Top 10 namų gynimo priemonės kaklo skausmui

„Skausmas neck’- ši frazė dažnai naudojamas pašaipiai, reiškia, kibimas susierzinimą. Asmuo, kuris sugalvojo šį tarmės turi išgyveno tikrą gyvenimo, fizinio kaklo skausmas. Skausminga kaklo gali tapti milžiniška susierzinimas ir padaryti paprasčiausias užduotis atrodo kalnuota.

Kaklo skausmas rezultatai aštriu arba bukas skausmas, kaklo ir pečių srityse. Ji taip pat gali sukelti tirpimas, galvos skausmas, sustingimas, ir sunku, o valgyti.

Priežastys kaklo skausmas

Jums gali baigtis su kaklo skausmas dėl blogų miego pozos, įtampos ir / ar stresas, ilgas valandas pasvirusi, gulėti ant pernelyg minkštu čiužiniu arba blogų kūno pozos. Žalos ant kaklo ir raumenų įtampą tapo priežastys kaklo skausmas daugeliui žmonių šiandien. Svarbu neutralizuoti problemą tuo pradžios išgydyti skausmą ir neleidžia jai tampa blogiau.

Jūs tikrai nereikia į galvą Kręgarz išgydyti savo kaklo skausmas. Čia galite rasti palengvėjimą su kai kuriais lengvai namų gynimo.

load...

Kaip atleisti kaklo skausmas

Štai keletas iš geriausių namų gynimo dėl kaklo skausmo, kad jūs galite pabandyti rasti šiokį tokį palengvėjimą.

 1. Pratimai
 2. Joga
 3. Eteriniai aliejai
 4. Akupunktūra
 5. Obuolių sidro actas
 6. Masažas
 7. Ledas
 8. Vitaminai
 9. Magnio sulfatas
 10. Kaklo apykaklės

Paprastų sprendimų siekiant sumažinti kaklo skausmas

1. Pratimai kaklo skausmas

Pratimai gali padėti gerokai mažinant kaklo skausmas. Daro stiprinimo pratimai ir tempimo padarys jūsų kaklo lankstus ir stiprus ir sumažinti sustingimą. Prastas pilvo raumenis gali sukelti jūsų viršutinė nugaros kreivė atgal ir sukelti kaklo kreivumą į priekį. Pratimai, kaip antai smilgos kelio garbanos, padės sustiprinti savo pilvo raumenis.

Jūs galite gauti trumpąją atleidimas nuo kaklo skausmas atlikdami paprastą rinkinį pratimai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikite šiuos veiksmus:

 • Kinkuoti galvą pirmyn ir atgal tam tikrą laiką ir tada palaipsniui pradėti linksėdamas iš vienos pusės į kitą.
 • Kai jūsų raumenys jaučiasi mažiau įtempta, lėtai pasukite galvą visiškai į kairę, o tada visiškai į savo teisę. Tai gali pakenkti truputį, todėl jį lėtai.
 • Pakartokite šį pratimą bent 20 pakartojimų.
 • Ar šį pratimą kas kelias valandas ir jums rasti jūsų kaklo Vanish standumą.

Atgal į TOC

load...

2. Joga kaklo skausmas

Stresas taip pat gali sukelti raumenų įtampą. Atkreipkite dėmesį į tai, ką pabrėžia jus ir rūšiuoti juos atsikratyti kaklo skausmas. Jūs galite sekti atsipalaidavimo būdai, pavyzdžiui, meditacija ir joga. Toliau išvardyti asanos gerai dirbti kaklo skausmas.

 • Bharadvajasana – Tai Tvist kelti bus atleisti kaklo ir pečių raumenų įtampą ir sumažinti skausmą.
 • Marjariasana – Katė Pose ištiesiu savo stuburo ir nugaros raumenis atleisti kaklo skausmas.
 • Uttana Shishosana – Ši poza bus pratęsti savo stuburą kaip Marjariasana ir padidinti kraujo tekėjimą į kaklą ir galvą.
 • Balasana – Vaiko Pose yra paprastas asanos švelniai ruožas kaklo ir nugaros. Naudokite šį asan kaip poilsio kelia tarp kitų pozų.
 • Savasana – tai atsipalaidavimas kelti bus nuraminti protą ir kūną ir sumažinti stresą.

