Trijų sluoksnių parketas paklotai

Yra du montavimo būdai. „Plaukiojančios“ montavimo technika, kur parketas klojamas ant tinkamo pagrindo, sujungiant lentos. Išilgai Kambarių sienos liko vietos, leidžianti parketo laisvai plėstis ir trauktis. Toks grindų turi privalumą, kad ji gali būti naudojama visuose aukštuose planuoti kilimą. Įdiegimas yra greitai ir lengvai, galite tai padaryti patys. Grindys ne garsiai, o ne išgirsti laiptais žingsniai klaudzēšana. Jei reikia, parketo grindys gali būti lengvai pašalintas.

Antrasis būdas – klijavimas klijais prie pagrindo. Privalumai šiuo metodu – geriau šilumos galia, naudojant parketas grindų šildymo, geriau triukšmo absorbcija, lėčiau oro drėgmės, šlifavimas arba remontas paprastesnis. Tai yra geriausias variantas diegiant parketą ar plačios viešąsias erdves.

Lakuotas arba alyvuotas?

Nurodykite savo būsto medinės grindys, nesvarbu, ar tai yra trisluoksnis parketas, medžio masyvo parketas arba grindų lentos, turi nuspręsti dėl paviršiaus apsauginis sluoksnis – lako ar naftos danga. Teisingi atsakymai ne, nes tai skonio dalykas. Tiek vienas ir kitas variantas turi savo privalumus ir trūkumus.

load...

Lakuotas grindis didžiausias pliusas yra jo stiprybė ir tai, kad ji yra lengvai išlaikyti. Tačiau, laikas lako sluoksnis vilki ir įbrėžimų, lakas sluoksnis reikia atstatyti, o tai yra minusas, nes galite ne tik išgremžti lako ar apsitrynęs vieta yra viskas, lakuoti grindis. Atkurti lako, kambarys bus imti visus baldus, kad nėra kliūtis lakavimas ir skaitytis su dulkių.

Vienas lako plėvelė gyvenimo trukmė, atsižvelgiant į grindų panaudojimo lygis, nuo dvejų iki penkerių metų, pavyzdžiui, koridoriuje iki 20 metų skaičius miegamajame kambaryje.

Grindų aliejus įsigeria į medieną, todėl jiems tankus sluoksnis ir apsaugoti medį iš vidaus. Nurodykite alyvuotas grindis gali visiškai mėgautis grindų natūralumą, kaip vaikščiojimas basomis, jie susiduria tiesiogiai su medžiu, o ne lako sluoksnis. Be to, aliejus-apdorota mediena yra ne tik apčiuopiamas bet taip pat matoma. Tą grindų didžiųjų stendų medienos pluošto ir yra aiškiai matomas ir jaučiamas paviršiaus struktūrą. Kasdien priežiūra alyvuotas grindis pageidautina su specialiais plovikliais, kurie dedami į vandenį. Be to, priklausomai nuo grindų krūvio, bent kartą per šešis mėnesius ji yra pageidautina, kad būtų atkurti apsauginį sluoksnį aliejaus su specialiu įrankiu, kad praturtina aliejų ir todėl medienos paviršius lieka purvo atgrūdošākai. Tomis pačiomis priemonėmis su papildomu perdirbimu ties vietų, kur grindys turi didžiausią apkrovą ir atkurtų paviršiaus įbrėžimų bylą.

Lakuotas medines grindis ir vidaus durys http://www.durima.lt/vidaus-durys kasdien yra lengviau valyti ir reikalauja mažiau resursų, bet jei kas nors braižymo pataisyti arba atkurti lako, bus lakuotas visą grindų paviršių. Alyvuotos grindys savininkai galės mėgautis gamtos grožį medienos, bet kasdieninę priežiūrą bus rimtesnė ir reikalauja daugiau pastangų ir išteklių. Tačiau, grindų įbrėžimams panaikinimas bus vieni juokai.

load...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *