Top 10 Shamrock tatuiruotės dizaino

„Shamrock remiasi mažai augančių jaunų šakelių dobilų (žolė iš žirnių šeimos) ar trilapis (AN Europos augalų iš žirnių šeimos) ir yra nacionalinis herbas Airijoje. Shamrocks yra simbolinė tikėjimo, vilties ir meilės, ir dažnai laikomas geros kloties žavesio, kad atneša taiką ir gerovę į žmogaus gyvenimą.

Shamrock motyvai buvo populiarus tatuiruočių meno dešimtmečius ir dabar, o šie dešimtuką Shamrock tatuiruotė dizaino galėtų labai gerai įkvėpti jus į nuomos kai Shamrock sukeltas Sėkmės jūsų gyvenime.

Top 10 Shamrock tatuiruotės

1. Dilbis „Shamrock Tatuiruotė:

Tai Shamrock tatuiruotė padaryta ant dilbio išsiskiria savo ryškia žalia spalva ir patraukli koncepcijos. Tai geriausia, kad šį tatuiruotė pakartoti patyręs tatuiruočių meistras, pakeliui jis čia vaizduojamas. Jūs taip pat galėtų poziciją ant riešų, kulkšnių ar ant jūsų sprando.

2. Miniatiūriniai „Shamrock Tatuiruotė:

Mažas, subtilus dar toks patrauklus ir gyvybingas, tai miniatiūriniai Shamrock tatuiruotė yra puikus meno kūrinys, jei jūs ieškote tatuiruotes, kad yra šviesus ir energingas nesikreipiant per viršų. Ši tatuiruotė yra geriausias pakartotas prieskoniais tatuiruočių meistras, kaip parodyta čia. Tačiau, jūs galite turėti tai rašalu ant savo kulkšnies, riešo ar net savo sprando.

load...

3. Už-the-Ausų „Shamrock Tatuiruotė:

Mažas ir subtilus dar patrauklus ir ryškus, tai už ausies miniatiūrinės Shamrock tatuiruotė yra stiliaus pareiškimą, kad bus veiksmingai paryškinti savo moteriškas žavesio. Jos geriausiai išlaikyti šią sąvoką sveika, o kad ji būtų įrašyta ant odos patyręs tatuiruočių meistras.

4. Shamrocks ir žvaigždžių tatuiruotė:

Tikrai dvi Shamrocks yra geriau nei vienas, ir jei jūs įtraukiate žvaigždes lygtį tai tik daugiau-the-linksmiau atvejis, ir tai už ausies Shamrock tatuiruotė įrodo tik tai. Ar tai pakartotas ant odos, nes ji yra čia vaizduojamas prieskoniais tatuiruočių meistras. Tačiau, yra daug galimybių eksperimentuoti, kur norite, kad šis įtrauktas į savo kūną. Kulkšnies, riešo ar jūsų sprando visi geri variantai.

5. Riešų „Shamrock Tatuiruotė:

Tai paprastas, bet patrauklus abstraktus Shamrock tatuiruotė yra puikus pagražinimų už riešų. Keep it mažas ir laikyti jį juoda ir įsitikinkite, kad turite tai įrašyta į jūsų odą tatuiruotė menininkas, kuris gerai žino meno, kad būtų išvengta bet kokių prišiukšlinti langų.

load...

6. „Shamrock tatuiruotė su Power žodžiai:

Sunku įveikti Shamrock tatuiruotė, kuris ateina su savo sąžiningai dalytis sėkmės ir įkvepiančių galios žodžius ir šiame meno kūrinys yra tik tai. Ar tai tatuiruotė pakartotas, nes jis čia vaizduojamas su gilia žodžių, turinčių reikšmę jums ir vertybės jums brangina.

7. „Live Laugh Love“ Shamrock Tatuiruotė:

Dar vienas „Shamrock tatuiruotė su pranešimu, kad yra įpareigota įkvėpti jus, ar visi, kurie mato tai rašalu ant odos:“. Norėdami gyventi daugiau sveikas gyvenimą kupinas džiaugsmo ir nuotykių “ Tačiau, jums taip pat gali laisvai įrašyti kitus gilius pranešimus, kurie turi gilias reikšmę kartu su „Shamrock motyvas dėl sąžiningai dalytis sėkmės gyvenime.

8. „Shamrock tatuiruotė baltas rašalas:

Ši tatuiruotė yra labiausiai tik pavyzdys tiems, kurie ieško Shamrock tatuiruočių, kurios nėra tradicinis žalia. Išbandykite šį Shamrock tatuiruotę baltu rašalu už subtilaus tatuiruotė, kad duoda išilgai jos dalį sėkmės taip pat.

9. Airijos palaiminimas „Shamrock Tatuiruotė:

Šis gražus tatuiruotė su tradicinės airių palaiminimo tiesiog sako: „Tegul kelių kilimas susitikti su jumis, gali vėjas visada jūsų pusėje, gali saulė šviečia šilta ant veido, lietus patenka minkštas nuo jūsų laukų ir kol mes vėl susitikti gali Dievas palaikykite jums savo rankos dauboje „. Ši tatuiruotė yra puiki idėja, įkvepiančio tatuiruotė dovana mylimam žmogui.

10. Miniatiūriniai liemens „Shamrock Tatuiruotė:

Paprasta ir subtili dar toks patrauklus, kad tai buvo tik būtina pridėti prie mūsų sąraše. Užsirašykite, kaip šis miniatiūrinis Shamrock tatuiruotė taip efektyviai išryškina Šis plonas juosmens. Laikykis koncepcijos, kaip parodyta čia, o turinčių šią tatuiruotę pakartoti maksimalų poveikį.

Su tiek daug gražių tatuiruočių čia pavaizduotų, kurių vienas manai norėtumėte eiti į? Ar pasidalinti savo nuomonėmis.

Pasižymėkite savo sėkmės su naujoviškų ir patrauklus Shamrock tatuiruotė meno.

Vaizdas Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...