Top 25 gražiausių tulpių gėlių

Grožis yra pirmasis būdvardis, kuris ateina į galvą, kai mes kalbame apie gėlių! Ir tai dar labiau aktualu, kai kalbame apie tulpes. Jie yra viena iš populiariausių ir žavisi, pavasaris žydėjimas svogūniniai augalai. 

Bet kol mes sąrašą gražiausių šio gėlių žanro jums, leiskite mums papasakoti, o apie tulpių žydėjimo. Tulpės yra puodelio formos, ryškios spalvos, elegantiškas gėlės ilgą, žalios stiebo. Tulpė gėlė yra lelijinių (Liliaceae) šeimos, kuri yra sudaryta iš 100 žuvų rūšių narys. Milijardai tulpes yra auginamos visame pasaulyje; dauguma jų yra eksportuojami iš Olandijos. Tulpės skirstomos į 15 kategorijų, kurios apima bendrosios anksti, Double anksti, Triumph, Darwin Hybrid, vieno vėlai, Lelija-žydintis, su kutais, Viridiflora Rembrandt, papūga, Double vėlai, kaufmanniana Fosterio, Griegii ir laukinių tulpių. Tulpės būna įvairių spalvų, pavyzdžiui, raudonos, baltos, kreminės, rožinė, violetinė, juoda, geltona ir keletas kitų įvairovė. Ji simbolizuoja šlovę ir tikrąją meilę.

Gražiausios Tulip Gėlės

1. Angelique:

Angelique yra populiariausias ir tikriausiai pats gražiausias iš tulpių. Jis neša Klasika, moteriškas, dviviečiai, minkštos rožinės gėlės, kurie atrodo kaip bijūnų. Jos žiedlapiai yra visiškai ir sodrus, šiek tiek susiėmę, jautrūs nuo lukšto rožinės iki žiebtuvėlio rožinė. Tai tulpė yra geriausia pasodinti šaltesnis mėnesius spalio pabaigoje ir lapkričio ir reikia reguliariai laistyti ir tinkamam vystymuisi. Jie mėgsta saulės ir ilgiau dalinio atspalvis. Tai satinas, rožinė lemputė auga iki maždaug 45 cm aukščio. Tai tulpė yra labai vertinami dėl savo gracinga išvaizda ir unikalios spalvos.

2. Tulip Little Grožio:

load...

Tai trumpas kilo tulpė su rožinės pumpurų. Jo mokslinis pavadinimas yra Tulipa Hageri. Jis turi rausvai rožinė žiedlapių su gilia mėlyna centre apsuptas baltos zonos. Lemputė turi atmost keturis gėlės. Žiedlapių yra storos ir efektingas, beveik nuo 4 iki 6 colių ilgio, bet vis dar atrodo labai subtilus

3. Tulip mažoji princesė:

Tulipa mažoji princesė yra gražus nykštukas sodo tulpė. Tai tarp Tulipa Hageri ir Tulipa aucheriana kryžius. Augalų turi keletą stiebų remti nuostabu vario oranžinės gėlės. Šio gėlių centras yra giliai geltonos spalvos su žymėmis apačioje, kuri suteikia gėlių kontrasto išvaizdą. Gėlės gaunu tamsesnė kaip ji amžiaus. Šie trumpi tulpės yra gana atspari ir gali atlaikyti alkį ir graužikų daugeliu atvejų. Ji simbolizuoja tobula meilė ir amžinąjį džiaugsmą. Tai švelniai kvepiantys ir turi šviesiai žalios spalvos lapų.

4. Tulipa tarda:

Tai daugiamečiai auga tulpės ir yra gimtoji į centrinę Aziją. Tai geltonos gėlės su baltais patarimų ir geltonos centrų klasterius. Manoma, kad labiausiai patikimas tulpė, ir yra auginami kada metais. Augalų prisiima penkis gėlių ant vieno stiebo. Gėlė netgi laimėjo Karališkoji sodininkystės draugija apdovanojimas sodo nuopelnus 1993 ir 1997 Flower Bulb Metų apdovanojimą. Augalai yra apie 8 colių aukščio ir yra visiškai atviras saulėtų dienų.

