Top 10 Made kosmetikos prekės ženklai

Kadangi per pastaruosius kelerius metus, Indijos kosmetikos pramonė vyksta stiprus ir plėtoti nuolat su dar požymių augimo ateityje. Tiek vyrai, tiek moterys praleidžia daug Bucks kosmetikos ir grožio produktų, kurie tapo labai svarbi mūsų gyvenimo dalis. Mūsų oda yra didžiausias ir vienas iš svarbiausių dalių mūsų organizme, kuri turi būti tinkamai prižiūrimi.

Indijoje yra daug pirmaujančių ženklų, kad gamyba kosmetiką, pavyzdžiui, Biotique, Colorbar, Coloressence, Dove, „Elle“ 18 veidų, Himalajų, L’Oreal, Lakme, Lotus, Nivea, Revlon, tvenkiniai, VVLC ir daug daugiau. Tačiau pasirenkant tinkamą produktą iš šios platų kosmetikos yra ne taip paprasta. Mes patikrinti prekės fone ir pamatyti, kaip populiarus tai yra ir pažvelgti į savo populiariausių produktų. Mes paprastai sutvarkyti tokius dalykus pasirinkti tinkamą produktą mūsų odai.

Taigi populiariausi Indijos kosmetikos prekės ženklai yra išvardytos žemiau, kurios gali padėti jums pasirinkti tinkamus produktus.

Top 10 Indijos Kosmetikos Prekių ženklai

1. Lakme:

Lakme yra aukščiausias prekės Indijoje, priklausanti „Unilever“, pradėtas Tata ant pirmojo Indijos ministro pirmininko Jawaharlal Nehru prašymu. Tai labiausiai pageidaujamas ir plačiai naudojamas prekinis ženklas šioje šalyje, taip pat mylimas makiažas menininkų. Lakme teikia platų produktų asortimentą, išlaikant kokybę ir kiekybę. Jų asortimentas prasideda nuo prieinamą kaina į profesionalaus lygio diapazoną. Jų asortimentas apima odos priežiūros produktus, makiažo produktus, nagų produktus ir tt

load...

2. Coloressence:

Coloressence yra gamtos esmę, kuri gimė pati Indija dalis. Jų diapazonas turi daug kosmetikos veido, akių, lūpų ir tt Visi produktai yra tikrai geros kokybės už prieinamą kainą. Kiekvienas Indijos moteris gali lengvai eiti su šio intervalo kasdieniam naudojimui.

3. VVLC:

VVLC kosmetikos diapazonas susideda iš daugelio odos priežiūros, plaukų priežiūros, kūno priežiūros, kūno stangrinanti ir formavimo, pėdų priežiūros produktų, kurie teigė, kad vaistažolių arba Ajurvedos ir jie tiktų visiems odos tipams.

4. Biotique:

load...

Biotique yra dar vienas Indijos kosmetikos pramonei, kuri yra labai gerai žinomas dėl savo vaistažolių arba ajurvedinių produktų. Jų asortimentas apima odos priežiūros, plaukų priežiūra, kūno priežiūra, kūdikių priežiūros produktų už prieinamą kainą.

5. Shahnaz Husain:

Shahnaz Husain grupė pradėjo Shahnaz Husain, kuri šiuo metu yra viena iš Indijos pirmaujanti Indijos kosmetikos prekinių ženklų. Jų Platus asortimentas susideda iš odos priežiūros ir plaukų priežiūros produktams su ajurvedinių ar vaistažolių mišinių, jie taip pat žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Asortimentas taip pat turi makiažas asortimentą.

6. Himalaya Augalinius:

Himalaya vaistažolių taip pat yra labai gerai žinomas Indijos žolelių kosmetikos prekės ženklą. Jų Platus asortimentas turi beveik viską iš grožio sveikatos priežiūros paslaugomis. Grožio asortimentas odos ir plaukų priežiūros produktus, o taip pat kajals į makiažo diapazone.

7. Elle 18

Elle 18 yra populiarus prekinis ženklas tarp jaunų mergaičių – College mergaičių ir paauglių. Jų produktai yra labai prieinamomis kainomis ir yra aukštos kokybės produktai, siūlomi įvairių funky spalvų, kad pritraukti merginas daug. Jų asortimentas kaip spalvų POP, spalva bombų funkiest spalvas kada. Jų asortimentas apima nagų spalvos, akių spalvos, lūpų dažų ir tt

8. Viviana Spalvos:

Viviana Spalvos yra dar vienas Indijos kosmetikos pirmaujančių prekės ženklą su platų odos priežiūros, plaukų priežiūros ir makiažo roducts.

9. Miško pagrindai:

Miško Essentials yra populiarus Indijos Ajurvedos Grožio prekinis ženklas, kuris siūlo odos priežiūros ir plaukų priežiūros produktų asortimentą. Visi produktai yra pagaminti naudojant metų senumo ajurvedos formuluotes ir yra tik eterinių aliejų, šalto spaudimo augaliniai aliejai ir augalų ekstraktai.

10. Jovees:

Jovees yra Indijos žolelių kosmetikos kompanija, kuri garsėja savo odos priežiūros ir plaukų priežiūros produktų asortimentą. Kai kurie iš labiausiai žinomų produktų Lūpų balzamai, veido paketai ir Kajal.

load...