Top 10 Svarstyklių tatuiruotės dizaino

Pirmieji savo saulės ženklas tatuiruotę ant savo kūno visada buvo populiarus. Jei tiki ženklas, tada gauti ją ant jūsų kūno, kaip kūno menas daro daug prasmės. Apskritai, saulės ženklas tatuiruotės turi specialias pasekmes.

Žmonės mėgsta dėvėti juos, kai jie nori puikuotis savo saulės ženklais viešai. Tačiau saulės ženklas dizaino greitai pasikeitė per amžius. Dabar šie tatuiruotės ateiti su įvairių tekstūrų ir spalvų. Jei esate įsimylėjęs šio modelio, turite galimybę pasiimti iš plataus rinkimas saulės ženklas tatuiruotes.

Svarstyklės Tatuiruotės – TOP 10

Čia galite gauti norėdami pamatyti geriausią kolekciją Svarstyklės tatuiruotė dizaino. Panagrinėkime juos žvilgsnis.

1. Miami rašalo Svarstyklės Tatuiruotė:

Miami Ink tatuiruotės atsitiktų būti spalvinga visą laiką. Jei jums patinka spalvų ir garsiai dizaino, Miami rašalo Svarstyklės tatuiruotė yra puikus pasirinkimas už jus. Įvairių spalvų ir raštų, tai pirma tatuiruotė atrodys geriausiai platesniame forma. Išbandykite šį modelį į žastą ar viršutinės nugaros aiškiau iliustracijoje.

load...

2. Mergelė Svarstyklės Tatuiruotė:

Mergelės Svarstyklių vaizdas yra gana gera, kaip tatuiruotė dizaino. Šiek tiek mergaitišką į išvaizdą, šis modelis kreipiasi daugiausia jaunosios kartos. Dauguma Mergelių Libra dizaino yra padaryta dėl dviejų spalvų pagrindu. Tai reiškia, dizaineriai klijuoti su dviejų spalvų daugiausiai, o piešimo tatuiruotes.

3. Svarstyklės ant pirštų Tatuiruotė:

Mažas, bet galingas dizainas, Pirštų Svarstyklės tatuiruotė yra geriausias žmonių, kurie nori paprasto dizaino. Nors mažas dydis, tai dizainas patraukia dėmesį vis dėlto. Dažniausiai, pirštų Libra tatuiruotės yra vienos spalvos. Tai yra arba raudonos arba juodos spalvos. Tačiau naudojant dvi spalvas prideda asmenybę į dizainą.

4. Svarstyklės Ženklas Tatuiruotė:

load...

Svarstyklės ženklas tatuiruotės atrodo geriausiai ant kojų ir kulkšnies. Tačiau, kai nešioti šį tatuiruotė ant savo riešų taip pat. Ši tatuiruotė yra mažas taip pat, nors šiek tiek sudėtingiau, kai, palyginti su pirštu Libra tatuiruotes. Bendra dalis yra spalvų taikymas. Ši tatuiruotė per naudoja tik vieną ar dvi spalvas. Tiek vyrai, tiek moterys gali nešioti šį tatuiruotė užtikrintai. Moterims, kad atrodytų stilingai ant kulkšnies.

5. Svarstyklės ir saulė:

„The Sun“ visada turėjo ypatingą vietą, kai jis ateina į tatuiruočių projektavimas. Pats simbolis Saulės spinduliuoja galią ir pasitikėjimą aurą. Svarstyklės ir saulė daro puikus derinys, kuris atspindi dėvėtojui charakterį puikiai. Be to, saulė siūlo pilnatvę į Libran ženklas paveikslėlio.

6. Svarstyklės Kryžiaus Tatuiruotė:

Iš rožinio užuomina vyrauja šiame Svarstyklės Kryžiaus tatuiruotė dizaino. Dizainas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie yra religinio pobūdžio. Šis modelis yra prieinama tiek mažų ir didelių dydžių. Nors maža vienas puikiai atrodo ant kulkšnių, riešų ir pečių, didieji yra montuotojas už viršutinės nugaros, viršutinių ginklų ir kojų.

7. Libran drakono tatuiruote:

Drakono tatuiruote atsitinka būti labiausiai paplitęs tipas tatuiruotes. Įdomu tai, kad žmonės linkę klubas šį dizainą su kitais dizaino, taip pat. Dragon tatuiruotės yra drąsus ir patraukli. Puikiai tinka vyrams, geriausi kūno dalys, kur galima nešioti šį tatuiruotė yra žastą ir pečių.

8. Angelas Svarstyklės Tatuiruotė:

Mergaitišką tatuiruotė, angelas Svarstyklės modelis yra geriausia, jei esate mėgsta spalvingas tatuiruotes. Galima pasirinkti iš Miami Ink angelas Libra tatuiruotės taip pat. Jie atrodo madinga ir stilinga apie visiems.

9. Grįžti kūriniai Svarstyklės Tatuiruotė:

Didelė ir iliustruoti tatuiruotė, Atgal kūriniai Svarstyklės tatuiruotė tapo labai populiarus šiandien. Ir vyrai, ir moterys nori nešioti šį tatuiruotė ryškių spalvų ir prasmingai iliustracijoje.

10. Muzika Pastabos Svarstyklės Tatuiruotė:

Puikiai tinka muzikos mylėtojams, tai tatuiruotė yra geriausia, jei jums patinka paprastas tatuiruotė modelius. Pabandykite juodas; atrodo geriausias dėl šio projekto.

Tatuiravimo gali būti priklausomybę ir nekilnojamojo tatuiruočių mėgėjai niekada negali sustoti viename. Tačiau svarbu žinoti, kad tatuiruotės yra nuolatinis. Taigi prieš jums nuspręsti eiti į tatuiruotę, tyrimų dizainas, ir jos buvimo vietą. Ir taip pat patikrina, ar tatuiruotė salonas jūs planuojate aplankyti. Tatuiruotę iš higieniškai žinoma vieta gali sumažinti susirgti infekcine liga tikimybę.

Taigi, jei esate tikri, apie savo pasirinkimą, formuoti savo mintis apie „tatuiruotės visiems“.

load...