5. Motinos Tulip:

Lady Tulpė yra labai puikūs tulpė. Tai didelis 4 colių, žvaigždės formos žydi kreminės baltos spalvos su maža aukso centru ir giliai rožinė Žiedlapis eksterjero. Augalas yra nuo 6 iki 12 colių aukščio ir 8 colių pločio. Jis turi aukštas, tiesus stiebas užkimštas suvyniotas ir pritvirtintas liepsna, kuri suklesti visiškai saulės šviesos atspalvis priemolio dirvožemyje. Gėlė unfurls visiškai duoti 4 colių pločio žydi grynų kreminės tulpes su aukso širdį. Gėlės yra baltos viduje ir yra vyšnia raudona ribų. Gėlės yra 4 colių skersmens ir turi gray green lapija.

6. Tulip Zurel:

load...

Zurel yra vidutinio sezoną vieno pražydo tulpės su Pyszny burokėlių ir dramblio kaulo spalvos žiedais, kurie suteikia jai skiriamąjį flamed modelis. Gėlė yra kūginis ne pirmas ir tada atsidaro į apvalios formos. Tai suteikia labai reikalingą purslų spalvos ir atrodytų nuostabi sodo puošmena. Jo mokslinis pavadinimas yra Tulipa „Zurel“ ir Žydi vidurio iki vėlyvo pavasario. Gėlė turi stiprią, tvirtą stiebą ir gražus žalumynų.

7. Tulip Shirley:

Shirley tulpės yra neįprastas tulpė su puikiais spalvų derinys. Tai puikūs ivory white spalvos tulpė su Mauve krašto. Gėlė blunka aiškiau balta su tamsiai tamsintas violetine bazėje, nes ji amžiaus ir palaipsniui jis įgyja visišką violetine atspalvį. Spalva skiriasi nuo Žiedlapis į Žiedlapis ir ne 2 gėlės yra lygiai tas pats spalvos. Jie yra vieno puodelio formos gėlės ir yra puikus pasirinkimas skintų gėlių. Tai tulpė auga iki maždaug 50 cm ir gėlių, daugiausia balandžio ir gegužės mėn.

8. Princai Irena:

Tai Vyraujanti oranžinė gėlė su violetiniais dažymo prie gėlių bazę. Princai Irena turi labai patogią kvapas ir trunka ilgą laiką. Tai tikrai akių gaudyti gėlių. Gėlių žydėjimas kasmet nuo anksti viduryje pavasarį. Jis puikiai atrodo vazonuose su elegantiška mėlynos, sidabro lapais. Tai apdovanojimai tulpės ir visiškai kvapą gniaužiantys.

Per Pinterest

9. Himalajų Baltoji Tulpė:

Tai gražus baltas laukinių tulpė, kuri dažniausiai būna aukštų aukštyje 1500 3300 metrų Vakarų Himalajuose. Tai tulpė yra vieniši, balto su plačiu raudona juostele ant išorinės pusės 3 išorinių žiedlapių. Tai tulpė tenka ant ilgo žalia stiebo su žoline žaliais lapais link bazę. Ši tulpių žydėjimas daugiausia balandžio ir gegužės mėn.

Per Pinterest

10. Tulpės seniausiu:

Tai populiariausias tulpė Amerikos; jo mokslinis pavadinimas yra viena seniausiu tulipit. Tai tamsiai violetinė spalvos žiedų, kurie žydi vėlyvą pavasarį. Tai daugiamečiai tulpė ir prisiima ilgalaikis gėlės. Gėlė išgyvens visą saulės ir gerai nusausinti dirvos. Tai labai geras skintų gėlių su stipriu stiebų.

11. UNICUM Tulpės:

Unicum Tulpės yra vienas ryškiausių taurės formos tulpes su keliais rausvai oranžinės žydėjimas, žaliais lapais ir spalvingas dryžuotas lapija. Gėlių žydėjimas geriausias vidurio pavasarį, saulės spindulių ir gerai nusausinti dirvos. Gėlės yra puikus pjovimui. Jis reikalauja santykinai mažai priežiūros ir nereikalauja daug genėjimas.

