Top 10 šiuolaikinių gėlių papuošalų jūsų Mehndi dizainui

Vestuvių yra ypatinga proga. Visi akys ant nuotakos. Vienas dalykas, kad kiekvienas atkreipia dėmesį į tai nuotakos mehendi. Neseniai buvau draugo mehendi ceremonijoje. Čia aš atėjau visoje keletas gražiausių mehendi dizaino. Kitas įdomus dalykas buvo gėlių įtraukimas į mehendi dizainas. Gražios šviežios gėlės buvo naudojamas papuošti rankas ir kojas nuotaka. Jie iš tikrųjų privertė mehendi atrodo ryškesnis ir patrauklesnis.

Vėliau, kai aš ieškojau iš nuotakos mehendi nuotraukas, pamačiau, kaip gerai gėlės ir gėlių girliandomis paryškina nuotakos mehendi. Gėlės buvo šviesus ir šviežios, ir raudona mehendi atrodė tarsi sodas tapyba. Radau koncepcija unikali ir ypatinga. Vėliau gavau mehendi padaryti ant mano delnų ir papuošti jį su gėlėmis ant rankos.

Gėlių papuošalai tapo labai populiarus dėl vestuvėms ir mehendi ceremonijas. Nuotakos iš įvairių kultūrų nebėra nori didžiulis masyvas aukso apyrankės ar papuošalų jų vestuves. Gėlės, kurie yra švieži yra prieinami spalvų gausa. Šios gėlės yra toliau puošia aukso ir sidabro karoliukais. Jie atrodo subtilus ir su mehendi, jie kažkaip atrodo gražiau. Šios gėlės pristatyti labai atidžiai saugoti savo šviežumą ir energingas spalvas nepažeistas. Kai užsisakote šviežios gėlės iš anksto, jūs turėsite pakankamai laiko, kad uniue gėlių papuošalų už mehendi ceremonijų, todėl ypatinga proga nuotaka.

Gėlė papuošalų netrunka labai ilgai ir glebti toli per dieną ar dvi. Tačiau jie gražus vestuvių prisiminimus ir kai nuotaka atrodo atgal į mehendi ceremoniją nuotraukomis, ji gali gauti transfixed iki papuošalų grožį.

load...

Dabar Gauk 50% nuolaida mūsų geriausiai parduodamas Mehndi Course – „Master menas Mehndi tik 4 valandos“

Yra šimtai kūrybinių idėjų, kurios gali būti įtrauktos, o todėl gėlių papuošalų. Arba, jūs galite leisti pasireikšti savo vaizduotei prarasti ir pažiūrėkite, ką ji atneša su juo. Tiesiog duoti jums tam tikrą paramą, čia yra top 10 gėlių papuošalų dizainas už mehendi ceremoniją, kad galite naudoti savo pačių ceremoniją ar draugo.

1. Per vestuves, nuotaka, paprastai turi turėti kažką savo delnų. Galite sukurti povo-kaip papuošalų su šviežių gėlių nuotaka laikyti. Be to, priimant subtilus apyrankės su inter-woven gėlių, pavyzdžiui, jazminų gali dar labiau paaštrės, rankas ir delnus nuotaka.

2. Kaip apie puokštė? Galite sukurti puokštę su saulučių ar chrizantemų. Tai paprastas ir dar gražus šviežios gėlės papuošalų, kurie gali būti naudojami papuošti nuotaką ar jos sesuo. Galite leisti pasireikšti savo vaizduotei laukinių ir naudoti spalvos rutuliukai ar perlų paryškinti puokštę ir kaip dirželį išlaikyti puokštę pritvirtinti prie riešo, panašiai kaip Prom Corsage.

load...

3. Rožės yra apt vestuvėms. Juk jie simbolizuoja meilę. Šiltas raudonos spalvos rožių pumpurų gali paryškinti mehendi atspalvį. Jūs galite lengvai paversti subtilus raudona rožė pumpurus į žiedai papuošti nuotaką pirštus. Kodėl eiti į aukso ir sidabro žiedus, kai jūs galite padaryti akį traukiantis tuos su šviežia pakilo pumpurus?

4. Gėlės padaryti gražiausias apyrankes. Tiesiog susipina subtilus baltos chrizantemos su raudona rožė pumpurus naudojant styginiai granuliuotą su perlų ir altui! Čia jūs turite labiausiai akį traukiantis ir nuostabios apyrankes puošia nuotaką ir jos draugai riešą.

Dabar Gauk 50% nuolaida mūsų geriausiai parduodamas Mehndi Course – „Master menas Mehndi tik 4 valandos“

5. Graži puokštė padaryta iš raudonų rožių supakuoti sandariai gali būti naudojamas kaip puokštė ar net gali būti prikabintos prie nuotaka padaryti unikalų gėlėtas sagės. Žinoma, puokštelė turėtų būti mažas, kad būtų naudojamas kaip sagę ar jis atrodys keistai. Papuoškite puokštelė su sidabro siūlais ir karoliukais suteikti jai daugiau spalvingi išvaizdą.

6. Geltonos chrizantemos padaryti tobula kontrastą į žavingą, šiltas paraudimas mehendi. Jūs galite naudoti chrizantemos sukurti Tiara nuotaka ir tegul jis puošia galvą. Tai leis jai jaustis ir atrodyti kaip princesė ant jos labai ypatinga diena.

7. Atsižvelgiant nedidelį lankstą. Taip pat galite naudoti gėlių ir gėlių Žiedlapis dizaino pačiame mehendi. Tai gali padaryti dizainas atrodo labiau patrauklūs, ypač jei nuotaka dėvi šviežių gėlių apyrankę ar vėrinį.

8. Nuotaka turi dėvėti karoliai ir kas geriau, nei sukurti su šviežių gėlių. Vietoj girliandomis, pynimo gėles į chokers ir dekoratyvinis karoliai, kad nuotaka gali dėvėti mehendi ceremonijoje. Būtinai naudokite mažus gėlės ir žiedpumpuriai šiam tikslui, pavyzdžiui, chrizantemų, jazminų ir rožių pumpurus. Tai geriausia sumaišoma ir suderinti sugalvoti su spalvinga karoliai, atitinkantį nuotakos aprangą.

9. Maniau naudojant gėlės papuošti nuotakos plaukus? Ar ne? Tada čia yra puiki idėja. Įausti geltona rožė pumpurus linijiniu būdu puošia nuotakos plaukus. Naudokite sidabro siūlais šiam tikslui, ir jūs būsite nustebinti tuo, rezultatus.

10. Naudokite subtilus balta rožė pumpurus sukurti Vainiko kaip galvą padažu ir leiskite nuotaka nešioti. Jis turi bohemišką skundą, kad gali padaryti nuotaka atrodo puošnus, taip pat moderni dėl šio labai tradicinės dieną.

Yra kažkas patrauklus ir unikalus apie šviežių gėlių papuošalai mehendi. Ryškios šiltos spalvos yra raminantis ir taip pat suteikia turtingą ir spalvingi prisiliesti prie nuotakos. Nors patikrinti skirtingus šviežių gėlių papuošalų dizaino mehendi turėjau šį neįtikėtiną norą susituokti, kad galėčiau puošia save su šių kūrybinių, novatorišką ir spalvingas gėlėtas papuošalų!

load...