Top 10 maisto produktų, kuriuos valgysite sveikiems kaulams

Mes žinome, kad kaulai yra paramos sistema iš kūno. Todėl labai svarbu, kad jūs bandote išlaikyti juos stiprūs ir sveiki. Taip pat svarbu, kad mūsų kaulai sveiki, siekiant išvengti įvairių ligų, pavyzdžiui, osteoporozės, rachitas ir tt Yra daug būdų, kaip išlaikyti juos sveikus, tarp kurių, reguliariai sportuoti ir valgyti tinkamą maistą, kuris yra geras kaulų sveikatai, yra du pagrindiniai būdai.

Valgyti tinkamą maistą kaulų sveikatai nužengia į du svarbius nutrients- vitamino D ir kalcio. Kalcis yra mineralas, kuris yra labai svarbus tinkamam organizmo funkcionavimui. Vitaminas D yra svarbus, nes jis padeda įsisavinti kalcį. Trūksta šių dviejų maistinių medžiagų gali sukelti trapūs ir trapių kaulų, kurie yra labiau linkę į įvairias ligas ir lūžių.

Šiame straipsnyje aš ketinu pasidalinti TOP 10 maisto produktų, už sveikus kaulus. Šie maisto produktai yra labai svarbu, siekiant išlaikyti mūsų kaulus sveikas ir stiprus.

Geriausi maisto produktai sveikus kaulus

Top 10 maistas sveikus kaulus, yra šie:

load...

1. Tamsus ir lapinės žalumynai:

Tamsios ir žalios lapinės daržovės, pavyzdžiui, arugula, lapiniai kopūstai ir rėžiukų yra kai kurie iš geriausių kalcio šaltinis. Nors žmonės yra špinatai šiame sąraše, špinatai yra oksalo rūgšties, kuri veikia mūsų organizmo gebėjimą įsisavinti kalcį.

2. Lašišų:

Vitaminas D yra retai gamtoje. Lašiša yra riebi žuvis, kuri yra viena iš geriausių šaltinių vitamino D. Konservuoti lašiša turi minkštesnė ir valgomieji kaulus, žuvų, o tai reiškia, kad yra galia supakuotas su kalciu taip pat.

3. Šamas:

Jei jums patinka valgyti žuvis, čia mes turime dar vieną sveiką variantas jums. Šamas yra labai nebrangiai įvairių žuvų, kurios gali būti lengvai rasti rinkoje. Jis yra vienas iš aukščiausios vitamino D priėmimo ji tikrai gera kaulų sveikata.

load...

4. Migdolų sviestas:

Tarp visų medžių riešutų, migdolų turi didžiausią kiekį kalcio kiekį. Jei jis yra sviesto pavidalu, tai padės jums gauti dar daugiau naudos. Migdolų sviestas yra ne tik turtingas kalcio šaltinis, tačiau ji taip pat yra daug baltymų be cholesterolio ir mažo riebumo.

5. Sūriai:

Sūris gaminamas iš pieno. Ir tai yra gana žinomas faktas, kad pienas yra apkrovos ir apkrovos kalcio. Todėl, sūris taip pat yra daug kalcio. Iš visų sūrių rūšių, mocarela sūris ypač yra sūris, kuris turi didžiausią kiekį kalcio.

6. Jogurtas:

Jogurtas yra sena kulinarijos produktų. Dėl to, kad paruošimo proceso jogurto, šis maistas turi palyginti daugiau kalcio nei pienas. Todėl tai yra vienas iš sveikų maisto kaulų.

7. Tunų:

Tai dar vienas sveikas žuvis mūsų sąraše. Jis taip pat yra riebiųjų žuvų rūšis, kuri yra pakrautas su vitamino D. Ne tik vitamino D, bet ji taip pat turi daug kalio, magnio ir omega – 3 riebiųjų rūgščių, kurios daro jį labai sveikas maistas kaulams ir bendrai organizmo sveikatai.

8. Kiaušiniai:

Jei esate veganų, tai gali būti gera žinia jums. Kiaušiniai yra geras vitamino D, kuris padeda pagerinti kaulų sveikatą. Tačiau įsitikinkite, kad jums valgyti kiaušinio trynio, nes vitaminas D yra daugiausia randama trynio.

9. Brokoliai:

Brokoliai yra antras geriausias šaltinis, kalcio po kopūstai ir arugula. Tai ne tik gera kaulų sveikatai, bet taip pat yra puikus šaltinis vitamino C, ląstelienos ir kitų maistinių medžiagų, kurios yra pilna vėžio nugalėjimo savybių.

10. Pieno:

Pienas yra geriausias maistas kaulų. Jis yra pakrautas su kalciu ir vitaminais, kurie daro mūsų kaulai stiprūs ir sveiki. Tai yra vienintelė priežastis, kodėl pienas yra svarbu vaikams. Dažniausiai kiekvienas pieno produktas (produktai, kad iš pieno) yra geras kaulų sveikatai.

Ar žinote, visų šių geriausių maisto sveikus kaulus? Ar įtraukti juos į savo mitybą arba pradės įskaitant šiuo metu? Ar pasidalinti su mumis savo atsiliepimais!

load...