Vaikščiojimas meditacija – kas tai ir kaip tai padaryti?

Ėjimo meditacija? Kas tai galėtų būti? Jūs žinote, sėdi meditacijos. Tačiau, kas tai yra nauja?

Nieko pernelyg sudėtinga čia. Tai gana paprasta. Ėjimo Meditacija yra meditacijos forma padaryta vaikštant. Taip, tai taip paprasta. Bet, žinoma, daugiau į jį.

Norėdami sužinoti, jūs turite išsaugoti skaitymo. Yra gyvenimą keičiančių Informacija žemiau, ir jūs nenorite nepastebėti.

Kas yra Ėjimo Meditacija?

Prisiminti visus tuos kartus ėjai pasivaikščioti išvalyti savo galvą ir grįžo pailsėję? Ką jūs manote, kad buvo? Iš vaikščioti praktika yra natūraliai meditacinė, ir jei jūs įtraukiate meditacija prie jo, nėra nieko panašaus.

load...

Ėjimo Meditacija yra meditacija veiksmų. Jis atneša meditacinę patirtį savo pasiekiami veikla ir padvigubina naudą klub tie vaikščioti ir meditacijos.

Vaikščioti meditacija, jūsų tikslas yra remiantis pėsčiomis patirtį. Iš stebint, kaip jums judėti, o jūs vaikščioti pakaitomis veiksmus su savo kairę ir į dešinę kojas patirtis yra giliai meditacinė.

Ėjimo Meditacija yra menas, kuris moko jus, kuriuos reikia žinoti, kaip jūs vaikščioti ir nepamiršti natūralios judėjimo ėjimo.

Didysis Gautama Buddha pats pirmas mokė vaikščioti meditacija. Jis mokė pajusti metu su kiekvienu žingsnyje. Ir, jei jūs darote, procesas tampa gydymo ir maitinantis ir padeda jums sukurti dėkingumą ir meilę į žemę.

Iki šiol jūs turite būti labai smalsu sužinoti, kaip vaikščioti meditacijos darbus. Mes nebus išsaugoti jūs laukiate nebėra. Ši procedūra yra teisinga žemiau. Pažvelk.

load...

Ėjimo Meditacija – A Guide

 Paprasta pėsčiomis nedarys. Jums reikia galutinius nurodymus eiti apie vaikščiojimo meditacija. Mes jotted paprastą procedūrą jums pradėti. Pasižiūrėk.

 1. Ieškoti geroje vietoje
 2. Sukite dešinėn pauzių
 3. Žinoti kiekvienas žingsnis
 4. Išlaikyti tinkamą greitį
 5. Padėkite savo rankas ir ginklų
 6. Subalansuoti savo dėmesį

1. Ieškoti geroje vietoje

Ideali vieta yra labai svarbus. Pasirinkite juostą arba kelią, kad neturi elementų, kurie gali trukdyti savo patirtimi. Tai geriausia, kad būtų išvengta judraus kelio ar triukšmingo eismo juostą, nes tai bus per daug imtis, bent jau iš pradžių.

Vieta, kur galite eiti pirmyn ir atgal nuo 10 iki 20 žingsnių būtų tinkamas. Tai gali būti patalpoje ar gamtoje, bet įsitikinkite, kad jis yra gana tuščia, nes lėtas vaikščiojimas gali kaupti nereikalingą dėmesį nuo tų, kurie yra ne apie tai.

Atgal į TOC

2. Sukite dešinėn pauzių

Ėjimo be eilės nedarys. Jums reikia suformuoti modelį ir lazdas į jį. Tokiu būdu, jūsų protas ir kūnas yra pripratę prie tam tikru būdu, ir ji tampa lengviau jums sutelkti dėmesį į jį, kol jis vyksta savo be didelių pastangų.

Taigi, jūs vaikščioti tam tikrą skaičių tempais. Pasakykite, nuo 20 iki 40 žingsnių iki taško ir pristabdyti ten. Stovėti ir kvėpuoti ten, kol pajusite, kaip juda ir eiti atgal tą patį skaičių tempais ir pertrauka vėl kvėpuoti. Eiti į priekį ir atgal, kaip tai, kol pripranta prie modelio.

Atgal į TOC

3. Žinoti kiekvienas žingsnis

Stebint kiekvieną žingsnį, kad jūs imtis yra tokia pat svarbi, kaip taip konkretų modelį vaikščioti. Yra atskiros dalys, o jūs vaikščioti, kad jums reikia žiūrėti ir žinoti vaikščioti meditaciją, kad jūs kitaip negali pastebėti ne visi, kaip jie įvyktų natūraliai.

