Top 10 veiksmingų namų gynimo būdų gydant skrandžio perplėtimą

Kada nors, kad stiprų jausmą savo skrandį, kaip jis ketina sprogti bet kurią akimirką? Daugelis žmonių bando daug dalykų, kai jie jaučiasi šioje skrandžio diskomfortas! Nuo skaičiuojant 1 – 10 ir atsipalaiduoti bando Jedi protas triukų, kad retai dirbti. Daugiausia kartų, visi, kad jums galbūt gali padaryti, tai laukti, kol ji išnyksta savaime. Nereikia nervintis, nes pagalba yra po ranka. Jums nebereikia laukti, kad nepatogiai sensacija praeiti, dėl šių namų gynimo dirbs akimirksnis!

Čia yra 10 namų gynimo dujų ir pilvo pūtimas, kuris iš tikrųjų daro stebuklus.

Pradžia Peržiūros už pilvo pūtimas

1. H2O į gelbėjimo:

Tai paprastas ir beskonis skystis yra paprasčiausias priemonė, skirta gydymui išpūstą skrandį. Vandens pylimas dujas ir natrio iš savo skrandžio ir sumažina pilvo pūtimas. Kai jaučiatės ištinęs, gerti keletą stiklinių vandens. Kuo daugiau geriate, tuo geriau!

2. Masažas Svečiuose:

Skrandžio pūtimas paprastai dujos kaupiasi pilvo. Masažuojant padeda pašalinti šias dujas greitai. Atsigulkite plokščia ir patrinti pilvą sukamaisiais judesiais apie 15 minučių arba tol, kol jūs galite pajusti pilvo pūtimas yra. Rasite trumpąją lengvata su šia priemone, kad neturi kainuoti likimo!

load...

3. Pasivaikščioti:

Tai yra vienas iš paprastų ir efektyvių ištinęs skrandžio gynimo priemonių, kurios padėtų dujų perdavimo per savo sistemą efektyviai. Kai jaučiate pilvo pūtimas, tiesiog vaikščioti aplink 10 minučių arba vaikščioti aukštyn ir žemyn laiptais, kol dujos pašalintas. Įsitikinkite, kad jums kvėpuoti per nosį, o daro šiuos pratimus. Jūs norite sumažinti pilvo pūtimas, o ne padaryti jį dar blogiau!

4. Pankolių sėklos:

Indijos karis yra ne tik naudotis šių nuostabių mažų žalių sėklų. Tai greičiausias priemonė pūtimas. Chew nedidelį kiekį šių sėklų ir žiūrėti juos padaryti savo stebuklą į savo ištinęs skrandžio vos per kelias minutes! Plius, pankolių sėklos dvigubai kaip burnos gaiviklis. Du už du!

Jūs taip pat gali virti pankolio sėklų šaukštą verdančio vandens stikline ir gerti, kad būtų pasiekti tuos pačius rezultatus greičiau!

5. Citrinų ir Baking Soda:

Išspauskite citriną į stiklinę ir pridėti šiek tiek soda į jį. Pamatysite tai Fizz kaip šampano butelis buvo atidarytas. Toliau pridedant soda, kol šnypšti sustoja. Pridėti puodelį vandens į jį ir maišykite, kol visas soda ištirps. Ir jūs turite jį, receptas su „Čučumuiža-pasipūsti kokteilis“

6. Trumpas pasaka Ginger:

Tai stipraus kvapo augalas turi daug vaistų naudojimo, o taip pat gali nuraminti skrandį. Lėtai kramtyti imbiero gabalėlį ir nuryti tai sultys arba galima tiesiog išgerti imbiero arbatos puodelio.

load...

7. Pipirmėčių arbata:

Geriamojo karšto pipirmėčių arbatos stiklinę padeda išpūstą pilvo bet kuriuo dienos metu. Jo Minty aromatas taip pat atpalaiduoja savo protą ir ramina savo jausmus. Ji taip pat mano kraštas off blogas burnos kvapas, dar geriau!

8. Ramunėlių arbata:

Jei jums nepatinka pipirmėčių arbata, tada ramunėlių arbata yra gera alternatyva. Jos antispazminiai, priešuždegiminių, ir atsipalaiduoti savybės padės sumažinti su ištinęs skrandžio simptomus, padeda jums nusiraminti. Gerti ramunėlių arbatos puodelį su tikru medumi ar citrina išspausti ir atsisveikinti su tuo ištinęs skrandžio!

9. Moliūgų Dreams:

Ne, Jack-O-Lantern „nesiruošia gąsdinti savo skrandį į sumažinti savo dujų. Moliūgų turi kitoms reikmėms, nei yra Halloween paspara. Tai naudinga dujų suformuotą sumažinti. Valgykite jį kartu su savo patiekalų išvengti pilvo pūtimas apskritai, ar jūs galite turėti virinto arba virtos moliūgų puodelį ir sako: „boo“ į savo ištinęs skrandį.

10. Šiltas Citrinų vanduo:

Nuo citrininės dieną saugo daktaras toli. Ne taip gana intriguojantis kaip „Apple“, tačiau ji gali daryti stebuklus savo kūno. Jis stimuliuoja rūgšties gamybą skrandyje ir efektyviau, ir todėl sumažinti ištinęs skrandį skaido maistą. Tiesiog išspausti citriną į šilto vandens puodelį, išmaišyti ir pragerti.

Paprasta! Nebuvo jie? Išbandykite juos ir jūs netrukus bus rekomenduoti šiuos skrandžio pūtimas namų gynimo, kad būtų efektyviausia tie, kitą kartą išgirsite ką nors verkti garsiai diskomforto!

load...