Top 10 homeopatinių vaistų, skirtų svoriui įgyti

Nors dauguma kurorto vitaminų ir baltymų papildus įgyti kūno masę, kai tiki homeopatinių vaistų vartojimas „mažiau invazinės ir daugiau žolelių požiūrio. Yra homeopatiniai vaistai, kurie gydo priežastis už organizmo nesugebėjimas priaugti svorio arba urmu skaičius. Tai yra geriausi dešimt tokių priesvoris homeopatiniai vaistai, kurie bus padidinti savo apetitą ir suteikia jūsų metabolizmą sveiką padidinti:

Homeopatiniai Medicina kūno svoris – Geriausias 10

1. Liucernos Tonikas:

Tai galima daugeliu homeopatinių vaistų parduotuvėse pagal kitą tam tikru pavadinimu ar. Ši liucernos žolė darinys yra žinoma, kad būti naudinga riebalų ir sumažinti audinių atliekų gamybą. Jis padidina apetitą ir pagerina virškinimą, maitinant sveiką kūną ir sveiką protą, kuris veda prie svorio padidėjimo!

2. Lycopodium:

Tai kuklus augalų tampa nuostabią ištaisyti apetito stoka, kai sporos yra susmulkinti ir apdorojimo trinant ir succussion. Virškinimo disbalansas koreguojamas šio produktas, pagamintas su vaistinis pataisas augalų. Jei nebuvo suteikta galimybė priaugti svorio, nes silpnina kepenų funkciją, Lycopodium bus dirbti jums tikrai.

3. Calcarea Phosphorica:

Jei kenčia nuo išsekimo liga, kuri vyko rinkliava ant jūsų sveikatos, calcarea fosforo yra homepathic vaistas priauga svorio. Dėl anemija vaikams, tai yra geras gydymas planas menkos virškinimą ar net sunku sujungimas sulaužytas kaulai.

load...

4. Aloe Socotrina:

Jei kenčia nuo pilvo problemų, pavyzdžiui, pojūtis pilnumo arba šilumos ar gurguliavimas garsų ir pjovimo skausmą per Tuštinimasis, tai yra idealus vaistas. Aloe Vera socotrina taip pat padeda sumažinti pykinimą jausmus ir antipatija maistui. Tai gali padėti jums tinkamai valgyti ir priaugti svorio.

5. Condurango Q:

Be apetito praradimas, yra ir kitų priežasčių, dėl kurių priauga svorio normaliai, pavyzdžiui, skausmas skrandžio dėl opos ar vėmimas netrukus po valgymo, gali užkirsti kelią svorio. Jūs galite net jausti spazmas į stemplę su pastoviu deginimas skausmas už krūtinkaulio. Condurango yra geras vaistas nuo visų šių problemų.

6. Arsenicum Albumas:

Ar jūs kenčia nuo skausmo ar deginimo pojūtis pilve po valgio tam tikrų maisto produktų arba karščiavimas metu? Jei taip, tada jūs galite pasinaudoti šia homeopatinį vaistą reljefo. Tai padeda palengvinti simptomus ir leidžia jums valgyti be rūpesčių, kuri leidžia organizmui priaugti svorio.

7. Pulsatilla:

Yra tik labai mažai dalykų, kurie yra labiau nepatogus nei klausos skrandį gurguliavimas garsiai valgio metu! Kartais po valgio šiltą arba riebaliniai maisto, galite jausti neatidėliotiną skausmą ar pulsavimą jūsų skrandį. Lengvas dozė Pulsatilla gali išspręsti visa tai. Jei manote, kad bet kokį skausmą ar tarsi akmuo išgyvena savo žarnyne, galite vartoti šį vaistą, taip pat. Kartą, skausmas resnės, valgymas nebus jaustis kaip Roboto ir jūs galėsite priaugti svorio.

8. Chelidonium Majus:

Trūksta arba apetito netekimas kartu su bendrojo vangumas yra kartais kepenų problemos ženklas. Tai gali atsitikti dėl serozines išskyros ir tulžies komplikacijų, kurios dažniausiai atsiranda nėštumo metu. Bet po to, jūs galite pajusti kibimas kartaus skonio burnoje, apetito stoka ar deginimas svorio kepenyse. Tai gali būti ištaisyta ugniažolė Majus.

load...

9. Chininum Arsenicicum:

Kai kurie žmonės, atrodo, skubėti į tualetą kiekvieną kartą jie valgo! Chininum arsenicicum yra puikus homeopatinis vaistas viduriavimo, kuris atsiranda iškart po valgio, arba jei maistas atrodo praeiti be visiško virškinimui. Visos šios problemos gali turėti neigiamą poveikį jūsų sveikatai ir neleisti gerai svorio. Ji taip pat gydo bendrą apetito stoka, rūgštingumo ir vėmimas.

10. Ignatia Amara:

Kai kurie žmonės besaikis valgyti, kai jie yra nusiminusi ir nerimas, kiti sukurti antipatija maistui! Jei priklauso pastarajai kategorijai, jums gali būti pavojus susirgti valgymo sutrikimai ir sutrikęs virškinimas, kuri gali sukurti mitybos disbalanso organizme. Jei norite priaugti svorio ir kovoti su šiuos simptomus, pabandykite Ignatia amara!

Jei manote, kad prarasti svorio buvo varginantis, jums bus nustebinti žinoti, keli šimtai žmonių mano, priauga svorio ne mažiau nei Sunkus uždavinys! Jei esate vienas iš tų, kurie visam laikui bando naujų mitybos atšerti save, pabandykite atlikti šiuos homeopatinius Meds efektyvių rezultatų!

load...