TYLIAUSIAS ORO SAUSINTUVAS

Dažniausiai klientai gali paprašyti ramioje įrenginių ir nori žinoti, kas yra tyliausias oro sausintuvas.
Atsakymas yra „Tai priklauso nuo“ ir dažnai triukšmo lygis yra tai, kad, kodėl žmonės naudoja www.gedartosinzinerija.lt sausintuvai negerai. Jūs išmoksite apie tai žemiau.

Kodėl klientai klausia ramioje sausintuvai?

1.Todėl, kad gyvena mažame name, bute ar butų ir negali įdėti daiktus pakankamai toli, kad triukšmas yra problema.
2. Šiuo tikslu, kad jis nori jį koridoriuje prie miegamieji.
3. Dėl drėgmės problema yra miegamasis ir planuojamos oro sausintuvas veiklos visą naktį.
4. Todėl, kad nori jį naudoti į kambarį, tačiau nenorite daug triukšmo, o žiūri televizorių.

Kaip padaryti, kad jūsų oro sausintuvai tyliau?

load...

1.Oro džiovintuvas būsto vidurį ir palikti Vidinės durys atviros ir tegul sausintuvai paleisti mažesnes ventiliatoriaus režimą 24/7. Taigi, jis veiks ir spręs savo drėgmės problemą ir reikia uždaryti didesnį ventiliatoriaus režimą, kuris yra garsiau. Tai visada galima uždaryti miegamojo duris, jei turite „trapią“ miego.
2. Pastatykite oro džiovintuvas ant tiesaus paviršiaus siekiant išvengti vibracijos ir vandens nutekėjimas.
3. Jei namuose turi medines grindis, tuo kilimo sausintuvai apačioje kilimas neleis garsą plisti per grindis.
4. Palaikyti oro sausintuvas filtras Išvalyti bus išvengta tamsintas įrangą ir padės sumažinti ventiliatorius triukšmo lygį, taip pat išplėsti gyvavimo ciklą oro Dehumidifier.
5. Perskaitykite instrukcijas ir įsitikinkite, kad oro sausintuvas yra teisingas atstumas nuo laisvo oro srauto ir iš aparato sienelių.
6. Jei turite „trapią“ miego, nemiega šalia įjunkite aparatą, nes kai kurie žmonės net nuo sienos laikrodis beats atsibunda naktį, todėl tai nėra protingas mintis. Pastatykite oro džiovintuvas koridorių ir leiskite jam dirbti atviroje miegamojo durų ir jis bus lygiai taip pat veiksmingos. Jei reikia, uždarykite miegamojo durų.

Ar absorbcijos oro sausintuvai yra tyliau nei kompresoriaus sausintuvai?

Atsakymas – gali būti tyliau, mažesnės ventiliatorius režimas absorbcijos oro sausintuvas visada bus tyliau nei kompresoriaus oro Dehumidifier, tačiau vidutinis ventiliatorius režimas triukšmo lygis tolygiai.
Mažiausia ventiliatoriaus greitis = 39dB.
Vidutinis ventiliatoriaus greitis = 43dB.
Didžiausias ventiliatoriaus greitis = 48dB.
Palyginti su:
MeAC 12L Platina tik ventiliatoriaus greitis = 44dB,
MeAC 20L Platina didžiausias ventiliatoriaus greitis = 46dB.

Katri 6dB dvigubai triukšmą suvokia žmogaus ausis taip MeAC 20L Platina oro sausintuvas yra du kartus garsiau nei MeAC DD8L sausintuvai operacijai mažiausią ventiliatoriaus greičio, tačiau skirtumas yra minimalus vidutinis ventiliatoriaus greitis veiksmų ir faktiškai MeAC DD8L oro sausintuvas yra garsiau, jei pasirinksite didžiausią ventiliatorius greitis.

Sausintuvai veiklos, palyginti su triukšmo lygiu.

load...

Taigi MeAC DD8L oro sausintuvas yra tyliau, bet kiek vandens ji bus surinkti, nes tai, kas, visų pirma, būtų galima tikėtis, kad oro Dehumidifier?

Kompresorius oro džiovintuvas spektaklis bus skirtis priklausomai nuo kambario temperatūros ir santykinės drėgmės, bet kaip pavyzdys bus 20 ° C temperatūroje ir 80% santykinė drėgmė į pašildytą namuose žiemos sezono:
MeAC DD8L žemiausia ventiliatoriaus greitis = 3.5L / 39dB.
MeAC DD8L vidutiniškai ventiliatoriaus greitis = 7,2L / 43dB.
MeAC DD8L didžiausias ventiliatoriaus greitis = 8L / 48dB.

Palyginti su:
MeAC 20L Platina žemiausia ventiliatoriaus greitis = 10L / 44dB,
MeAC 20L Platina didžiausias ventiliatoriaus greitis = 12L / 46dB.

Taigi, esant tokioms aplinkybėms, MeAC 20L http://www.gedartosinzinerija.lt/kondicionieriai/ Platina oro sausintuvas rinks daugiau vandens.

Kuris oro džiovintuvas perkate?

Jei gyvenate bute ar butų, siūlome sugėrimo oro džiovintuvai, nes jums reikia surinkti daug drėgmės iš savo oro tūrio ore nėra didelis ir absorbcijos oro sausintuvas leidžia pasiekti 40dB žemiau triukšmo lygis smarkiai. Jei norite naudoti oro džiovintuvu džiovinti išplautus drabužius, tada galite jį įjungti aukščiausiu ventiliatoriaus režimu, ir kartu su drabužiais įdėti į virtuvę ar kambarį, uždaryti duris Jūs vis dar girdi.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *