Top 10 Kryolan makiažo rinkiniai yra

Visi mes, kurie mėgsta makiažas ir naudoti jį reguliariai žinoti makiažo rinkinių ar palečių svarbą. Jūs gausite daug įvairių spalvų ir produktų viename rinkinyje.

Iš pradžių KRYOLAN buvo sukurtas kaip makiažas markės profesionalių makiažo menininkų, maitinimo kino, teatro ir televizijos pramonėje. Bet vėliau, jie pradėjo dirbti produktai labiau tinka į grožio sektoriuje. Šiandien aš kalbėti apie viršų 10 KRYOLAN makiažo rinkiniai.

Top 10 KRYOLAN Makiažas rinkiniai

1. KRYOLAN Supracolor 12 makiažo makiažas Paletė:

Tai vienas makiažo paletė su 12 skirtingų spalvų, kad tiktų visų Indijos odos tonus. Jis turi daugumą odos tonus, nuo šviesiai šviesos tamsus Indijos tonai. Jis ateina į alavo kompaso laukelyje kaip pakuotės. (Nepamirškite savo geometrijos dėžės). Atspalviai yra tokia, kad gali būti naudojamas kontūrų, pabrėžiant ir įdegio taip pat. Jis turi 40 ml produkto iš viso.

Kaina – KRYOLAN Supracolor 12 makiažo makiažas paletė mažmeninė visame Rs. 3200.

load...

Vertinimas – po 3 – 5

2. KRYOLAN Supracolor 12 kremas akių šešėliai makiažas Paletė:

Pirkti KRYOLAN Supracolor Palečių 12 spalvų 1004FP makiažas ₹ 12,999.00 @ www.amazon.in/kryolan-supracolor-palette – 12 spalvų – 1004fp-makiažą

Tai kreminės spalvos bazė paletė jūsų akių šešėliai. Ji teigia, kad ilgalaikis ir yra vitamino E. KRYOLAN Supracolor 12 kremas akių šešėliai makiažas Paletė tinka normaliai ir sausai ir derinys odos.

Kaina – kaina 2149 Indijos rupijų 80 ml.

load...

Vertinimas – 4 – 5

3. KRYOLAN HD „18 mikro kremas fondas makiažas paletė:

KRYOLAN HD „18“ Micro yra 18 spalvos kremas fondas paletė. Tai mikronizuotas pamatai su unikaliu šviesos atspindžio ir sumažina šešėlinius poveikį raukšlių. Tai puikus pagrindas nuotraukų. Ji yra išversta į 4 skirtingų derinių odos tonus, todėl jūs galite pasirinkti iš 4 palečių.

Kaina – apie 3500 Indijos rupijų 13 g produkto.

Vertinimas – 4.5 / 5

4. KRYOLAN 24 Aquacolor Šlapias makiažas paletė:

KRYOLAN 24 Aquacolor makiažas paletė yra glicerino pagrindu kompaktiškas makiažo ir išsitepti įrodymas. Ji yra prieinama įvairių spalvų, kurios apima tam tikrus odos tonus, Šviesuolių ir neutralių.

Kaina – $ 79.22

Vertinimas – 4.5 / 5

5. KRYOLAN Make up Brush rinkinys:

 

KRYOLAN makiažas teptukų rinkinys yra pagamintas iš sintetinio pluošto. Jis ateina į padalinus maišelis, kuris apsaugo šepetėlius organizuotas. Set yra 7 šepečiai – pabrėžti šepetys, makiažo šepetys, pamatų šepetys, maišymo šepetys, akių linijinės šepetys, lūpų šepetys, akių šešėliai šepetys.

Vertinimas – 4/5

6. KRYOLAN Lūpų Ružas rinkinys:

Pirkti KRYOLAN Lūpų Rouge rinkinys ₹ 5,511.00 @ www.amazon.in/kryolan-lip-rouge-set

KRYOLAN Lūpų Ružas rinkinys yra 5 spalvų lūpų rinkinys, kuris ateina su geros kokybės vidutinio dydžio lūpų teptuku taikyti ir veidrodį. Jame yra vitamino E, stimuliuoja odos remonto mechanizmą. Jis ateina į 5 skirtingų spalvų derinys paletes – aidas, nuogas ir našumas yra tik keli. Jie turi raudonos, rudos, rožinės ir kitų lūpų atspalvius. Paletė yra lūpų dažų su ilgais nusidėvėjimo formules.

Vertinimas – po 3 – 5

7. KRYOLAN professonal blusher trio:

Pirkti KRYOLAN professonal skaistalus Trio ₹ 6,747.00 @ www.amazon.in/Kryolan-professional-blusher-trio

KRYOLAN professonal skaistalus trio yra 3 matines spalvas rožinė, raudona ir ruda. Tai yra 7,5 g milteliai skaistalai rinkinys.

Vertinimas – 5 – 5

8. KRYOLAN Glamour Kaitinimo milteliai Paletė:

KRYOLAN Glamour Glow paletė yra 8 spalvos milteliai kompaktiškas rinkinys su spalvomis atitikimo kiekvieną Indijos odos tonusą. Jis gali būti naudojamas kaip veido milteliai, skaistalai, už įdegio ir kontūrų.

Vertinimas – 4 – 5

9. KRYOLAN Antakių paletė:

KRYOLAN Antakių paletė yra 5 antakių milteliai užpildyti antakius ir yra 10 gramų produkto. Jis turi 1 juodas atspalvis ir 4 skirtingų atspalvių rudos, kad atitiktų kiekvieną plaukų spalvą.

Vertinimas – 5 – 5

10. KRYOLAN pyragas Akių Laineris paletė:

Pirkti KRYOLAN pyragas Eye Liner paletė ₹ 6,609.00 @ www.amazon.in/Kryolan-cake-eye-liner-palette

KRYOLAN tortas Akių linijinių paletės yra kompaktiškas akių linijinės rinkinys, kuris turi būti naudojamas su šlapio šepečiu. Šepetys ir veidrodėlis yra įtrauktas į paletę. Jame yra 5 tamsių spalvų – 2 rudos, juoda, pilka ir tamsiai mėlyna spalva.

Ar bandėte kuri nors iš šių KRYOLAN atsigriebti rinkiniai? Palikite žemiau savo komentarus.

load...