Top 10 plaukų perkėlimo centrų Indore

Kaip niekur kitur, Induras taip pat turi nemažą žmonių kovoja su priešlaikinio plaukų slinkimas ir nuplikimas. Žmonių visur, vyksta plikas gali būti šiurpių patirtis ir kai visi variantai plaukų atstatymo nepavyksta, kartais tai būtina vaikščioti žemyn Plaukų transplantacija chirurgija kelią. Plaukų transplantacija chirurgija paprastai žinomas dėl savo efektyvumo ir didelių išlaidų, susijusią procedūrą. Taigi, tai geriausia rasti chirurgą, kuris duos jums savo pinigus verta. Tai iš dešimties klinikose ir plaukų transplantacijos specialistai į Indore miesto sąrašas turėtų būti naudinga daugeliui.

Plaukų transplantacija klinikos ir specialistai Indore – Pasirinkite jums geriausia Plaukų transplantacija Indore

1. Puikiai Plaukų transplantacija

Ši plaukų transplantacijos klinikose grandinės yra bendra iniciatyva įkurta Dr, Amitabh Shrivasta ir dr Ruchi Shrivastava. Su penkiolikos metų patirtį kosmetikos chirurgija ir įspūdingą 3200 patenkintų pacientų Perfect Plaukų transplantacija yra labai gerai įrengtas vykdyti saugią ir sėkmingą plaukų persodinimo operacija.

2. Atjauninti Plaukų transplantacija centras

Dr Seema Garg yra plaukų transplantacijos ekspertas atjauninti Plaukų transplantacija centras. Su įspūdingų sėkmės santykis ir didelę patirtį atliekant plaukų persodinimo procedūras naudojant plaukų folikulo gavyba ir folikulo transplantacijos metodai, dr Seema Garg yra viena iš pirmaujančių Plaukų transplantacija veteranų Indore.

load...

3. Marmm Klinik

Ši klinika pastatyta per penkis šimtus kvadratinių pėdų ploto Indore yra meno objekto, kuris yra gerai įrengta atlikti sėkmingą Plaukų transplantacija operacijų valstybė. Specializuojasi daugiausia folikulo ekstrahavimo metodas plaukų transplantacijos, šis metodas yra mažiau invazinė ir praktiškai randas nemokamai. Eiti per žemiau nurodytu interneto svetainėje sužinoti daugiau apie Marmm klinikos.

4. Sai Kosmetika

Su realizavimo Puna, Mumbajus, Delis ir Indore, Sai Kosmetika Plaukų transplantacija Indore yra sėkmingas grandinės plaukų transplantacijos klinikose su dideliu sėkmės santykis ir vienodai aukšto įgaliojimai. Specializuojasi tiek folikulo ekstrakcijos metodą ir folikulo transplantacijos metodą plaukų atstatymo, Sai Kosmetika yra pavadinimas skaitytis su.

5. Richfeel Trichology centras

Šis plaukų transplantacijos ir kosmetikos chirurgija klinikos grandinės įsteigė savo bazę Indore ir miestas tik įvertino savo buvimą. Su įspūdingų vertintojų klientų bazę, daug žinių įvairiose Plaukų transplantacija tvarkos ir vienodai aukštą sėkmės santykis, tai patartina, kad jums skambinti Richfeel Trichology centras Indore planuoti susitikimą.

load...

6. Gamtos Plaukų Persodinimas

Dar vienas sėkmingas grandinės plaukų transplantacijos klinikose, Natūralus Plaukų transplantacija Indore padarė pavyzdinius Plaukų transplantacija operacijų su dideliu sėkmės santykis nuo jų veiklos pradžios 2008 Jei esate Indore ir ieško Plaukų transplantacija chirurgas, kuris galėtų užtikrinti jums saugus ir efektyvi procedūra, tai geru pasirinkti vieną iš natūralių plaukų transplantacijos daugelio ekspertų.

7. Dr Brajendra Baser ne Akash ligoninės Indore

Ši plaukų persodinimo ir kitų formų kosmetikos chirurgija veteranas turi ilgametę plataus pirmų rankų patirtį Plaukų transplantacija procedūras. Su dideliu sėkmės rodiklis, dr baser buvo atlikti plaukų persodinimą per folikulų ekstrahavimo metodas saugių, veiksmingų ir randų nemokama procedūras.

8. Dr GL Jakhetia

Ekspertas daugelyje formų kosmetikos chirurgija, dr Jakhetia yra plaukų transplantacijos srityje veteranas ir specializuojasi tiek folikulo gavyba ir folikulo transplantacijos metodai plaukų transplantacijos operacijos. Tai tik teisinga, kad jums užsisakyti su šiuo stipruolis paskyrimą, pažinti savo galimybes, o tada imtis ryžtingų žingsnių, siekiant užtikrinti, kad jūs patirsite saugų, be rūpesčių ir efektyvi plaukų transplantacijos procedūros.

Adresas data: 12 – 1 Sapna Chambers, 1st Floor, Pietų Tukoganj, Induras 452.001

9. Anil Dashore Odos priežiūra klinika:

Dr Anil Dashore yra kosmetikos chirurgas su ilgamete patirtimi ir sėkmės santykis yra pavydėtinas. Anil Dashore Odos priežiūra klinika matė nemažą sėkmingų Plaukų transplantacija operacijų ir tai tik teisinga, kad jums planuoti konsultacijų su dr Anil sužinoti daugiau.

Adresas: princas Plaza 1st Floor, Sapna Sangeeta Kelių, Induras 452.001

10. Dr Sunil Malpani Odos klinika:

Gerai žinomas vardas kosmetologijos ir plaukų transplantacijos srityje Indore, dr Sunil turi įspūdingą sėkmės rodiklio bei didelę pirmų rankų patirtį naudojant Degalų ir fut metodus Plaukų persodinimo operacijos.

Adresas: 301 – 302, Vikram bokštas, 2-as aukštas, Sapna Sangeeta Kelių, Induras 452.001

load...