Top 10 vestuvių makiažo menininkų Bengalūras

Taip pat žinomas kaip Silicio slėnyje Indija, Bangalore yra namo į mados ir padidintus mobiliosios klasės Indijoje. Žinomas kaip programinės įrangos ir informacinių technologijų centru Indijoje daugybę jaunų žmonių vadina Bangalore namuose, aukštos apmokamus darbus pritraukti juos kaip kandžių iki liepsnos. Su atlyginimų ir disponuojamųjų pajamų augimas, Bangaloras yra svarbi rinka grožio ir aukštos gatvės mados mažmeninės ir su čia ekonomikos bumo, Bangalore vestuvės ėmėsi unikalia gyvenimo savo. Atsižvelgiant į jaunimo gyventojų, Bangalore vestuvės yra madinga, upscale ir net drąsus, nors vis dar sąžiningai dalytis tradicinių Pietų Indijos vestuvėms vykstančių. Su daugeliu garsių prekinių ženklų ir dizainerių skirtomis Bangalore nėra vestuvinių rūbų variantų pasirinkti iš stokos. Tačiau, jei jūs tik ketina būti Silicio slėnyje Indijos nuotaka ir įdomu, kam gauti jūsų nuotakos makiažas padaryti iš, čia išsamus sąrašas iš dešimties nuotakos makiažas Bangalore menininkų

Aktyviausiųjų dešimtukas Vestuvių makiažas Bangalore Menininkai

1. Yani Shrivastva:

Būk tradicinė Indijos nuotakos makiažas ar tarptautinė išvaizdą, Yani gali veiksmingai padėti jums ieškoti savo geriausius savo ypatingą dieną, nesvarbu, ką jūsų lengvatos. Yani parašas stilius yra natūraliai švytinti išvaizda ir ji jaučiai nuo per daug bling ar mirguliavimas aišku.

2. Alifiya Roshan:

Alifiya Roshan yra profesionalus laisvai samdomas makiažas menininko su patirtimi televizijos ir spaudoje. Alifiya parašas stilius yra sudėtingas ir paprastas, ir ji gali labai gerai būti jūsų geriausias pasirinkimas, jei jūsų svajonė vestuvių yra visa informacija apie elegancija ir klasės.

3. Sabrina Suhail:

Sabrina aptarnavimo mantra yra visa informacija apie aukštos klasės makiažo produktai suporuotas su jūsų pageidavimus pasiekti norimą išvaizdą. Nepriklausoma laisvas makiažas menininkas, Sabrina yra atvira keliaudami Bangalore į savo viešbučio ar vestuvių vietą už makiažo paskyrimo.

load...

4. Charumathi GR Studio Makeover:

Charumathi yra profesionalus makiažas menininko jau daugelį metų ir taip pat yra populiarus perdaryti studijoje Bangalore įkūrėjas. Specializuojasi nuotakos makiažas ir Šukuosenos, Charumathi turi didelę patirtį aukšto profilio vestuvėms, spausdinti ir transliuojančiųjų žiniasklaida.

[Skaityti: Lakme salonas vestuvių paketą]

5. Divya Hegde:

Remiantis Indiranagar Bangalore, Divya yra patyręs nuotakos makiažas menininko su šešių metų patirtį parodyti. Divya turi patirties dirbant su daugybė Brides taip ji žino, kaip sutalpinti skirtingas makiažo jausmus ir etninių odos tonus.

6. Sushma Mathur:

Sushma Mathur išugdė Londono mokyklos makiažas ir Šukuosenos ir yra galinga pavadinimas nuotakos makiažas pramonės Bangalore. Sushma anketa makiažas mantra yra elegantiškas natūralus išvaizdą su minimaliu blizgesį ir blizgesio.

7. Pushpa Kishan Kallianpur ne Blushpix Studija:

Operacinės iš gerai žinomo Blushpix studijoje Bangalore, Pushpa ekspertas nuotakos makiažas menininko Bangalore, gerai išmanantis oro teptuku makiažas meną. Ji siūlo tiek Vakarų ir tradicinių nuotakos makiažas.

8. Gouri Kapur:

Gouri yra Bangalore anketa makiažas menininko į žvaigždes ir intensyviai dirbo su Deepika Padukone, Sonali Bendre, Yana Gupta ir kt. Su didelę patirtį spausdinimo ir televizijos žiniasklaida, Gouri yra aukštos klasės, bet veiksmingas nuotakos makiažas menininko.

load...

9. Manjeet ir Priya:

Manjeet ir Priya yra Bangalore galia pora makiažas artistiškumu. Su ilgamete nuotakos makiažas patirtį, ši pora gali padėti jums ieškoti savo geriausius jūsų didelis dieną. Jūs visada galite sukurti nemokamą bandomąją įvertinti savo darbą, kad būtų šimtu procentų tikri, kad jie turi tai, ko reikia, kad jums atrodo puikus.

10. Pooja Gupta ne Pooja Makeovers:

Su aukščiau trylika metų nuotakos makiažas patirties, Pooja Gupta yra laisvas makiažas stipruolis Bangalore. Su savo didele patirtimi, tai natūralu, kad ji gali sukurti tiek tradicinę nuotakos išvaizdą ir taip pat atrodo, kad turi pasaulinę apeliacinį skundą.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis makiažas menininkų Bangalore, Palikite vertingą komentarą.

load...