Per Pinterest

12. Menton tulpės:

Tulpė Menton yra klasikinis įvairovė tulpes su rausvos raudonos gėlės ir oranžinės spalvos atspalviais, abrikosų interjerą. Gėlė yra puikus taurė formą ir yra beveik 10 colių aukščio. Tai gana stiprus ir atsparus tulpė ir kasmet auginama viduryje pavasarį. Jis siūlo didelius gėlių pjovimo paskirtį.

Per Pinterest

13. Estella Rijnveld:

„Estella Rijnveld yra gražus papūga tulpė. Ji susiėmę lapelius paryškintu raudonos ir baltos spalvos. Tai Išlenkta gėlė yra sumažinti netolygiai ir ateina gražus spalvų derinys aptaškytos su raudona ir rožinė ir turi gray green lapai. Jo mokslinis pavadinimas yra Tulipa „Estella Rijnveld“ ir žydi nuo lapkričio iki sausio. Jis yra vienas iš labiausiai akį traukiantis veislių tulpių ir užauga iki 16 colių. Gėlė reikalauja visą saulę ir gerai nusausinti dirvos tinkamai augti.

14. Juodoji papūga:

Tai fantastiškai Fringed ir vytos tulpė su tamsiai juodai raudonos žydėti ir ryškiai žaliais lapais. Ji buvo įvesta 1937 metais ir yra viena iš tamsiausių veislių tulpių galimų. Jis pasodino pusjuodžiu gumulėlių prieš kontrastingos lapija. Gėlių žydi vėlyvą vidurio pavasarį gerai nusausinti dirvos. Tai dramatiška, šou sustojimo tulpės bus pridėti paslaptis į savo sodą. Būtų apsvaiginimo skintų gėlių ir sukelti susižavėjimą žiūrovai. Kadangi žydėjimas yra toks didelis ir pilnas, jie gauna pakankamai apsaugoti nuo vėjo.

Per Pinterest

15. Montrė:

Tai yra šviesiai geltonos spalvos gėlių ir žydi anksti vasaromis. Šis dvigubas tulpė panaši aukso bijūnų. Kaip gėlė bręsta, ji gamina raudoną, plėsti spindesį. Gėlė turi svaiginantis ir nenugalimas aromatas ir trunka beveik mėnesį, jei imtasi gerai prižiūrėti.

Per Pinterest

16. Tulpė deginimas širdies:

„Burning Heart yra Darvino hibridas Tulpė ir yra apibūdinamas kaip Rembrandt tipo kaip jis atrodo panašus į drąsių spalvų tulpes kaip matyti iš olandų tapyba ant 1600 kaip antai Rembrandt. Tai tulpė atsidaro geltonos ir raudonos spalvos ir išgraviruotas su pusjuodžiu sūkuriais ir raudonomis liepsnomis, o viduje yra minkštas geltonas su tamsesnės bazę. Nes ji amžiaus, geltona virsta dramblio kaulo. Taigi šie ryškiai dryžuotas žydėjimas yra puikus pjovimo ar apdailos tikslais. Ši gėlė atneš gyvenimą į savo patalpų sode.

Per Pinterest

17. Šypsena:

Tai linksmas tulpė yra didelis, aukso geltonumo, kiaušinių formos gėlės su žaliais lapais ir pilkšvos žalia lapija. Jis turi aukštas, stiprus stiebai ir gerai formos žydėjimas. Tai tulpė yra vertinami kaip skintų gėlių. Tai tulpė klesti dėl saulės spindulių ir traukia drugelius. Gėlė auga geriausiai gerai nusausinti dirvos ir nori visą saulės dalinio atspalvis pozicijas. Ji išlaiko savo formą ir spalvą iki galo. Ši gėlė yra ideali puodai, konteinerių ir sodo lovos.

Per Pinterest

18. Tulpė Abrikosų Grožio:

Tai nuostabi Tulip, plaunamas sidabras išorėje ir abrikosų viduje. Tulpė Abrikosų grožis yra daug atspalvių, pavyzdžiui, lašišos mišinys, rožių, abrikosų ir net gintaro akcentai. Labai gardus ir žydi anksti tulpių sezono kur aromatas yra trumpas tiekimo. Tai puikus pasirinkimas, skintų gėlių.

