Top 10 liemenių, skirtų tamsiai nosis moterims

Gone yra dienų, kai tikroji oda buvo tapatinama su grožiu. Bet faktas lieka faktu, kad dauguma iš mūsų nori turėti teisingesnę veido. Indija yra błogosławiony su daug tamsiaodis gražuolių. Ir iš tiesų, tai yra klaidinga nuomonė, kad makiažas netinka tamsiaodis asmenis. Tamsus veido yra gražus, o jo grožis gali būti sustiprintas pasirenkant tinkamą lūpų spalvą, kuri tinka jūsų odos tonas. Leiskite mums sutelkti dėmesį į lūpų atspalviai, skirtas tamsiai odai. Kai kurie iš spalvų, labai papildo s tamsus Complexion apima Burgundija, fuksija, bronzos, šokolado spalvos, nuogas ruda, slyvų, kaštoninės spalvos, raudonų plytų spalva ir tt

Geriausi Valikliu Dark skaldytos moterų

Kadangi toliau yra kai kurie iš lūpų atspalvių tamsiai odai, siūlomų pirmaujančiais prekių ženklais.

1. Maybelline Color Sensational Fuksija Karščiavimas:

Pirkti Maybelline Color Sensational Fuchsia maro ₹ 1,942.80 @ www.amazon.in / -maybelline spalvų-sensacinga-fuksija maru

Tai lūpų spalva iš Maybelline yra neono rausva atspalvis. Labai pigmentuota ir yra medaus nektaru, kuris suteikia maitina lūpas. Jo kreminė ir sklandžiai tekstūros slysta lengvai ant lūpų. Tai ne kraujavimas, nelipni ir lengvas lūpų spalva. Jis turi maždaug 3 – 4 val į ištvermės.

load...

2. Maybelline Spalva Sensacingas brangakmenis lūpų – Ametistas liepsnose:

Kitas atspalvis iš Maybelline, tai gražus violetinės spalvos su bauda mirguliavimas. 1 – 2 Kiepskie alus privalo gauti tikrąją ametistas violetine spalva. Jo tekstūra yra sklandžiai ir kreminės. Jis slysta lengvai ant lūpų. Jame taip pat yra medaus nektaru, kuris drėkina lūpas. Jis neturi kraujuoti, sausas arba įsikurti smulkių linijų. Jos būna galia yra 4 – 5 valandų, po kurių atspalvis lieka 6 – 7 valandas.

3. Lakme Absoliutus Creme lūpų spalva – Slyvų Delight:

Pirkti Lakme Absoliutus Creme lūpų spalva – Slyvų Delight @ www.amazon.in / -lakme-absoliutus-creme-lūpų-COLOR-slyvų-malonumas

Tai tamsiai violetinės atspalvis nuo Lakme žymiai papildo tamsus odos tonusą. Jis yra vienas iš geriausių Lakme lūpų atspalvių tamsiai odai. Jei norite tamsesnės spalvos, galite pridėti dar kelis Kiepskie alus. Jame yra vitamino E ir kviečių gemalų aliejaus, kuris suteiks maitina jūsų lūpas. Jo tekstūra yra riebus ir jis slysta sklandžiai. Jis yra lengvas ir teikia visą aprėptį. Jos būna galia yra 3 – 4 valandos, po kurio jis išnyksta, palikdami dėmių.

load...

4. Revlon Lakuotais lūpų – Chocolicious:

 

Tai šokolado rudos atspalvis, kuris tinka tamsios odos tonus gerai. Jis turi gerą pigmentaciją su kreminės sklandžiai tekstūros ir matiniu paviršiumi. Jis neturi kraujuoti arba išdžiūti savo lūpas. Jos būna galia yra 2 – 3 valandos, po kurio jis palieka gerą dėmių.