Paprasta judesiai, pavyzdžiui, žinodamas kėlimo savo kojos, atsižvelgiant jį į priekį, įdėti jį ant žemės, ir jaučia prisilietimą prie žemės ant kojų, yra svarbūs. Tas pats būdas, taip pat turite pastebėti, kaip kūno svorio perkelia ant kitos kojos, o pati procedūra tęsiasi.

Atgal į TOC

4. Išlaikyti tinkamą greitį

Elkitės kaip jei jūs neturite paskirties pasiekti. Pasivaikščiojimas ramiai. Išlaikyti tempą, kad jaučiasi natūralus, o ne perdėtas arba stilizuoti. Laikykite jį lėtai ir stabiliai.

Tada yra geriau apimtis stebėti savo judesius sudėtingai, o šiame procese, kurti geresnį supratimą apie savo kūną.

Mes rekomenduojame jums sekti savo tempą lėtas ir imtis mažesnių žingsnių geresnio patirtį.

Atgal į TOC

5. Pastatykite savo rankas ir ginklų

Kai jūs einate į prisimindama pėsčiomis, jūs nežinote, kaip įdėti savo rankas ir ginklų. Jums įdomu, jei turite juos palikti, kaip jie yra, kai jūs pasivaikščioti arba pareigos juos tam tikru būdu.

Na, yra daug būdų, kaip tai daryti. Pasirinkite kokia geriausiai tinka jums. Galite išsaugoti juos clasped už jūsų nugaros ar priekyje ar palikti juos kabinti ant šonų.

Atgal į TOC

6. Subalansuoti savo Focus

Kai eisi, svarbu atkreipti dėmesį arba ant pojūčių jaučiatės viduje jūsų kūno ar kažko ypač įdomus Pastebėjus metu pasivaikščioti.

Stebėkite savo kūną ir kaip ji juda, o jūs imtis kiekvieną žingsnį. Jauskitės savo kvėpavimą, kaip jis eina ir išeina. Ar pastebėjote, kokiu būdu medžio lapai linguoti kartu su vėjas.

Atgal į TOC

Kaip jums pabandyti sutelkti, protas tikrai dvejoti laikas nuo laiko. Vienintelis sprendimas tai perorientuoti ir nesustoti.

Dabar galime suprasti, kaip vaikščioti meditacija skiriasi nuo sėdi meditacijos.  

 Skirtumas tarp posėdį ir Walking Meditacija

 • Ėjimo meditacija, jums reikia išlaikyti jūsų akys atsiveria kadangi sėdi meditacijos, jūs paprastai patariama laikyti savo akimis uždarytas.
 • Ėjimo meditacija nereikalauja atšaukti savo dėmesį nuo išorinio pasaulio, kiek sėdi meditacijos daro.
 • Vaikščioti meditacija, tai yra lengviau stebėti pojūčius savo kūne, palyginti su sėdi meditacijos. Be sėdi meditacijos, nes nėra judesio, pojūčiai yra subtilesnė.
 • Ėjimo Meditacija gali būti lengvai pritaikytas kasdiene veikla kaip vaikščioti į jūsų namų duris iš stovėjimo vietoje. Kadangi, sėdi meditacijos neturi jokios diskrecijos padaryti.

Dabar, leiskite išsiaiškinti vaikščioti meditacija naudą.

Privalumai vaikščioti Meditacija

 • Walking meditacija patirtis jungia jums daugiau savo aplinkoje. Jūs pradėsite pastebėti smulkmenas ir būti sąmoningas jų.
 • Jis atveria savo galvą prie naujų perspektyvų ir idėjų.
 • Ėjimo meditacija pagerina koncentraciją ir padeda jums likti metu.
 • Jis gerina jūsų sveikatą ir savijautą.
 • Ėjimo Meditacija padeda jums nepamiršti savo kasdieninę veiklą.

Leiskite atsakyti į kai kuriuos bendruosius klausimus vaikščioti meditacija dabar.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Galiu vaikščioti bet kurioje vietoje, patirti vaikščioti meditacija?

Patiria ėjimo meditacija bet kurioje vietoje bus sunku pradedantiesiems. Pavyzdžiui, triukšminga kelių reikštų per daug elementų skirti dėmesį, marring meditacijos samprata.

Kaip ilgai turėčiau praktikuoti vaikščioti meditacija?

Praktikos vaikščioti meditacija bent 10 minučių kasdien.

Meditacija bet kokia forma yra gera. Kai jūs derinti tai su vaikščioti, yra nieko panašaus. Vaikščiojimas yra pagrindinis kasdienio gyvenimo dalimi. Ir tai gali reikšti tik daugiau meditacija, jei nuspręsite užsiimti vaikščioti meditacija, kai tik įmanoma. Taigi, vaikščioti meditacija ir pasimėgauti absoliučią šviežumą, kad ateina su juo.

load...