Top 5 Meenakshi Dutt vestuvių makiažo paketai

Atsižvelgiant į Big Fat Indijos vestuvių žemės, nuotakos makiažas asmuo yra karalienė. Meenakshi Dutt yra visame pasaulyje žinomų Indijos makiažas menininko ir grožis ekspertas. Ji yra žinoma dėl savo naujoviškų, stilistinių improvizacijų ir jos supaprastintas požiūris į grožį. Jos Makeup Secrets remiasi sveiku protu ir yra labai individualistinis. Ji sako, kad ji yra susijusi su visiškai paveikslėlyje – puikus šukuosena, kad bus eiti su teise reikmenys, kurią papildo atitinkamą makiažą kiekvienam individui.

Ji sako, kad kiekvienas elementas turi būti kartu sudėtinio visai sukurti išsamų vaizdą apie pratarti grožio, stiliaus ir kampo. Tai yra jos pagrindinis tikslas su darbu ji. Ji visada buvo orientuota ir nustatė, nuo pat pradžių. Ji laimėjo Mis laivyno karalienės ir Miss Delis grožio konkursus ir tada nusprendžiau, kad savo karjerą kaip modelis.

Pamažu ji tapo supermodelis ir karaliavo rampą. Ji buvo labiausiai ieškoma po tuo metu, ir tada gavo galimybę tapti TV inkaro ir pokalbių šou priimančiosios, signalizacijos karjeros pokyčius. Tada ji nuvyko į tapti stiliaus ekspertas ir perdaryti Guru 1997.

Jis buvo devyneri metai, nes ji pradėjo dirbti kaip perdaryti ekspertas ir ji dirbo su Kas yra kas iš Indijos mados industrijoje. Jos darbas buvo rekomenduojama grožio karalienių, Bollywood stars ir Indijos supermodeliai panašūs.

load...

Ji dirbo Amrita Rao, Bipasha Basu, Tanushree Dutta, Sayali, Laxmi Pandit, Yukta Mookhey, Neha Dhupia, Indrani Dasgupta, Yana Gupta, Nikita Anand, Anupama Verma, Jesse Randhawa, Fleur Xavier, ir daugelis kitų. Jos darbas išsišakojo į fotosesijas, spausdinti skelbimus, taip pat serialus, ne tik Indijoje, bet ir užsienyje taip pat. Ji dirbo užsienyje tokiose šalyse kaip Jungtinės Karalystės, JAV, Kuveitas, Malaizija, Honkongas ir Mauricijus.

Šiame straipsnyje išvardyti Top 5 vestuvinius paketus, kad vienas gali pasinaudoti savo studio-

1. Pasirengimo Vestuvių paketas:

Šis paketas yra skirtas tiems dienas iki Didžiosios vestuvės. Tai vieną dieną paketą įeina veido (aukso / Casmara / vaisiais), kartu su pedikiūras, manikiūras, šukuosena, veido balinimo, kūno lakas. Ji taip pat apima visą kūno vaškas ir viso kūno baliklio, kartu su galvos masažu ar plaukų pakuotės.

2. Parašas SPA terapija paketai:

Tai dviejų dienų paketą, kuris apima platų paslaugų. Ji apima veido (aukso / Casmara / O2), kartu su kūno masažas, krištolo manikiūras, veido balinimo, viso kūno lakas, galvos masažas. Visą Kūno paslaugos viso kūno baliklio ir viso kūno paketą, kartu su kūno vaškas. Plaukų kirpimas ir plaukų SPA taip pat yra įtraukti kartu su krištolo pedikiūras.

3. Parašas SPA terapija paketas – Itin:

Šis paketas yra nuo keturių iki penkių posėdžiuose. Ji siūlo vilkti veido (O3 Premium Eminencija Su Biolifing ar balinimo Ampules), aromatinio kūno masažas, plaukų kirpimas ir plaukų SPA dviem posėdžiams, veido baliklio ir viso kūno baliklio, kūno pakuotės odos spindesį ir griežtinimo, viso kūno vaškas, krištolas manikiūras ir pedikiūras, Premium 2 posėdžiai kūno Lenkijos ir galvos masažas.

load...

4. Parašas SPA terapija paketas – Mėnesinis:

Šis paketas yra skirtas dviejų mėnesių ir apima 3 veido procedūros, viso kūno vaškas, krištolo manikiūro ir pedikiūro, pagal akių gydymo, kūno baliklio, plaukų kirpimas, plaukų SPA, Kūno masažas, Kūno pakuotėje, galvos masažą ir kūno lakas.

5. Kitos vestuvių paslaugos:

Tai reiškė, kad vestuvių dieną. Tai apima makiažas, plaukų stilius, drabužių stilius ir accessorization.

Tuo Villa Moda 2003 birželio Kuveitas, kuri būna, kad vienas iš geriausių mados vietų pasaulyje, Meenakshi buvo pakviestas būti jų dalis, tik propaguoti Laura Mercier ir Becca produktus, kurie yra visame pasaulyje žinomų. Ji buvo skrendama į užsienį Amerikoje ir Kuveito siekiant padaryti vestuvinius makeovers už karališkosios šeimos.

Meenakshi siūlo platų paslaugų spektrą, ir kad todėl jai pirmasis pasirinkimas mados dizainerių ir pirmaujančių fotografai panašiai. Ji taip pat dirbo su choreografais ir modelių agentūrų, kur ji pasiūlė savo paslaugas. Jos nuotakos Makeovers turi pasaulio pripažinimą ir yra geriausias Indijoje, yra nuolatinis poreikis. Ji yra neabejotinai talentingiausias makiažas menininko Indijoje šiandien.

load...