Unikalių vietų Rusija – Ladoga

Ladoga senais laikais buvo vadinamas „Neva-Sea. Ladoga, tiesą sakant, panašus į tikrą jūros. Islandų sagose ežero vadinama Aldoga arba Aldoga. Nuo IX amžiaus nebuvo vandenų, kuris buvo vadinamas „iš vikingų pas graikus“. Ežero plotas yra 18.329 km. Beachfront rezervuaras tęsiasi beveik 1570 km. Šiaurinėje ežero dalyje yra salų ir didelių baseinų daug, kai kurių iš jų gylis yra didesnis nei 100 m, didžiausias gylis 230 metrų rezervuarą ant Ladogos ežero krantų buvo daug svarbių įvykių senovėje, ir pastaraisiais dešimtmečiais. Istoriniai paminklai ir unikalus gamtos grožis pritraukia daug keliautojų. Ladoga krantai pigios keliones yra labai vaizdingas ir įvairus. Jie iš uolų, pastatytiems iš kristalinių uolienų uolų, įspaudžiami per angas su mažų salų – Skerries.

Ladoga yra saulės energijos sandėliukas. Saulė, skverbiasi į jo gelmes, vanduo juda, paliekant lygų paviršių fiksuotas. Ramus ant Ladogos ežero yra reti. Dėl ilgo ir stipraus žiemos šaltas klimatas yra drėgnas ir vanduo yra kietas, net vasarą. Sumažėjimas yra čia – audros. Šiuo į Ladogos metu siautėjo stiprūs bangas. Orai (Ladoga tai skiriasi) čia yra labai permainingi, todėl geriausias laikas maudytis yra birželis ir liepa. Pilnas ramus galima greitai pakeisti vėjuotas pigios poilsinės kelionės audra. Bangų aukštis gali siekti 4 metrus. Didžiausias banga, išmatuotas Ladogos ežero, beveik šešių metrų. Senovėje ežere nuskendo laivų aikštelė. Šiuolaikinės valtys Ladogos ežero pasižymi dideliu saugumu ir komfortu. Tarp liepos ir rugpjūčio laikoma už kelionės Ladogos ežero geriausias. Šiuo metu Ladoga labai ramus.

Ladoga yra žinomas įvairovė ir gausa žuvų. Jis gyvena 53 rūšių žuvų. Daugelis iš jų yra komercinės vertės, pvz upėtakis, walleye, sykai, lašišų, ešerių, kuojų, sykų, lydekų, karšių, pūgžlys. Lašiša sudaro beveik visų žuvų rūšių trečdalis Ladogos ežero. Ši vieta traukia pradedantiesiems ir Avid žvejų. Didžiausią susidomėjimą tarp turistų yra Ladoga paskutinės minutės kelionės į bulgariją žieduotųjų ruonių, kurie įtraukti į Raudonąją knygą. Ladoga, kuris remiasi nepamirštamą patirtį, stebina savo vaizdingos grožio ir unikalių vietų, tarp jų Aleksandras Svirsky ir Valaam vienuolynas, legendinio veržlę, Suomijos Sortavala. Ladoga didelio masyvo atostogų stovykloms, ir mažų viešbučių. Labai vaizdinga Ladoga – vieta, kur galite atsipalaiduoti ir praleisti laiką. Turizmo siūlo žygiai, dviračiais ir vandens kelius. Medžiotojų atrado specializuotą duomenų bazę. Poilsiautojų ant Ladogos ežero yra prieinami ištisus metus. Vasarą veikia valčių ir nuomos valtys žiemą – sniego. Ladoga erdves yra Ekstremalams poilsiui. Be to, dviračių, pėsčiųjų įvairias programas, skirtas baidarės, banglenčių ir vandens motociklai. Labai populiarus keliaujate ir buriavimo katamaranai. Paplūdimiai Ladogos ežero meilė romantika šviežios vėjas ir unikalia gamta.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *