Top 9 vestuvių makiažas menininkai Kolkata

Buvusi sostinė Indijoje, Kalkutoje yra atvejo tyrimas prieštaravimų. A ironies ir kontrastų miestas, Swanky centrai stovėti priešais skurdo važinėtis lūšna ir aukštybiniai butus šalia nutriušęs senų nameliuose, pigūs gatvės maisto prekystalių užima šaligatvių Avarija su upscale restoranai ir tradicinis Bengalų nuotaka įgauna spalvingi westernized avatar už savo pašto vestuves ceremonija priėmimas. Taigi, kas yra kvalifikuoti menininkų nuotakos makiažas, kurios padeda Kalkuta nuotaka ieškoti jos geriausias dėl savo vestuvių dieną? Paimkime viršuje dešimt vestuvių makiažas menininkų Kolkata, kurie daug surinko po pridėti vedybinis palaimą į džiaugsmo miesto išvaizdą.

Aktyviausiųjų dešimtukas Vestuvių menininkai Kolkata:

1. Arpita Ganguly:

Gerai žinomas veidas vietos grožio stulpelių miesto laikraščių ir žurnalų, Arpita Ganguly turi aštuonerių metų nuotakos makiažas patirtį pagal savo diržu ir išugdė pagal vieni iš geriausių makiažas menininkų šalyje būtent Cory Walia, Jawed Habib ir kt. Jos USP yra pareikšti dėmesį į grožį ir charakterį iš labiausiai paplitusių veidus per makiažas ir maišymo savo išvaizdą puikiai su savo vestuvių Truso ir atmosfera aplink jus.

Pašto adresas data: 25 – 9 ligoninės Kelių, kvailys Kelių Jungtis, netoli Gitanjali stotelė, Kolkata 700.078

2. Nabin Das:

Populiarus ir daug surinko po nuotakos makiažas menininkas, Nabin Das yra patyręs stipruolis šioje srityje sukuriant bangos ir daug hype į Kolkata makiažas ir grožio pramonėje ilgą laiką dabar.

load...

3. Jeetu:

Naujas vaikas į bloką, Jeetu yra gerai žinomas už tai, nuotaka, kad minkštas moteriškas išvaizdą su daug persikas ir rožinių atspalvių, kurie gerai tinka Coy bengalų nuotaka.

Adresas: 166c – 6 – 7 Lake Gardens, šalia Lordų Daugiau, Kolkata 700.080

4. Abhijit Chanda:

Kitas jaunas makiažas ekspertas, Abhijit pabrėžia ant naujausių tarptautinių tendencijų nuotakos makiažas. Ne vienas per daug bling, Abhijit taip elegantiška ir madingas mokyklą makiažas ir yra įsitikinęs, kad duoti jums, kad natūralus ir subtilus išvaizdą jūsų didelis dieną.

5. Kakoli Sengupta:

Asistentas iki pabaigos makiažas maestro Prabir De, Kakoli jau išsišakojo dėl jos pačios sukurti patikimą tapatybę kaip daug surinko po makiažas menininko.

6. Ujjwal Debnath:

Įsidėmėtina Naujokas, Ujjwal Debnath sukūrė gana sau vardą gana trumpą laiko tarpą, kaip patikimai makiažo menininkas. Specializuojasi tiek Vakarų ir tradicinių mokyklos nuotakos makiažas, Ujjwal tikrai suteiks jums geriausią iš abiejų pasaulių: retro išvaizdą ir naują amžius glam išvaizdą. Be nuotakos makiažas Ujjwal yra sukurti gana maišoma į Kolkata mados industrijoje.

load...

7. Abhijit Paul:

Jaunas ir būsimi, Abhijit yra naujausias veido ant nuotakos makiažas ir stiliaus scenoje. Gerai įrengtos pakankamai įžvalgos į naujausias tendencijas nuotakos makiažas, Abhijit gali veiksmingai duoti jums, kad Coy bengalų nuotakos išvaizdą jūsų vestuvių ceremoniją ir glam Jaunavedys ieškoti savo registratūroje.

8. Bridgette Jones:

Gerai žinoma ir daug surinko po menininko į Kolkata nuotakos makiažas srityje, Bridgette turi ilgametę patirtį ir yra labai išminties su visais naujausiais tarptautinių nuotakos makiažas tendencijas. Kita dažna rungtynių vietos laikraščių ir žurnalų grožio ir makiažo kolonų, Bridgette yra Kolkata anketa makiažo ekspertai kremas.

Adresas: 78B Sarat Bose Road, Kolkata 700.025

9. June Tomkins:

June Tomkins prasidėjo kaip vaistininkas ir tada palaipsniui pasisuko į makiažą ir grožio sukurti gana pavadinimą ir ypatingą vietą sau tarp Kolkata anketa nuotakos makiažas ekspertai. Darbas iš birželio mėn Tomkins salonas Ballgunge Circular Road Kolkata, skambinkite iš anksto užsisakyti paskyrimą birželio mėnesį yra gana ieškoma po ir jos grafikas yra gana dažnai supakuoti.

Adresas: 26 – 2 Ballygunge Diskiniai Kelių, Ballygunge Kalkuta 700.019

Tikimės, kad jūs turite idėją apie stebuklinga makiažas menininkų Kolkata. Norėtume skaityti savo nuomonę ir komentarus. Prašome pasidalinti su mumis savo atsiliepimais.

load...