Atgal į TOC

3. Eteriniai aliejai kaklo skausmas

Jums reikės
 • A keli lašai pipirmėčių aliejaus
 • A keli lašai levandų aliejaus
 • Kelis lašus bazilikų aliejumi
 • A keli lašai kipariso aliejaus
 • 1 šaukštelis alyvuogių aliejaus
Ką jūs turite padaryti
 1. Padaryti eterinių aliejų mišinys.
 2. Sumaišykite kelis lašus šio mišinio su šiltu alyvuogių aliejumi.
 3. Masažas šį aliejų dėl kelias minutes kaklo.
 4. Jūs taip pat galite naudoti šiuos aliejus atskirai arba padaryti bet kokį aliejų derinys. Nepamirškite praskiesti jį vežėjas aliejaus.
Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Taikyti šį du kartus per dieną.

Kodėl tai veikia

Pipirmėčių aliejus turi raminantį poveikį raumenų ir dažnai naudojamas gydyti galvos ir kūno skausmas. Ji taip pat turi anti-uždegiminių savybių (1). Levandų aliejus atpalaiduoja protą ir raumenis, todėl mažinant psichinę ir / ar fizinio streso (2). Bazilikas aliejus yra Antispasmodic ir analgetikas pobūdžio o taip pat veiksmingai sumažinti kaklo skausmas (3). Kiparisų aliejus gydo raumenų spazmai ir skauda raumenis. Jis taip pat stimuliuoja kraujo ir limfos apytaką (4).

Atgal į TOC

4. Akupunktūra kaklo skausmas

Akupunktūra – tai metodas, kuriuo mažytės adatos įdėta į specifinių ir strateginių taškų odos – buvo plačiai naudojama gydyti bet kokį skausmą natūra. Šie taškai, kai aktyvuota akupunktūra, reguliuoti kūno ir taip pat kraujo ir limfos apytaką funkcionavimą, siekiant palengvinti skausmą (5). Pasitarkite patvirtintą terapeutas gydyti jūsų kaklo skausmas per akupunktūra.

Atgal į TOC

5. Obuolių sidro actas kaklo skausmas

Jums reikės
 • Obuolių sidro actas
 • Popieriaus servetėlė arba audinio
Ką jūs turite padaryti

1. Sugerti servetėlę į acto ir įdėkite tai ant kaklo. 2. Palikite jį už valandą ar dvi.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Pakartokite tai du kartus per dieną, kol gauti atleidimą nuo kaklo skausmas.

Kodėl tai veikia

Obuolių sidro actas yra puikus namų gynimo kaklo skausmas ir sustingimas. Antioksidantai ir priešuždegiminių agentų, esančių ACV bus atleisti stresą kaklo raumenis ir tokiu būdu sumažinti skausmą (6).

Atgal į TOC

6. Masažas kaklo skausmas

Jums reikės

Alyvuogių, garstyčios, ar kokosų aliejus

Ką jūs turite padaryti

1. Paimkite karštas dušas ir paglostyti savo oda sausa. 2. Lengvai sušilti aliejaus šaukštą ir masažas kaklo su juo. 3. Naudokite švelnus apskrito pasiūlymai dėl porą minučių.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Pakartokite tai kiekvieną rytą. Jūs taip pat gali masažuoti kaklą vėl per dieną.

Kodėl tai veikia

Masažas gali išgydyti bet kokį kūno skausmą. Švelnus masažas ar patrinti ilgai trunkantis skausmas plotas stimuliuoti kraujo tekėjimą (7). Masažas padės jums miegoti geriau per daug.

Dėmesio

Netrinkite sužeisti plotą, jei jis sukelia perteklinį skausmą.

Atgal į TOC

7. Ledo kaklo skausmas

Jums reikės
 • Ledo kubeliai
 • Mažas, storas rankšluostį

ARBA

 • Ledo paketas
Ką jūs turite padaryti

1. Sudėkite ledo kubelius viduje rankšluosčiu ir padėkite jį ant ploto, kad yra skausmas. 2. Arba galite atvėsti ledo paketą ir padėkite jį ant pažeistos vietos. 3. Pastatykite paketą už poros minučių.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Pakartokite ledo ieškinyje nurodė tris-keturis kartus per dieną.

