos laminavimo medžiagos skiriasi patį įrengimo metodą:

load...
  • klijai (paprastas ir greitas naudoti, nereikia papildomų įrenginius);
  • lydant (pritvirtintą dujų degiklio).

Tačiau reikėtų pažymėti, kad iš karto hidroizoliacijos naudojant bitumo rulonai turi nuolatinę nemalonų kvapą. Be to, kai montavimo konstrukcijos medžiagų yra svarbūs absoliutus sausi baziniai bitumo iš anksto apdorotos gruntu. Ir galų gale, jums reikia griežtai vengti pažeidimų izoliuoti paviršius ir audinys priklijuotas save labai atsargiai, nes bet koks „mokykla“ gali sugadinti visą darbą.

Ir dar, šie trūkumai negali sumažinti nugaros pamušalas medžiagų paklausą. Galų gale, ir hidroizoliacijos vonioje su jų taikymu – tai yra labiausiai ekonomiškas variantas.

Pamušalas hidrauliniai sandarikliai montuojamos greitai ir tiksliai fiksuotas per visą plotą, be poslinkio paveikslų rizika. Ir dar vienas dalykas, perkelti į šį pagrindą, jūs galite beveik iš karto po įdiegimo.

2 lygis: hidroizoliacijos per lubricative medžiagų

Čia, kaip ir su pirmuoju smūgiu, jei viskas yra parengta, svarbu ne „sulėtinti“. Patraukti priemonė rankas (volelis, teptukas arba mentele). Beje, kartais naudojant automatinę purškimo įrangą, kai perdirbimo didelę erdvę.

Kitą, naudojant cemento-polimero mastika lygiavimo grindis anksčiau pareikšti jį į norimą aukščio lygio (taigi nereikia papildomos grindų lygintuvu). Jei jūs ketinate taikomos bitumine mastika plonu sluoksniu (2 mm), reikia turėti lygintuvu.

Ir svarbiausia, nepamirškite, kad padengimo medžiagos turi būti taikomi tiksliai ir tiksliai, kad būtų išvengta spragų ant pagrindo paviršiaus. Ir beje, daugiau dėmesio siūlės – tai silpniausia vieta.

3 lygis: Atsparios vandeniui, naudojant interneto medžiagas

Taigi čia visai paprasta. Reikalas tas, kad pamušalas hidrauliniai sandarikliai vonioje tilptų kaip reguliariai linoleumas. Pradžių ji yra būtina, siekiant sumažinti norimą fragmentų ilgio ir pločio, pašalintas iš apsaugine plėvele viduje ir pridėti prie substrato.

Bet tai dar ne viskas – dabar būtų gera idėja įdiegti šią fragmentas yra sunkus ritinėlis tankesnis medžiagos gulėjau ant pagrindo paviršiaus.

Reikia būti skalaujama, užfiksuoti maždaug 4-5 cm kiekvieną praėjusių fragmento Šie hidroizoliacijos lakštai. Bet vietoj grindų sąsaja su sienomis svarbu padaryti rimtesnę sutapimų – ant sienos turi lipti okolo15-20 pamatyti.

Ta pati sistema naudojama krovimas ir susiduria medžiagas, tačiau egzistuoja konkrečių subtilybes skaičių. Salė nepanaikina būtina diegimo metu. Movos su hidroizoliacijos aukštuose numatyti dujų degiklį, kuris šildo bitumo sluoksnį, po kurio įkandimai į medžiagos paviršiaus, sudarančių su juo vieną visumą.

Beje, ekspertai rekomenduoja didesnį patikimumą gaminti hidroizoliacijos pati vonia atskirai. Tokiu atveju, jums reikia atidžiai užsandarinti ryšį su kanalizacijos vamzdžiu ir rankena su silikono sandariklio sąnarių vonios plytelių dangos. Ir nepamirškite, kad bent kartą per metus atnaujinti hermetiku apsauga – kitaip darbo kokybė nukentės laikui bėgant.

Lygis … 85: hidroizoliacijos vyriškas

Tarkime, dabar ne laikas taikyti minėtus patarimus, nes butas nuožmi remontas. Na, tai atsitinka. Šie atvejai numatyti patarimų iš meistrų – taip sakant, biudžetas galimybes spręsti problemas. Apskritai, tai yra hidroizoliacijos purškimo metodą. Tai reiškia, turtinga taikymą kelių sluoksnių specialaus lako. Tačiau hidroizoliacijos tik apie šešerius metus gyvenimą.

Atėjo laikas baigti mūsų apžvalga, bet jaučiau, kad daugelis vonios netrukus kvėpuoti su palengvėjimu atsidusti, o ne atkreipti dėmesį į drėgmės kondensacijos. Sėkmės ir saugus remontas hidroizoliacijos!

Nuotraukų šaltinis: www.liveinternet.ru, www.posukan.ru, www.dom800.ru, www.armada-yfo.ru

load...