Top 15 gražiausių rožių gėlių

Rožė yra vienas iš populiariausių gėlių visų laikų. Tai daugiametis krūmas yra turbūt populiariausias žydėjimo augalas gėlės. Jis yra plačiai auginami savo universalumo, grožio ir aromato. Rose su savo kombinacija keblus stiebų ir kvapnūs žydi laikomas pasiekimų, tobulumo ir užbaigimo simbolis. Kai kurios gražių gėlių rožių veislių yra glaudžiai supakuoti, o kai kurie palaidi žiedlapių. Jis ateina įvairių spalvų, pavyzdžiui, raudonos, oranžinės, rožinės, juodos, raudonos ir net žalios daugybė.

Rožės yra suskirstyti į 3 pagrindines grupes -Species, Senos Sodo ir modernus rožės.

Štai keletas skirtingų tipų gražiausia rožė gėlių pasaulyje.

1. Alba:

Alba yra senas sodas rožė, kuri gyvuoja nuo 1 amžiuje. Tai tarp Rosa canina ir Rosa damascena kryžius. Alba yra baltos arba šviesiai rožinės spalvos rožė su mėlyna-žalia lapija ir labai gardus.

load...

2. Banksiae:

Banksiae, taip pat žinomas kaip Lady bankų yra rožė žinomas už tai, kad praktiškai Thorn-mažiau. Krūmas tenka grupes mažų, violetinė kvapus gėlės. Yra keturių tipų Rosa Banksiae, du vieno petaled ir du dukart petaled. Šis rožių tipo reikia erdvės augti daug ir turi šiltą ir saulėtą sąlyga klestėti. Jis turi ferny žalumynų ir geltonos žydėjimas.

3. Burbonas:

Burbonas yra senas sodas rožė, pavadinta La Réunion sala Indijos vandenyne. Tai tarp Kinijos ir Damask kryžius pakilo. Bourbon rožės yra gardus ir pilnas ir būna atspalvių, pavyzdžiui, šviesiai rausvos, baltos ir giliai rausvos-raudonos. Ši rožė yra jautrūs grybinėms ligoms ir miltligė.

4. Kinija rose:

load...

Kinija rožė yra senas sodas rožė ir yra sudėtingas grupė natūralių kryžių. Tai yra mažas ūgio ir atrodo labai grakštus ir lieknas. Gėlė temstant pavėsyje, nes ji bręsta. Mutabilis yra viena iš populiariausių veislių Kinijoje išaugo.

5. Damask:

Damastas yra senas sodas Rose, kuris yra kilęs iš Sirijos ir buvo įvesta į Europą 16 amžiuje. Damask rožės yra baltos iki tamsiai rožinės atspalvis. Šios žiemos užkietėjusių rožės turi aukštas, banginio ir spygliuotas cukranendrių. Ši rožė yra labai aromatingas ir naudojama kvepalų pramonėje.

6. Eglanteria:

Eglanteria yra saldus Briar Rose, kuris įgijo populiarumą iš Šekspyro pjesę „Vasarvidžio nakties svajones. Iš Rosa Eglanteria hibridai dažniausiai vieno petaled, su kvapus lapija. Tai ryškiai raudona rožė žydi kiekvienais metais rudenį.

7. Floribunda:

Floribunda rožė yra tarp arbatos rožės ir polyantha kryžius. Kiekvieno stiebo gamina klasterius didelių, dviviečiai petaled žiedų. Terminas floribunda buvo sukurtas Dr JN Nicholas A hybridizer už Jackson ir Perkins. Floribunda ateina įvairių spalvų, pavyzdžiui, baltos, rožinės, raudonos ir geltonos spalvos. Pirmasis floribunda buvo „Gruß Achenas“, kuris vis dar yra labai populiarus šiandien.

8. Foetida:

Foetida yra lotyniškas žodis, kuris reiškia nemalonų kvapą. Foetida rožės turi stiprų kvapą, bet tikrai ne nemalonus. Pirmoji geltona foetida Solei d’Or „buvo tarp Rosa foetida ir raudonu hibridas kryžius pakilo. Foetida yra ištvermingos ir energingas alpinistas pasiekė iki 10 pėdų aukščio.

9. Gallica:

Gallica rožė, dažnai vadinama prancūzų Rožės ar Provins rožė, yra viena iš seniausių auginamų rūšį rožių. Pirmasis Gallica buvo išvesta pradžioje 12 amžiaus. Gallica rožės švelniai kvepiantys ir sudaro storą ir tankus krūmas, pasiekti iki beveik 5 pėdų aukščio. Žydi atspalvių raudonos, šviesiai rožinės, giliai rožinė, giliai vyno ir net dryžuotas. Gallica yra tolerantiški pavėsyje, nederlingoje žemėje ir net šaltu oru. Įžymūs Gallica apima prancūzinis erškėtis officinalis ir prancūzinis erškėtis versicolor

10. Hibridinis arbata:

Hibridinis arbata yra tarp hibridinių amžiną ir arbatinių rožių kryžius. Pirmasis hibridinis arbata buvo „La France“, kuris buvo pristatytas 1867 m, žymėjimas tarp Senojo sodas ir modernus rožių skirtumą. Hibridinis arbata Rose ateina įvairiausių spalvų ir išsiskiria savo ilgų stiebų ir nurodė žydėjimas.

11. Meidiland:

Meidiland rožės iš garsaus prancūzų selekcininkas Meilland. Tai yra mažai priežiūros ir tvirtas žydi įvairių rožių. Meidiland yra puikus kraštovaizdis gėlių.

12. Mosas:

Moss rožės pavadintas samanotas kaip augimo jų taurėlapių, kuri suteikia ne kvepiantis pušis, kai palietė. Muskusroze yra genetinė mutacija Centifolia ir Damask išaugo. Krūmas guolis šį rožę užauga iki 4 pėdų aukščio. Ši rožė yra ne itin tvirti ir auginami daugiausia dėl savo neįprasto grožio.

13. Multiflora:

Multiflora rožė yra gimtoji į Aziją ir yra išvardytos kaip invazinė šiaurės Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis rožių Gyvūno rūšis pradžių buvo įvesta siekiant padėti su dirvožemio erozija ir apsidraudimui. Multiiflora žydi kasmet kiekvieną pavasarį ir rudenį. Jis naudojamas kaip įskiepyti rožės poskiepiu.

14. Muskusas:

Šis rožių Gyvūno rūšis buvo auginamos šimtmečius. Muskusas yra gimtoji į Artimuosius Rytus. Tai 5 petaled vieną gėlę, turint tvirtą muskuso kaip kvapas.

15. Polyantha:

Polyantha rožės yra būdingas purslų virš lapijos kaip debesis laikomų šaulių žiedų. Pirmasis polyantha „paquerette“ buvo pristatytas 1875 m Tai kryžius tarp Kinijos išaugo ir nykštukas versija Rosa multiiflora. Kai klasikiniai pavyzdžiai Polyantha yra Fėja ir Cecile Brunner.

Kadangi beveik visos mums patinka rožės, mes tikrai taip pat kaip šios papildomos informacijos apie daugelio gražiausių rožių žiedų, kurie yra rasti visame pasaulyje. Ar papasakoti, jei radote šiame straipsnyje įdomi.

load...