Kodėl tai veikia

Ledo padeda sumažinti uždegimą, kaklo srityje. Šalimas bus atleisti raumenų skausmas, kaklo (8).

Atgal į TOC

8. Vitaminai kaklo skausmas

Vitaminai vaidina svarbų vaidmenį išlaikant sveiką organizmo funkcionavimui. Kai jų kiekiai pradės mažėti kraują, plėtoti nemažai klausimų. Vienas iš tokių klausimų yra skausmas, ūmus ir lėtinis. Jei dažnai kenčia nuo kaklo skausmas, įskaitant šių esminių vitaminų dietos padės jums gauti atleidimą.

 • Vitaminas D yra gyvybiškai svarbus kaulų vystymąsi ir sveikatą. Kai jis yra deficitinis, organizmas linkęs kurti chronišką skausmą įvairiose srityse, ypač aplink sąnarius (9).
 • Vitamino B kompleksas yra natūralus skausmui gydyti. Ji sumažina skausmą ir uždegimą tiek neuropatinio ir kaulų ir raumenų kilmės (10).
 • Vitamino C yra antinociceptyvinį agentas, tai reiškia, kad ji padidina skausmo slenkstį. Ji yra antioksidantų, kad padidinti šią ribą švelnindamos skausmą (11).

Atgal į TOC

9. Epsom druskos panaudojimas kaklo skausmas

Jums reikės
 • 1 – 2 puodeliai Epsom druska
 • Šiltas vanduo
 • Vonia
Ką jūs turite padaryti

1. Užpildykite tris ketvirtadalius vonia su šiltu vandeniu ir pridėti Epsom druskos į jį. 2. Sumaišykite druska vandenyje ir įsiurbti šiame nuo 10 iki 15 minučių.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Įsiurbti Epsom druskos vandens du kartus per dieną.

Kodėl tai veikia

Epsom druska yra sulfatu ir magnio, kuris padeda reguliuojant kelias fermentų organizme. Ji taip pat padidina kraujotaką ir mažina stresą ir raumenų įtampą (12).

Atgal į TOC

10. Kaklo apykaklės kaklo skausmas

Jums reikės

Kaklelio apykaklės arba petnešomis

Ką jūs turite padaryti

1. Wrap apykaklė aplink kaklą ir laikyti jį tol, kol skausmas išnyks. 2. Reguliariai pašalinti apykaklę ir ruožas jūsų kaklo ir pečių raumenis.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Naudokite apykaklę, kaip ir kada reikia atleisti kaklo skausmas.

Kodėl tai veikia

Pagrindinis tikslas kaklo apykaklės yra remti kaklą guolis galvos svorio, kai jis yra gijimo nuo skausmo. Tuo atveju, žalos, apykaklės, taip pat išlaikyti kaulus savo kaklo liniją, o jie gydo.

Atgal į TOC

Jei esate linkę į kaklo skausmai, svarbu, kad Jūs vartojate tinkamą skaičių pertraukas per dieną. Palikite stalas ir judėti bent kartą per valandą. Taip pat, atkreipkite dėmesį į savo laikyseną. Ji vaidina svarbų vaidmenį užkertant kelią, taip pat mažinant kaklo skausmas. Venkite junk maisto ir įtraukti daugiau daržovių ir vaisių dietos. Antsvoris padermių visus kūno raumenis, net kaklo raumenis.

Saugokitės įpročius, kurie gali būti tempia kaklą raumenis. Ar jūs šampūnas plaukus lenkiant per ne kriaukle? Arba jūs vykdyti valandos trukmės pokalbių su telefonu įsitaisiusi tarp ausies ir peties? Tada jį sustabdyti! Tokie įpročiai gali sukelti sunkią kaklo skausmas. Kaklo skausmas gali būti sekina. Tai gali perimti jūsų gyvenime. Tačiau su šiais kaklo skausmas teisės gynimo, dabar galite valdyti savo skausmą geriau.

Dabar, kad žinote, kaip sumažinti kaklo skausmas, ką jūs laukiate? Ar bandyti šiuos veiksmingas teisių gynimo priemones ir leiskite mums žinoti, kuris iš dirbo už jus. Jei skausmas nepraeina, tai kreipkitės medicininės pagalbos.

load...