Top 5 internetinių parduotuvių svetainės Pirkti grožio produktus

Man patinka pirkti internetu. Aš nuolat pirkti stuff iš įvairių svetainių, nes ji taupo savo laiką, o kartais šiek tiek pinigų per daug! Yra tiek daug interneto parduotuvių svetainėse grožio produktų Indijoje, kuri siūlo nuolaidos skirtingų kategorijų daiktus. Kaip grožio Blogger, aš visada saugokis prekybos svetainių, kurios turi gerą atsargų grožio produktų ir aksesuarų. Čia yra penkių interneto prekybos svetainių įsigyti grožio reikmenų Indijoje. Jie yra mano mėgstamiausia! Juos patikrinti:

Best Online Shopping svetainės grožio produktų Indija

1. Nykaa.com:

Nykaa.com yra aukščiausios kokybės pirkimas internetu svetainėje, kuria siekiama įvykdyti visus Jūsų pirkinių poreikius. Jie turi daugiau nei 200 prekių ženklų iš daugiau nei 2000 produktų, įskaitant makiažas, vonia ir kūno priežiūros produktų, grožio reikmenys ir prabangos prekių vyrams ir moterims. Jų produktai yra originalūs ir 100% autentiški.

Be nykaa.com rasite platų aksesuarų, pradedant nuo makiažo, odos priežiūros produktus, nagų priežiūrai, aromatai grožio priemones, pavyzdžiui, plaukų ištiesinimo, plaukai ir makiažas šepečiai, suktukai, veido kempinėmis ir vonios reikmenys. Nykaa turi daug premium prekybiniai ženklai parduotuvės, pavyzdžiui, Maybelline, Lo’real, Lakme, Neutrogena, Vichy, Calvin Klein, Davidoff, Braun ir daug daugiau.

2. Slassy.com:

load...

Slassy yra Indija pagrindu mados ir grožio parduotuvė prieinama tik internetu. Jie priima premium firminius produktus tiek vyrams, ad moterims. Nukreipdama į internetą pasiekti, jie siekia pareikšti unikalią perspektyvą į pirkinių Indijoje. Jie teikia kokybiškus produktus ir neprilygstamą aukščiausios klientų aptarnavimą.

Stilingas + madingas-tai ką slassy.com siekiama. Slassy.com yra Indijos pirkimas internetu svetainėje eiti, jei norite pirkti makiažo ir odos priežiūros produktus, grožio priemonės, papuošalai, kvapų ir stiliaus priemones. Tai geriausia svetainė pirkti grožio produktus siūlo platų produktų asortimentą, iš ženklų, kaip Aroma Magija, Bare Essentials, Bourjois, DNKY, Gucci, Himalajų augalinius ir daug daugiau.

3. Jabong.com:

Jabong.com yra jauna ir energinga įmonė, kuri siekia suteikti geros kokybės firminių produktų. Kita Geriausia internetinė svetainė grožio produktų! Jabong.com sutalpinti į mados poreikius vyrams, moterims ir vaikams visoje avalynės, drabužių, papuošalų ir aksesuarų. Jabong.com siekia pasiekti aukščiausią lygį „Customer Satisfaction“ įmanoma. Jų pažangiausius e-komercijos platforma, labai patyręs pirkimas komanda, judrus sandėlių sistemos ir moderniausias klientų aptarnavimo centras teikia klientui:

  • Platesnis pasirinkimas produktų
  • Geresnis pirkimo patyrimas
  • Dėl pristatymo laiko produktus
  • Greita rezoliucija bet susirūpinimą

Čia galite rasti platų nacionaliniu ir tarptautiniu makiažas, vonios komplektai ir grožio aksesuarai svetainėje. Ji saugo produktus iš MUA, Accesorize, L’Oreal, Lakme, Calvin Klein ir daugelis kitų gerai žinomų prekių ženklų. Ji taip pat saugo įvairius priedus, pavyzdžiui, krepšiai, akiniai nuo saulės, laikrodžiai, diržai, papuošalai, šalikai ir piniginės.

load...

4. Myntra.com:

Myntra.com yra vieno langelio visų jūsų mados ir gyvenimo būdo poreikius. Būdamas didžiausiu Indijos e-komercijos parduotuvėje mados ir gyvenimo būdo produktų, Myntra.com siekiama suteikti vargo ir malonus apsipirkimo patirtį pirkėjų visoje šalyje su plačiomis ženklų bei produktų savo portalą. Prekės ženklas daro sąmoningas pastangas priartinti mados galią pirkėjai su naujausiais ir madingiausių turimų produktų šalyje masyvo.

Jūs galite gauti makiažo ir odos priežiūros produktus kartu su priedais, pavyzdžiui, tradicinių ir funky, papuošalų, spalvingų ir prašmatnus diržai, batai, šalikai ir kvepalai. Ji taip pat turi gerą kolekciją akiniai nuo saulės. Ji parduotuvėje kolekcijos prekinių ženklų kaip Puma, Levis, Dressberry, Ray Ban, Lee Cooper ir daug daugiau.

5. Flipkart.com:

Flipkart išvyko gyventi 2007 su priėmimo knygos lengvai prieinama visiems, kurie turėjo prieigą prie interneto tikslo. Šiandien jie siūlo paslaugas bei produktus visoje įvairių kategorijų, įskaitant filmus, muzika, žaidimus, mobiliųjų telefonų, fotoaparatų, kompiuterių, sveikatos ir asmeninių produktų, buitinės technikos ir elektronikos, kanceliarinės prekės, kvepalai, žaislai, stroje, batai – ir vis dar daugėja!

Flipkart yra vienas iš seniausių ir patikimiausių svetainių Indijoje. Ji lankosi moterų parduotuvę, kur galite pirkti pagal norimą išvaizdą-galite apsipirkti atsitiktinis, madinga ar specialių suknelės ir aksesuarai, atitinkančių jūsų poreikį. Jūs taip pat galite pirkti kosmetikos, rankinės, batai, laikrodžiai, kvepalai ir akiniai nuo saulės užbaigti savo išvaizdą. It features ženklus kaip Casio, fosilijų, Lakme, L’Oreal, Colorbar, Elizabeth, Burberry ir Philips.

Gong Mall parduotuvėje yra passé! Šiandien pasaulis sukasi aplink internete. Lyja ir norite eiti apsipirkti? Jokiu problemu! Tiesiog įjunkite kompiuterį ir prisijungti į jūsų mėgstamų internetinių parduotuvių svetaines kosmetikos prekės pradžios apsipirkti iš komfortą savo namuose!

Ar pirkti internetu? Kuris yra jūsų mėgstamiausia pirkimas internetu svetainėje? Kas yra toks ypatingas apie tą svetainę? Ar pasidalinti su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...