Top 15 būdų išreikšti save su nė žodžio tikriausiai pagal tatuiruotes

Mes išreiškiame save milijonais skirtingų būdų – mes kalbame, dainuojame, rodome emocijas. Kai kurie iš mūsų išreikšti meno – tapybos, grafiti ir dar daugiau. Geriausias būdas išreikšti save su nė žodžio tikriausiai pagal tatuiruotes, kad mes gauti rašalu ant mūsų.

Čia yra puikus sąrašą iš geriausių debesies tatuiruotes ten. Skaitykite pamatyti juos visus.

Cloud Tattoo Designs

1. Žalia Mėlyna Debesys Tatuiruotė:

Tai yra viena iš populiariausių debesų tatuiruotes ten. Iš vos dvi spalvas ir žvaigždžių kombinacija daro tai fantastiška tatuiruotė.

2. Linijos Menas Debesis Tatuiruotė:

load...

Kaip norėtumėte super paprastą tatuiruotė – tik debesis su vandens lašų? Juodas tatuiruotė tikriausiai niekada nebuvo taip saldus ir žavinga!

3. Anotacija Debesis Tatuiruotė:

Kaip apie debesų kontūrai tatuiruotę? Ar tau tai patiktų? Aš norėčiau. Debesys atrodo sunkus, nors jie yra šviesa. J Ši tatuiruotė yra toks puikus nervintis laisvas žmogus.

4. Debesys ir pradeda Pilna apsauga Tatuiruotė:

Žvaigždės debesyse visada nuostabi, ne jie? Man patinka, kaip tai tatuiruotė, yra tokia plati, vis dar sugeba būti paprasta ir nemokama komplikacija.

load...

5. Thunder „Debesis Tatuiruotė:

Ar norėtumėte debesį, dėl kurio už tatuiruotę perkūnija? Juoda, geltona, žalia ir raudona, kad ji oh taip įdomu.

6. Ūsai Debesis Tatuiruotė:

Kas man patinka apie šį tatuiruotė yra tai, kad debesis turi savo mush. Tai užima Spryt veiksnys įrantos didesnis. Tai geriausiai tinka ką nors, kas turi nuojauta įdomus ir humoro.

7. Oras Debesys Tatuiruotė:

Mes visi žinome, ką debesys yra, ar ne? Malonumui – į perkūnija, vaivorykštė, Moaning oras, prasideda, kad žaisti slėpynių ir dar daugiau. Vaizduoti juos visus ant rankos su šia miela tatuiruote.

8. Lietaus Filled Sunkusis Debesis Tatuiruotė:

Vienas debesis ir vienas durklas šviesos užpildyti šią tatuiruotę. Jei norite išreikšti tai visus vienu ypu, tai, ką jums reikia gauti rašalu su. Man patinka, kaip komiškas Ši tatuiruotė yra, net jei tai yra apie žaibas.

9. Santrauka Debesis Tatuiruotė:

Į labai savotiškas spalvos kryklė debesys, saulė ir warmth- visi kartu pridėti fantastišką touch asmenybės šį tatuiruotė. Jūs galite gauti rašalu visoje savo rankos ir tegul saulė užpildyti savo dienas su šviesumo. Taigi visur jūs einate, jums imtis savo saule. Rožinė prideda tam tikru priešingai, nes jis kartu su kryklė.

10. Debesys ir skėčiai Tatuiruotė:

Leiskite atnešti mūsų pačių skėčiai už lietingą orą dabar, ar mes? Šie cutesy debesys su lietaus lašais ant skėtis tokie gražūs priminimus lietingą sezoną. Iš visa tai paprastumas yra labai akivaizdus ir gana.

11. Debesys ir taurės Tatuiruotė:

Dabar tai yra genijus tatuiruotė, mano nuomone. Kai lyja, tegul saugoti lašus. Tai gali būti vertinama kaip gyvenimo pamoka – jei turite lietingą sezoną vyksta gyvenime, mokytis iš jo ir saugoti pamokas prisiminimus. Taurė turi savo vertę per daug – pastebėti gėlytės ant jo. Apskritai, tai yra labai žavinga tatuiruote.

12. Lietinga naktis Tatuiruotė:

Nuožmi audra ant rankos, kuris išdrįstų gauti šią tatuiruotė rašalu? Tai labai stiprus pasirinkimas debesies tatuiruotė.

13. Debesis ir laimingas žmogus Tatuiruotė:

Kinijos Vienuolis debesyse tatuiruotė Manoma, kad atneša laimę ir žavesio į gyvenimą. Auksinis atspalvis suteikia šilumą ir švytėjimo. Išsamiai yra padaryta gerai, parodydami visą deramą dėmesį į šios minutės tie per daug.

14. Muzikos debesies Tatuiruotė:

Muzikos debesis tatuiruotė yra tikriausiai geriausias abiejų pasaulių sujungti į vieną. Tai tikriausiai bus mėgstamiausia tatuiruotė daug žmonių. Debesys grožio savyje ir pridedant muzikos, gyvenimo siela daugeliui iš mūsų, tai tatuiruotė yra tikrai verta išgyvena skauda truputį. Ką tu manai?

15. Širdelės ir debesys Tatuiruotė:

Įsivaizduokite debesis, kad lyja meilę? Ar širdis? Pasaulis būtų daugiau meilės vietą ir turi mažiau skausmo. Aš negaliu vis dar gauti per Spryt čia.

Šaltinis: Kuris yra jūsų mėgstamiausia tatuiruotė? Kodėl? Kuo norite gauti vieną rašalu ant jūsų? Shoot komentarą ir leiskite mums žinoti!

Suteikite savo idėją pakankamai laiko išbandyti, jei jūs tikrai norite tai rašalu, išsaugokite už tatuiruotė dizaino, kad nebus apgailestavo vietoje.

load...