Top 10 veiksmingų namų gynimo būdų, kad apsunkintų lovų drėkinimą vaikams

Nakvynė-drėkinimas yra vienas iš labiausiai paplitusių problemų, su kūdikiams ir vaikams. Tai yra vaikų nesugebėjimas kontroliuoti šlapinimosi miego metu. Ši problema kyla todėl, kad vaikai turi mažas šlapimo pūsles ir negali turėti savo šlapimą labai ilgą laiką. Žemiau yra top 10 namų gynimo lovą gydymą.

Top 10 Pradžia Peržiūros už lovą

1. Cinamono:

Tai yra vienas iš paprasčiausių namų gynimo sustabdyti lova drėkinimo vaikams. Padaryti vieną kartą per parą jūsų vaikas valgo cinamono žievės. Arba taip pat galite pridėti šiek tiek cinamono miltelių jo maitinimas.

2. Indijos agrastas:

„Amla“ taip pat žinomas kaip Indijos agrastas. Šis vaisius yra naudojamas nuo ligų, įskaitant Naktį šlapimo nelaikymas daug gydymui. Sutraiškyti agrastas priemaišų ir pridėti vieną šaukštą medaus ir ciberžolė miltelių žiupsnelis į jį. Tai Sudarymas turi būti skiriamas vaikams ir ryte greitai reljefo. Jūs taip pat gali administruoti agrastas, sumaišyti su juodųjų pipirų naktį minkštimą prieš jūsų vaikas eina miegoti išgydyti-lova drėkinimo.

3. Alyvuogių aliejus:

Jei jūsų vaikas kenčia nuo lėtinio atveju lovos drėkinimo tada jūs visada galite naudotis alyvuogių aliejaus išgydyti ligą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pašildyti šiek tiek alyvuogių aliejaus ir taikyti jį ant apatinės pilvo srities vaikas, o aliejus yra dar šiltas. Masažas plotas švelniai per kelias minutes. Jei tai daroma kasdien tada, jūs pastebėsite teigiamus pokyčius vaikas greičiau.

load...

4. Gerkite žolelių arbata:

Jūs taip pat gali padaryti žolelių arbata iš asiūklio, ąžuolo žievės ir meškauogės už lovos drėkinama iš vaikams gydyti. Jūs turite maišyti nedidelį kiekį visų ingredientų ir jį virinti. Tegul vandens seep per kelias valandas ir tada padermė mišinį. Tai Sudarymas turi būti skiriamas vaiko du kartus per parą.

5. Spanguolių sultys:

Spanguolių sultys yra stebuklas vaistas šlapimo pūslės, takų ir inkstų. Tai sultys turi būti skiriamas vaikams, jei jie kenčia nuo lovos drėkinimo. Nors skystis įsiurbimo vaikui turėtų būti sumažinta po vakarienės, galite duoti spanguolių sultys valandą, kol jie miega.

6. Graikiniai riešutai ir razinos:

Graikiniai riešutai ir razinos gydyti vaikams. Tai gali būti sveikas užkandis punktas ir taip pat yra populiariausias vaistas lova drėkinimo klausimais. Jūs galite padaryti jūsų vaikai valgo vieną arbatinį šaukštelį razinų ir du arbatinius šaukštelius graikiniai riešutai teisme, prieš miegą.

7. Medus:

Vaikai mėgsta valgyti medų. Šis natūralus cukrus gali būti naudojamas kaip namų gynimo už lovą. Jūs turite administruoti medų, kol jie eiti miegoti.

8. Obuolių sidro actas:

Obuolių sidro actas sumažina skrandžio rūgštingumą ir taip, tai sumažina dėl dažno šlapinimosi metu vaikams noras. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išmaišyti dviem šaukštais obuolių acto į stiklinę pilną vandens. Padaryti vaikai geria Sudarymas po kiekvieno valgio išgydyti lova drėkinimo.

load...

9. Garstyčių milteliai:

Garstyčių sėklos ir milteliai gali būti labai padėti žmonėms, kenčiantiems nuo šlapimo bėdų. Garstyčių milteliai padeda gydant lovų drėkinama iš vaikams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išmaišyti pusę sausų garstyčių miltelių šiltame piene šaukštelis. Padaryti jūsų vaikas geria Sudarymas natūraliai pažaboti lova drėkinimo.

10. Jaggery:

Jaggery suteikia šilumą į savo kūną. Jei vaikas kūnas išlieka šilta visą naktį tada lovos drėkinimo problema bus taip pat išnyksta. Galite maišyti mažą gabalėlį jaggery šiltu pienu ir padaryti jūsų vaikas dink iš Bed metu Sudarymas. Tai natūraliai išgydyti lova drėkinimo jūsų vaikas.

Nakvynė drėkinimo ir vaikams nėra labai rimta problema ir gali būti sprendžiami namuose su paprastų namų gynimo. Tačiau, jūs taip pat turi bandyti mokyti savo vaiką aplankyti tualetą prieš miegą.

Išbandykite šiuos paprastus gynimo ir patarimų, kaip išgydyti lova drėkinimo savo vaikams. Ir, ar pasidalinti savo patirtimi ir atsiliepimus žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...