Top 5 Keya Seth vestuvių makiažo paketai

Jei esate iš džiaugsmo miestas – Kolkata, esate tikri, kad žinoti Keya Seth reiškinį! Keya Seth grožio produktai padarė ją namų ūkio pavadinimas Bengalijoje. Ir kartos, kurie susidraugavo su ja per savo potions. Jūs patenkinti KEYA kiekviename sankryžoje regione, su ja Skelbimai gretutines kiekvieną lentos ir jos vardas aptaškytos per kiekvieną drobę Kalkutoje.

Tai nėra tiesiog nuostabi vaistažolių kosmetikos prekės, kad ji turi savo gerai įžuvinti repertuaro; Ji netgi turi geriausias vaistažolių atsigriebti savo rinkiniu. Jos grožio paslaugos taip pat turi didelę paklausą. Bet jos pagrindinis reikalavimas į šlovę yra darbas ji daro aromaterapijoje. Ji veikia trys aromaterapija institutus Kolkata ir turi daugiau nei 90 aromaterapija produktus sustatyta klientams. Šie produktai yra net eksportuojama į įvairių šalių ir šiandien ji tapo pasauline vardas. Mados ir gyvenimo būdo žurnalas „Aajker Adwitiya ‘redagavo ja.

Keya Seth taip pat žinomas dėl savo asortimentą grožio paketai, kurie atrodo kaip jie yra custom made kiekvienam klientui ir yra todėl turi didelę paklausą.

Keya Seth Vestuvių makiažas Paketai

Čia yra top 5 Keya Seth grožis paketus, kad vienas gali pasinaudoti savo studijoje.

load...

1. Keya Seth Premium nuotakos ir iš anksto vestuvių paketas:

Šis paketas yra skirtas tiems dienas iki Didžiosios vestuvės diena. Tai apima visą veido sriegimo, prancūziškas manikiūras, mehendi, Sari Puošmena, vienas kūnas poliravimas, viena priemoka veido, viso kūno depiliacija, vienas kurortinis gydymas, viena prancūzų pedikiūras, vienas Šukuosenos, ir vienas nuotakos makiažas ir bandymus makiažas.

2. KEYA Seth Vestuvių ir iš anksto vestuvių paketas:

Tai Keya Seth nuotakos makiažas rinkinys yra dviejų dienų paketas, kuris apima platų paslaugų už nuotaka-į-bus. Į paketą įeina pilnas veido sriegimo, viena priemoka veido, viso kūno vaškavimas, vienas reguliarus pedikiūras ir manikiūras, mehendi, saree Puošmena, plaukų stilius ir vieną nuotakos makiažas.

3. KEYA Seth Vestuvių paketas:

Mehendi, Sari Puošmena, kirpykloje ir viena nuotakos-makiažas yra ką šis paketas susideda iš. Ji taip pat apima šviesos šalies makiažas, vestuvinis makiažas, nuotakos makiažas, Mehndi, nuolatinį antakių, grožio vietoje ir plaukų stilių dėl visiško nuotakos išvaizdą.

4. Keya Seth Laser paketas:

Į šį paketą, nepageidaujamus plaukus pašalinamas per gydymo lazeriu. Plaukai yra mažinama Fotoepiliacija. Tai yra procesas, kurio metu lazerio spinduliai yra naudojami pažeisti plaukų folikulus ir išvengti plaukų ataugimą. Šis gydymas tinka geriausiai tinka tamsiai ir šiurkščiavilnių plaukų. Tai yra nuolatinis plaukų šalinimo sprendimas. Ši paslauga teikiama už viršutinės lūpos, smakro, rankų, pagal ginklų, pusė kojos, pilna kojų, visą veidą, krūtinės, nugaros, ir viso kūno.

5. Keya Seth salonas Paketai:

Tai užtrunka nuo dviejų iki tango, kai jis ateina į santuokų, tiesa? Keya nepamiršo jaunikis-į-bus! Ji siūlo specialius paketus vyrams, kurie apima plaukų kirpimas, plaukų stilius, plaukų maudyti su šampūnu ir plaukų džiovintuvas. Plaukų dažymas paketai apima pasaulinę spalvos, dryžiai, folijavimas, šaknis padažyti, kartu su plaukų tiesinimo, galvos masažas, galvos masažas su pakuotėje, skutimosi, skutimosi su masažu, epiliacija, plaukų SPA ir karališkoji plaukai SPA.

load...

Moterims, šis paketas apima plaukų kirpimas ir stilius kartu su naftos masažas ir plaukų šampūnu. Plaukų dažymas paketai apima pasaulinę spalvos, dryžiai, folijavimas, šaknis padažyti, kartu su Blow Dry, smūgis sausas su šampūnu, Perm-ilgas, Perm-trumpas, veržimo, lyginimo ir šampūnas lyginimas, plaukų tiesinimo, galvos masažas, galvos masažas su pakuotėje, skutimosi, skutimosi su masažu, epiliacija, plaukų SPA ir karališkosios plaukų spa.

Keya Seth taip pat dažnai pasirodė pokalbių šou kaip grožio konsultantas, suteikti žmonėms makeovers, kurie, atrodo, gana traku. Jos grožio seminarai pritraukti didelę auditoriją. Ji buvo gerai vertinama įvairių apdovanojimų į pastarosiomis dienomis. Ji taip pat išdrįso į sveikatingumo ir priežiūros sektoriuje, su savo nauju „KEYA Seth Medi Spa“, o dabar įsteigti 12000 ft studio, kuri specializuojasi konkrečiose gydymo. Jos gydymas dirbti ne tik Kosmetika, bet žiūri į negalavimais per daug. Keya sintezuoja pasaulinius gydymo ir integruoja Indijos gydymo nuo Ajurveda juos.

Taigi, ką jūs laukiate? Su tokiu ranka legendos, dabar jūs neturite pasiteisinimų ne ieško jūsų geriausias savo vestuvių dieną! Gauk pasirinkti vieną iš šių Keya Seth nuotakos makiažas peržiūros geriausių rinkinių!

load...