5. MAC – bronzos Shimmer:

Pirkti Mac – bronzos Shimmer Dėl ₹ 3,625.00 @ www.amazon.in / -mac-bronzos mirguliavimas

Tai gražus aukso geltonumo atspalvis su mirguliavimas dalelių. Labai pigmentuota ir nepermatomas. Tik vienas servetėlės ​​suteiks Jums visą aprėptį. Jo tekstūra yra šilkiniai ir kreminės. Jis neturi išdžiūti ar kraujuoja. Tai ne keistokas ir nepermatomas. Jos būna galia yra 3 – 4 valandos.

6. Colorbar kremas Touch „Lūpų dažai – Taupe:

Pirkti Colorbar Creme Touch lūpų – Taupe For ₹ 499.00 @ www.amazon.in / -colorbar-creme-Touch-lūpų-taupe

Taupe iš Colorbar yra nuogas rusvai atspalvis, kuris gerai tamsios odos atrodo. Tai lūpų dažai yra labai pigmentuotas su kreminės ir grūdėta. Ji suteikia blizgus blizgesį be jokių mirguliavimas. Taukmedžio sviestas ir vitaminas E maitina lūpas. Jis turi SPF – 15, kuri apsaugo lūpas nuo saulės daromos žalos. Jos būna galia yra 3 – 4 valandos, po kurio jis išsisklaido, palikdami gerą dėmių.

7. NYX Matte Lipstick – Alabama:

Pirkti NYX Matte Lipstick – Alabama Dėl ₹ 1,316.00 @ www.amazon.in / -nyx-matiniu-lūpų-Alabama

Alabama lūpų yra gražus tamsiai raudonos atspalvis lūpų tamsioms oda moterims. Jis yra gerai pigmentuotas su kreminės, grūdėta. Jis suteikia jums matiniu paviršiumi be džiovinimo ar kraujavimas. Jis drėkina lūpas. Jis yra lengvas, ne cakey ir ne keistokas. Jos būna galia yra 4 – 5 valandų, po kurių jis palieka gerą atspalvį.

8. „L’Oreal Color Riche – Cinamonas tostas:

Pirkti L’Oreal Colour Riche – Cinnamon Toast Dėl ₹ 674,00 @ www.amazon.in / -l’oreal spalvų-riche-cinamono-skrudinta duona

Tai lūpų dažai yra rudos atspalvis su koralų atspalviais. Jis turi gerą pigmentaciją, kreminės ir drėkinanti tekstūra ir suteikia gražus blizgus. Jis neturi išdžiūti, kraujuoja arba įsikurti smulkių linijų. Jis turi omega – 3, kuris apsaugo jūsų lūpos minkšta ir elastinga, ir vitamino E, kuris suteikia maitinimą. Jos būna galia yra 3 – 4 valandos.

9. Bobbi Brown- Minkšta Aktas:

Tai lūpų dažai yra gražus nuogas rudos atspalvis, kuris tinka tamsios odos tonus. Ji suteikia visišką nepermatomas aprėptį. Jis yra gerai pigmentuotas su kreminės, sklandžiai ir lengvos tekstūros. Tai pusiau matinis, kvapas ir skonis nemokamai, ir drėkina per daug. SPF – 12 jame saugo lūpas nuo saulės daromos žalos. Jis turi gerą ištvermės iš 4 – 5 valandas.

10. MAC Rūkyta Violetinė:

Pirkti MAC Rūkyta Violetinė Dėl ₹ 2918,61 @ www.amazon.in / -mac rūkytos violetinė

Tai giliai rausvai raudona atspalvis, kuris suteikia jums satino matiniu paviršiumi. Labai pigmentuota ir suteikia visą aprėptį vos vienu perbraukimu. Tai ne-džiovinimo, non-kraujavimas ir drėkina. Jis turi ištvermės iš 4 – 5 valandų, po kurių ji palieka dėmių.

Tai buvo vieni iš geriausių lūpų atspalvių tamsios odos tonus! Ar bandėte kuri nors iš šių atspalvių? Ar norėtumėte rekomenduoti jokio kito lūpų atspalvis tamsus odos tonus? Palikite mums komentarą žemiau.

load...