Per Pinterest

19. Tubergen Gem:

Tubergen anketa perlas yra gėlė su sodrios raudonos išorinių žiedlapių ir saulėta geltona vidinių žiedlapių perlas. Žydi masinis su ūgio ir didelių spalvotų gėlių. Gėlė atrodo kvėpavimą takingly gražus saulėje, kai žiedlapiai plačiai atverti. Jo mokslinis terminas, Tulipa clusiana ir ji gerai auga pradžioje vasaras priemolio dirvožemyje. Labai mažai priežiūros ir yra labai atsparus. Tai tulpė taip pat vadinamas kaip žvakidė tulpių.

Per Pinterest

20. Tulipa linifolia:

Linifolia Tulpės yra žydinčių augalų rūšių genties Tulipa ir priklauso Liliaceae šeimai. Ji yra gimtoji į Afganistaną, Šiaurės Irano ir Uzbekistano. Ši tulpių žydėjimas Gyvūno rūšis viduryje iki vėlyvo pavasario su ryškiai raudonais žiedlapiais ir violetinė centrų, kurie atrodo kaip atvirų smailiomis žvaigždžių. Gėlė turi juodo pagrindo ir kreminės žalios lapijos, kuri suteikia nuostabų kontrastą. Tai tulpė gerai auga derlingoje, gerai nusausinti dirvos į popietės saulėje.

21. Kolpakowskiana tulpės:

Tai yra vienas iš nežinomų tulpių ir ateina mažų, ryškių geltonų gėlių, sustiprintas rožinė-violetinė blizgi. Jo mokslinis pavadinimas yra Tulipa kolpakowskiana ir ji yra gimtoji į Kazachstaną, Centrinės Azijos, Turkestano ir Kirgizijoje. Ši gėlė yra taip pat žinomas kaip drugelis tulpių. Gamykla gamina daugiau nei vieną žydi už stiebo. Gėlė yra gana tvirtas ir šepečiu su raudonos spalvos dėl žiedlapių išorės. Gėlė klesti geriausia daug saulės ir gerai nusausinti, priemolio dirvožemyje. Jis skleidžia nuostabiai malonų kvapą.

22. Turkestanica tulpės:

Turkestanica yra vienas perlas iš tulpių. Tai Alpine tulpė ir gerai auga daugumoje dirvožemių. Šie žvaigždučių formos gėlės yra tiek daug, kad jie sukurti spalvos pagalvėlę, kad svyruoja nuo senovinių grietinėlės į Pure White. Kiekviena iš šių tulpių priešinama oranžiniu ir geltonos centre. Žydi kovo viduryje ir yra gimtoji Centrinėje Azijoje. Jis turi ploną, strappy žalumynai ir mažų varpas kaip gėlės

23. Tulpė Rožinė įspūdis:

Tai labai gražus, saldus rožinė tulpė, kurie yra tikri, sugauti apie žiūrovai dėmesį. Tai visiškai, apvalios, ilgai žydi, kuris būtų pridėti grožio į savo kambarį. Blizgantis žiedlapiai yra gilios, turtingos pakilo centre, spalvinimas su subtilus rožinės prie krašto. Jie yra aukštas, stiprus, ilgalaikis ir pirmos klasės tulpė. Tai tulpė traukia drugelius ir hummingbirds.

24. Tulip Baltas papūga:

Balta papūga tulpė turi didelius baltos gėlės su nedideliais, žalia atspalviu lauko. Žiedlapių susiėmę ir plunksnuočių, suteikiant apvalios rutulio galvos išvaizdą. Jis turi tvirtą stiebą, kuris teikia paramą šioje gryno tulpių. Tai ekstravagantiškų ir ilgalaikis tulpė ir daro nuostabų skintų gėlių gėlių puokštė.

25. Tulip Persų perlų:

Tulpė Persų perlas rastas gausiai Šiaurės Vakarų Irane ir Rytų Turkijoje. Tai unikaliai spalvos gėlė su dideliu violetiniu raudona žydėti, ryškiai geltonos centras ir sidabro pilkos eksterjeras. Tai skanėstas tulpė ir yra tik 4 colių aukščio. Jis transformuoja iš puodelių į žvaigždes, kai ji žydi visiškai.

Per Pinterest

load...