Turizmas Imatra. Vandens parkas ir kitos pramogos

Imatra – tai gražus miestas Suomijoje, žinomas dėl savo nuostabios gamtos ir įdomus pramogų. Jis įsikūręs prie sienos su Rusija, o ne toli nuo Svyatogorsk. Daugelis rusai savaitgaliais ir švenčių dienomis eiti į Imatra atsipalaiduoti ir smagu. Pagrindinis centras, pramogų šiame mieste yra vandens pramogų parkas Kalpyulya Imatra.

Vos 20 minučių kelio automobiliu nuo sienos su Rusija – ir spalvingą pasaulį, kupiną įspūdžių ir džiaugsmingų emocijų. Pati gamta turi pailsėti ir atsipalaiduoti. Gaivus ir švarus oras, sodrus miškai, gražūs ežerai – tai Suomija. Imatra yra vienas iš gražiausių miestų šalyje. Jis susideda iš kelių regionų, kurie yra netoli ežerų ir Immolanyarvi keliones paskutine minute Saimaa ir upių Vuoksy krantų.

Ryte gali būti saulėta, tada staiga dangus raukytis ir užpilkite lietaus, o po saulės karjeras vėl – pavyzdžiui permainingi orai sveikina svečiams Imatra. Vandens parkas yra įsikūręs ant ežero Saimaa kranto, todėl keliautojai suteiks puikią galimybę ne tik įdomus kompleksas, bet ir pasigrožėti gamtos grožiu, visų pirma, prie ežero.

Suomijoje, vandens parkų pritraukti dėmesį, bet kuriuo metų laiku. Vandens sportas yra įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes tik čia galite pasinerti į visiškai kitokią atmosferą džiaugsmo, entuziazmo ir ramybės vienu metu. Žygiai į Mall yra puiki keliones tez tour dovana jūsų vaiko gimtadienį. Taip, ir visi suaugę akys žiba, kai jis mato visa tai spindesys, kuris suteikia Imatra. Vandens parkas suteikia pramogų turtus, kad nebus nuobodu visiems.

load...

Vandens parkas yra baseinas kompleksas, imituojant upės vagą. Ji taip pat suteikia daug salonai žaidimai vaikams. Įrengtas ir universalus baseinas, kad visa šeima gali žaisti aktyvius žaidimus. Ši šventė bus mėgautis ne tik vaikui, bet ir tėvams. Yra prieplauka, įrengta visa reikalinga nardymo. Tik vieno tipo vandens kalniukas žavisi ir daug džiaugsmo po nusausinti juos. Puiki akyse yra centrinė aikštė su spalvotais fontanais. Ypač ji keliones i tailanda gražiai atrodo vakare.

Dėl komplekso stogo, galite sėdėti vonioje, o po didžiulis šriftu plaukti. Taip pat suteikta galimybė žaisti irklas tenisą ar mini golfas, jei geras oras atneš Imatra. Waterpark nėra neatsižvelgiama, o jauniausi lankytojai. Specialiai jiems, įrengta sauna su televizija ir šildomomis sėdynėmis.

Pamirškite apie visus pasaulio problemas ir pasinerti į taikos ir grynumo pagalbos ir garsų, kad imituoti lietaus garsą, paukščių čiulbėjimo, audringą kriokimas atmosferą. Vandens čiuožyklos, baseinas šildomas lauko baseinas, sūkurinė vonia, vaikų skaidres, pirtys – visa tai suteikia savo svečiams Imatra. Vandens parkas užima lankytojų kiekvieną dieną 11:00-21:00.

Komplekse namus, tačiau jie turi būti užsakomos iš anksto. 30 km nuo vandens parko siūlo namus, kur galima apsistoti, tuo labiau, kad tai kainuos mažiau.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *