Top 10 nagų dailės kurortai Bengalore

Bangaloras teisingai apibūdino kaip Pietų karalienė. Bangaloras ne tik teikti lizdą su kai kuriais iš geriausių dauguma pramonės įmonių Indijos, bet taip pat sukuria svajoti švietimo paskirties vietą daugybę studentų visoje šalyje. Malonus oras visų pusių metų daro miesto daugiau žavinga. Ačiū, kad verslo, taip pat technologinių konfigūracijos iš skirtingų ketvirčių pasaulyje, miestas patyrė milžinišką pakilimą per pastarąjį dešimtmetį, todėl vienas iš labiausiai įvykių kosmopolitinių metro šalies miestuose.

Iš jaunosios kartos, kuri pasirinkta miestą kaip savo likimą pulko, dabar kartu apibrėžia miestą su savo sumanaus ir madinga gyvenimo būdą. Bangalore yra puikiai užaugo su visais stiliaus apibrėžimus rūšių, kad atitiktų jaunų minios, kurie tikrai tarptautinis standartas. Todėl nuo gatvės pusės salonams į posh kurortus ir salonų, Bangaloras turi ką pasiūlyti žmonėms iš visų gyvenimo lenktynėse.

Nagų dailė Bangalore – Top 10 gydyklos

1. Elan nagų studija ir SPA:

Darshana, jauna dinamiška stilius asmuo yra Elan nagų studija and Spa, kurie sukūrė naujas tendencijas nagų stilių įkūrėjas. Darshana jau atitiko jos daugiau nei dvidešimt metų patirtį su šiandienos sliduma ir išmaniųjų stilių tobula pusiausvyra.

2. Mano Salonas:

Posh ir madingas, Mano salonas atsitinka būti žymiausias bendra už madingiausių nagų dailė ir nagų SPA. Ši vieta gali būti vadinamas dangaus už kiekvieną kuriems stilius yra gyvenimas. Mano salonas siekia sunku teikti aukščiausio lygio profesionalumą kiekvienam klientui ir palaiko ilgalaikius santykius pasitikėjimo ir įsipareigojimo.

load...

3. Nagų dailės Romantika:

Kitas ryškus nagų Spa Bangalore, nagų dailės Romantika yra gerai žinomas už savo mobiliojo ryšio paslaugas. Galima būtų grožėtis jų paslaugos daugiau, kaip galite pasinaudoti trendiest nagų SPA teisę savo vietoje tik su tvirtinimo paskyrimą. Nagų dailės Romantika nori klijuoti pagal ekologiškų produktų, jų kainos yra vidutinio sunkumo, taip pat.

4. Kūno amatų:

Kitas Top garsių nagų dailės sąnarių, Kūno menas yra išsamus vieta visais grožio sprendimų rūšių. Vieta yra tiesiog idealiai tinka asorti tipų nagų priauginimas.

5. Naturals:

Naturals yra vienas iš pirmųjų rangas nagų kurortus ir salonų Indijoje siūlo state-of-the-art grožio sprendimus didžiąja klientų. Jie teigia esą Premier SPA Inovacinė gamtos terapija grožio ir odos priežiūros. Drauge su aukštos kvalifikacijos specialistų, Naturals yra natūraliai pirmasis pasirinkimas madingų nagų mėgėjams.

6. Gitanjali nagų dailės:

Gitanjali nagų dailės Bangalore būtų ideali vieta tas, kuris ieško tobulos Nail Art apdaila vestuvių dieną. Pavadinta po Gitanjali, garsaus nagų stilistas, nagų Spa turi savo filialus Mumbajuje ir Delyje, taip pat.

7. Grynas salonas ir Day Spa:

Grynas salonas ir Day Spa yra pirmojo rango Spa Bangalore turintys pažangias ir apmokyti stilistai iš skirtingų dalių apskrityje. Grynas salonas siūlo įvairių tipų nagų dailės priimtinomis pasiūla per metus.

load...

8. Eiti GaGa Salonas:

Unisex salonas Bangalore, Eiti GaGa salonas yra populiarus stilingas nagų dailės už prieinamą kainą. Jūs galėtų pasinaudoti patrauklia nuolaida siūlo taip pat, jei esate pasisekė.

9. Nandita anketa Grožis Zona:

Nandita grožis zona yra „vieno langelio vieta visiems vyrams, moterims ir vaikams. Gerai žinomas dėl savo įvairių paslaugų Nandita grožis zona atsitinka būti viršuje žavisi nagų dailės kampai Bangalore, kur grožis yra suderinta su priežiūros.

10. Lakme Grožio salonas:

Paskutinis, bet ne prasčiausias; Lakme Grožio salonas paliko savo pėdsaką beveik visose metro miestų Indijoje. Lakme yra įvairiausių nagų spalvų ir dizaino išradėjas. Vienas gali pasitikėti šios markės lengvai, kai ieškote kokybės nagų dailės.

Jeigu Jūs ieškote už geriausią Nail Art Bangalore, jūs žinote, kur eiti! Taigi, leiskite sau švaistytis šiek tiek už užsidėti tokius unikalius ir painus dizaino jūsų nagai.

load...