Top 10 kalėjimo tatuiruotės dizaino

Kalėjimų Vakarų šalyse buvo lobynas unikalaus tatuiruotė meno ilgą laiką dabar. Pastaraisiais laikais, kalėjimų tatuiruotės atėjau prie pagrindinių tatuiruotė menininkų skenerio ir naudojasi daug populiarumo tarp klientų su giminystės su Bad Boy vaizdas. Jei jūs ieškote mačo tatuiruotė meno, tada jie dešimtuką kalėjimas tatuiruotės yra kur jūsų paieškos baigiasi.

Aktyviausiųjų dešimtukas Kalėjimų Tatuiruotės:

1. „Gott Mitt Uns“ Rusijos kalėjimų Tatuiruotė:

Šios tatuiruotės yra neatskiriama Rusijos kalinių tapatybę. „Gott kumštis uns“ paprasčiausiai reiškia „Dievas su mumis“, o Iron Cross žemiau Adomo obuolio yra prieštaringas nacių simbolis. Kalėjimų tatuiruotės daugeliu atvejų gali susidurti su atsitiktinių dizaino ir motyvai visoje krūtinės ir dilbių. Tačiau šie Rusijos kalėjimų tatuiruotės turi galimybę laikyti asmeninę reikšmę.

2. Diabolical Kalėjimų Tatuiruotė:

Tai nėra neįprasta, kad kalėjimų tatuiruotės būti velniška pobūdžio. Tai labai tatuiruotas mirties bausme kalinys, iš Jungtinių Amerikos Valstijų yra bauginantis pavyzdys velniška tatuiruočių menu. Nėra labai lengva atkartoti, tai labai tatuiruotas kūnas ateina su savo sąžiningai dalytis skausmu taip pat.

load...

3. Rusijos kalėjimų Tatuiruotė:

Tai Rusijos kalėjimo tatuiruotė turi religines konotacijas, kad yra labai sunku ignoruoti. Užsirašykite fone kryžiaus ir durklas buvo pasineria į tai, kas atrodo Šėtono galvos. Ironiški dar tiesa dauguma rusų arba Meksikos nusikaltėliai taip pat hardcore katalikai, kurie labai įtakoja tatuiruotė meno jie eksponuoti ant savo kūno.

4. Amerikos kalėjimų Tatuiruotė:

Šios tatuiruotės, atsiradę dėl kalinamo Amerikos nusikaltėlio kūno išsiskiria savo makabrišką pobūdžio. Užsirašykite nacių svastika, tiesiog žemiau Adomo obuolio, kuris galbūt žymi rasistinių ideologijų. Taip pat atidžiai stebėti dilbio tatuiruotės, kuri, atrodo, beveik atsitiktinai, tačiau daugeliu atvejų jie palaikykite asmeninę reikšmę asmuo, dėl kurio oda tokios tatuiruotės yra užrašomos.

5. Penki punktas Karūnos Kalėjimų Tatuiruotė:

load...

Tai kalėjimas tatuiruotė featuring penkių punktų karūną yra ne tik eilinė tatuiruotė, bet vietoj reiškia lotyniškas Kings gauja iš Kolumbijos. Kaip visada su kalėjimo tatuiruočių, kiekviena tatuiruotė turi istoriją už jį. Dauguma įkalinimo tatuiruotės yra užrašytas pačioje kalėjimo vos adatų ir prastos rašalo.

6. Kalėjimų riešų Tatuiruotės:

Tai puikus pavyzdys, kaip kalėjimas tatuiruotės gali atrodyti atsitiktinė ar net ne sensical į nepatyręs akis. Paimkite arti pažvelgti į tai, kas atrodo, atsitiktinių purslų spalvos, ir jūs pastebėsite, bendrus motyvus kaip žvaigždės ar thumbs up ženklas.

7. „Mi Vida Loca“ Kalėjimo Tatuiruotė:

Šie trys taškai dažniausiai aptinkami ant rankų arba šalia akių tiesiog nėra kai atsitiktinai tatuiruotė randai, bet vietoj reiškia „Mi Vida Loca“ ispaniškai arba „Mano kvailai gyvenimas“ anglų kalba. Šie trys taškai vaizduoja atėmimo, beviltiškumo ir gyvenimo alsuoja smurtu ir nusikalstamumu istoriją.

8. Humoro Rusų Tatuiruotė:

Ne visi kalėjimų tatuiruotės yra niūri ar velniška pobūdžio ir tai tatuiruotė yra puikus pavyzdys, kad. Ši tatuiruotė žymi skirtumą tarp kalinių bičiulystė, kad yra sudėtinga dar svarbu atsižvelgiant jie yra priversti gyventi kartu kartu su didele dalimi savo gyvenimo daugeliu atvejų.

9. Ašaros Kalėjimų Tatuiruotė:

Bendras kalėjimo tatuiruotė būtų ašaros įrašytas į akis kampe. Ašaros tatuiruotės turiu skirtingą reikšmę, kai kuriose vietose ašaros tatuiruotė galėjo reikšti ilgą laisvės atėmimo bausmę ir kitose vietose tai gali reikšti, kad asmuo padarė žmogžudystę.

10. Meksikos kalėjimų Tatuiruotė:

Meksikos kalinys yra žinoma, kad giliai tikintys ir su stipriu tikėjimu okultizmu ir tai tatuiruotė atspindi tai. Ši tatuiruotė matyt įkvėpė actekų menu, kuris iš tiesų turi didelę įtaką šiuolaikinės Meksikos kultūrą.

Tikimės, kad šis straipsnis apie Top 10 kalėjimų tatuiruotės buvo įdomu. Pasirinkite savo mėgstamą modelį ir apibrėžti savo tapatybę su šiuo įdomiu kūno menas. Įsitikinkite, kad jūs siunčiate mums savo vertingų nuomonę.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...