Top 10 nagų dailės tatuiruotės dizaino

Nagų tatuiruotės arba nagų menas yra iš tikrųjų labai skiriasi nuo standartinio tatuiruotė meno, nes jis niekada apima auskarų, skausmo ar kraujo, ir dažniausiai tik labai nagų lako ir rankomis dažyti dizaino derinys. Nagų dailė arba nagų tatuiruotės populiarėja nepaprastai greitai, ir jei jūs vis dar eksperimentavo su Nail Art tatuiruočių, vienas iš šių dešimties nagų tatuiruotėmis gali būti tik teisę pradėti jums reikia.

Aktyviausiųjų dešimtukas Nail Art Tatuiruotės:

1. „Apple“ nagų Tatuiruotė:

Tai madinga meno kūrinys už nago tiesiog vaizduoja įvairių spalvų obuolių nustatytus su grietinėlės fone. Užsirašykite, kaip įvairių spalvų obuolių, sukurtų su atspalvių rožinė, geltona, oranžinė, raudona ir violetinė puikiai kontrastuoja su grietinėlės nespalvoto nagų laku. Šis nagų meno kūrinys yra mados.

2. „Apple“ Žalioji Nagų Tatuiruotės:

Šie gana nagų dailės nagų tatuiruotės sukurtas naudojant pirminį atspalvį – Obuolio žalumo, yra dalykas, galėtų būti geriau. Turėti arti pažvelgti mielas mažai lankai ir širdyse, ir Kibirkščiuojantis žalia blizgučiai, kad nedera su standartinio obuolių žalia nagų laku. Ar tai pakartoti savo nagus iki patyręs specialistas ir turite miniatiūriniai meno kūriniai ant savo pirštų.

load...

3. Gėlių Nagų Tatuiruotė:

Orchidėjos, saulėgrąžos ir net Bluebird, tai nagų tatuiruotė yra viskas. Atkreipkite dėmesį, kaip yra naudojamas subtilus pastelinių atspalvių mėlyna, geltona, žalia ir rožinė. Painus kūrinys tikrai daro tai gabalas pageidautina. Į viršų visa tai, mažytė Bluebird sugeba stumti šį meno kūrinį daug įrantos didesnis.

4. Zuikis Nagų Tatuiruotė:

Kiekvienas myli zuikis, ir tai nagų tatuiruotė menininkas akivaizdžiai naudojamas, kad patinka sukurti tatuiruotės nagų meno kūrinį, kuris yra išskirtinis pasakyti mažiausiai. Sunku ignoruoti apsvaiginimo juodos siluetą zuikučiu ant šių Pasakų nagai. Gauti šią padaryta ant jūsų nagų patyręs specialistas didžiausių admiration iš jūsų draugų ir kolegų.

5. Biedronka Nagų Tatuiruotė:

load...

Ši tatuiruotė vaizduoja Biedronka apie vieną iš nagų. Vinys poilsio turite Biedronka Spausdinti – juodos taškuotą ant skaisčiai raudonojo nagai. Apskritai, tai yra viena Pasakų gabalas nagų meno kūrinius. Ar tai pakartoti savo nagus ir esate tikri, kad patraukti akių obuolius.

6. Vieversėlis Nagų Tatuiruotė:

Ši nagų dailės tatuiruotė, vaizduojanti juodos Skylark siluetai pora apsuptyje subtilus persikų nagų lako fone turi neabejotiną patrauklią magnetizmo. Užsirašykite į subtiliai dažytos miniatiūrinių vieversiai. Grab šią nuotrauką atspausdintą ir skubėti į artimiausią nagų tatuiruočių specialistą kai cutesy nagų dailės.

7. Juodas Gėlių Nagų Tatuiruotė:

Ši nagų tatuiruotė turi mažyčius subtilus gėlių modelius sukurtus iš shimmery dar permatomas nagų lako fone. Juodi dryžiai tempti skersai nagai patarimų sukurti kontrasto efektą, kuris aiškiai išryškina šį nagų meno kūrinį.

8. Duobę-Bull Nagų Tatuiruotė:

Ši nagų tatuiruotė vaizdavo duobę bulių gali akivaizdžiai šunų mylėtojas malonumas. Žaviuosi, kaip kaštoninės spalvos blizgučiai nagų lako, kad eina skersai nagai patarimų puikiai kontrastuoja su nuoga persikų nagų lako, su kuriuo nagus pailsėti.

9. Inicialai Nagų Tatuiruotė:

Ši nagų tatuiruotė yra tik vienas pavyzdys, kaip jūs galite naudoti savo inicialus, arba tiems, kas nors jums patinka Puošiame savo nagai. Galbūt tai gali tiktų jums gerai mokėti madingas duoklę kažkas netoli ir brangūs per panašiu madinga nagų tatuiruotė.

10. Spalvingas Nagų Tatuiruotė:

Tegul šie madinga ir spalvinga nagų tatuiruotės jums DIVA! Deimantai, širdys, katė ir karūna, šie nagų tatuiruotės turėti viską. Ar tai pakartoti savo nagus būti pavydo ir susižavėjimo tarp savo draugų ir bendraamžių priežastis.

Jūs taip pat galite atsisiūsti Nail Art programą prancūzų nagų dizaino, Anotacija, Gyvūnų, nuotakos, gėlių, madinga ir daug daugiau dizaino. Patikėkite, jums bus meilė jiems ir jaučiu, kaip bando juos, jei esate puikus nagų dailės mylėtojas.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...