Top 9 putų ritinėliai, skirti styginiams

Ar sporto entuziastas, kurie norėtų laikyti savo raumenis sveikas ir stiprus? Tada atskirai nuo jūsų fitneso režimo, galite pažvelgti į putų volai, taip pat!

Tą dėmesį, Norite sužinoti, kas yra geriausia putų ritinėliai prieinama rinkoje? Šis pranešimas yra jums taikoma. Laikyti svarstymas!

Kas yra putų Valcavimo?

Putų Valcavimo yra savarankiškai myofascial spaudai (VKA) technika, kuri sportininkų ir kineziterapeutai naudoja apriboti suaktyvėjusi raumenis. Galite perkelti volelį po kiekvienu raumenų grupės, kol rasite konkurso plotą, ir išlaikyti spaudimą jį palengvinti skausmą ir uždegimą. Ekspertai sutaria, kad putų ritinėliai turi tas pačias pasekmes kaip giliai audinių masažas.

Taigi, čia yra mūsų kolekcija viršų putų volai bėgikų:

1. ISO Kieto neįpareigojančio Putų Roller

Isosolid neįpareigojančio Putų volelis yra patvarus putos volelis, kad atlaikytų nuolatinį ir intensyviai naudoti. Unikalus dizainas leidžia vietos tikslinių masažai.

load...

Kaina: Rs. 1799

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/Iso-Solid-Trigger-Point-Roller/dp/B00HVW483U/ref=sr_1_2?s=sportskeywords=foam+rollers

2. Iso Kieto 45X15CM PRADŽIA kosmosas PILATES MASAŽAS neįpareigojančio FITNESS JOGA FOAM ROLLER

Isosolid neįpareigojančio Putų volas pastatytas iš EVA putų ir unikalių matricos ir Distrodensity Zone dizainas užtikrina jums giliai masažas.

Kaina: Rs. 1199

load...

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/Iso-Solid – 45X15CM-PILATES masažo / DP / B00SIZTQTA / teisėjas = sr_1_1 -ai = sportskeywords = putos + ritinys

3. IsoSolid 36 „EPE putplasčio Roller

Puikus kompanionas iš myofascial spaudai, IsoSolid 36 „EPE putplasčio volelis yra geras būdas masažas raumenų grupes ir sumažinti raumenų skausmą. Turi naudojimo produktas bėgikų ir fitneso entuziastai.

Kaina: Rs. 1799

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/IsoSolid – 36-EPE putplasčio-Roller / DP / B00I7XLVT6 / ref = sr_1_3 -ai = sportskeywords = putos + volai

4. VMG Sportas Putų volelis (24 colių) / Joga Putų Roller

Putos Volelis iš VMG gali padėti padidinti savo našumą ir sumažinti raumenų skausmą. Putos volelis idealiai tinka pratimai kaip kūno valcavimo ir kvėpavimo pratimai.

Kaina: Rs. 1700

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/VMG-Sports-Foam-Roller-Inch/dp/B00OOWRQ2A/ref=sr_1_6?s=sportskeywords=foam+rollers

5. Reebok „Vamzdis Putų Volas, 38cm

Putos volelis iš Reebok „yra viena iš geriausių ieškote tie Tarp mūsų sąrašą. Volas yra dvigubas spalvos, pilkos ir žalios, ir yra gana patvarus. Mėgaukitės atlikti savo kasdienybe su voleliu.

Kaina: Rs. 3778

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/Reebok-Tube-Foam-Roller – 38cm / DP / B00O4BPMZY / teisėjas = sr_1_8 -ai = sportskeywords = putos + voleliu

6. „Adidas Putų Roller

Ši Adidas Putų volas bėgikų sporto kietąjį vidinį rankovėmis, kuri leidžia jums įdiegti ir masažas giliau nei minkštų volai. Jis padeda gydyti minkštųjų audinių žalą.

Kaina: Rs. 3110

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/Adidas-ADAC11501I-Foam-Roller/dp/B00EVNXN6A/ref=pd_sbs_200_6?ie=UTF8&refRID=0H5CD8AFJJ7VDD3ADKZT

7. Short Round Putų Roller

Ši Reebok short round putos volelis yra dilimui atsparios putos, ir ji nepraranda savo formos, kaip ir kiti volai. Trumpesnis cilindras leidžia prieigą prie visų raumenų grupių ir suteikia geresnį masažas nei kitų volai. Neslidus paviršius yra lengvai plauti ir taip pat yra arti ląstelių konstrukciją, kuri užtikrina putų ritinėliai išlaikyti savo formą per visą naudojimo.

Kaina: Rs. 2339

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/Reebok-Sports-Short-Round-Roller/dp/B00P2L4UUS/ref=sr_1_12?s=sportskeywords=foam+rollers

8. Co-Tinkamas W 1810 Putų Roller 90 cm

Co-Fit W 1810 Putų volas neslidus paviršius, kuris yra skalbiamas, o arti ląstelių dizainas užtikrina, kad volas išlaiko savo formą per visą naudojimo.

Kaina: Rs. 2450

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/Co-Fit – 1810-putos volelis-Mėlyna / DP / B00K2N90FQ / ref = sr_1_10 -ai = sportskeywords = putos + volai

9. Neįpareigojančio spektaklio – Tinklelis Revoliucinė Putų volu 1 SMRT-core lygis DVD (Oranžinė)

Momentą spektaklio – Tinklelis Revoliucinė Putų Volelis su 1 SMRT-core lygis DVD (Orange) yra geriausias putos volelis bėgikų mūsų sąraše. Ne tik jūs gaunate tinklelio volelį, kad yra plaunami ir patvarūs, jūs taip pat gausite treniruotės DVD, kuriame yra visas pradedantiesiems judesius. Jei jūs ieškote pradėti putų sukti, pirmiau sandoris yra geriausiai tinka jūsų poreikius.

Kaina: Rs. 9620

Galite įsigyti čia: http://www.amazon.in/Trigger-Performance-Revolutionary-Roller-SMRT-CORE/dp/B003X4BMFW

Tai viskas apie putų volai bėgikų! Taigi, kodėl gi laukti? Užsisakykite putų voleliu šiandien ir pradėti naudotis. Post-Jog atvėsti kasdienybe bus daug lengviau ir patogiau naudojant putų ritinėlį. Ar naudojate vieną? Papasakokite apie savo patirtį ir suteikti mums savo pasiūlymus čia. Palikite komentarą žemiau.

load...