Top 10 hebrajų tatuiruotės dizaino

Kaip ji jaučiasi, kai senovės Raštas palieka savo ženklą ant odos? Įdomu, ar ne? Taip, tatuiruotės, taip pat pasisemti įkvėpimo iš scenarijus ir jis yra labai madingi ir atvėsti gauti tatuiruotes įvairiose scenarijus. Hebrajų yra viena iš tokių senovės kalba, kuri yra laikoma žydų būti jų gimtoji kalba.

Kartais, hebrajų tatuiruotės gali turėti ypatingą būdą negerai… O taip, taip, viena turi būti prižiūrėti visą su šiuo senovės raštu prieš vartų užrašas ant savo odos.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie hebrajų tatuiruočių, tada patikrinkite šiuos dešimties hebrajų tatuiruotes, kurios yra gerai pavyzdžiai hebrajų raštu įtaką šiuolaikinių tatuiruotes.

Aktyviausiųjų dešimtukas Hebrajų Tattoo Designs:

1. „Dievo vaiką“ hebrajų Tatuiruotė:

Tai Hebrajų tatuiruotės yra puikus startas į mūsų sąrašą, nes ji tiesiog sako „Dievo vaiką“ į hebrajų. Ši tatuiruotė yra apt būdas puikuotis savo gilus tikėjimas Dievu ir specialaus obligacijų galite pasidalinti su savo Kūrėju. Šią tatuiruotę pakartoti ant odos kaip jis čia vaizduojamas.

load...

2. „Meilė“ hebrajų Tatuiruotė:

Tai Hebrajų tatuiruotės tiesiog išdėsto vieną žodį, padaro pasaulį aplink kurią yra meilė. Tai paprastas, bet patrauklus Hebrajų tatuiruotės yra subtilus būdas puikuotis savo romantiškus polinkius. Laikykite jį maža, keep it simple ir laikytis iš tamsiausią juodos spalvos atspalvį maksimalų poveikį.

3. „Shalom“ hebrajų Tatuiruotė:

Shalom yra populiariausia forma sveikinimo hebrajų kalba ir tai subtilus dar patraukli tatuiruotė kelia žodį gerai panaudoti. Shalom taip pat naudojamas reiškia taiką tarp dviejų subjektų. Ar tai įrašyta ant jūsų odos ir leiskite Ši tatuiruotė įkvėps jus su savo grožiu ir gilus pranešimą.

4. Medis ir hebrajų Raštas Tatuiruotė:

load...

Ši tatuiruotė buvo sukurtas tam tikrą siekiant įkvėpti. Hebrajų žinutė žemiau estetinį medžio tatuiruotė yra eilėraštis iš Šventosios Biblijos su gilia pranešimą. Šios eilutės iš Psalmių knygoje tiesiog pasakyti „Jis bus kaip medis, pasodintas prie vandens, kad duoda gerus vaisius savo sezono, kurio lapai turi nenuvys ir visi jis turi klestėti upių.

5. „Tai taip pat praeis“ hebrajų Tatuiruotė:

Tai gilus Hebrajų pranešimą į tatuiruočių meno forma yra labai svarbus įkvėpimo įprastų didelių ar mažų kliūčių, su kuriomis susiduriame gyvenime. Tegul tai tatuiruotė būti skatinimo šaltinį ir nuolatinis priminimas, kad net sunkiausias iššūkiai gyvenime galima įveikti.

6. „Jei aš nesu aš, kas man bus už mane?“ Hebrajų Tatuiruotė:

Šis paprastas žinutė vaizduojama per tatuiruotė meno yra daugiau pareiškime, nei klausimą. Šis patrauklus ir gilus Hebrajų žinutė tatuiruotė tiesiog sako: „Jei aš nesu aš, kas man bus už mane?“ Jei didžiuojamės savo originalumo ir unikalumo tai yra už jus tatuiruotė.

7. „Jahvė“ hebrajų Tatuiruotė:

Hebrajų religija Jahvė yra visatos, kuris labiau žinomas kaip Viešpaties kūrėjas. Ši tatuiruotė yra apt būdas puikuotis religinius ir dvasinius įsitikinimus kai kuriems žmonėms.

8. „Būk dar“ hebrajų Tatuiruotė:

Tai Hebrajų tatuiruotės tiesiog sako: „Būkite dar“. Ar tai tatuiruotė pakartotas ant savo odos, kaip parodyta čia ir turi pastovų priminimą būti ramus ir drąsus per sunkiais laikais.

9. „Amazing Grace“ hebrajų Tatuiruotė:

Tegul tai Hebrajų tatuiruotės kad tiesiog sako: „Nuostabi malonė“ būti savo gyvenimo įkvėpimas, kuri saugo jus pagrįstas ir dėkinga už viską, ką turite. Pakartotiniai šiuos gilius žodžius ant odos iki tik patyręs tatuiruočių meistras pagalba.

10. „Kartu Forever, amžinai“:

Ši tatuiruotė išgarsintas Victoria Beckham tiesiog sako: „Kartu amžinai ir amžinai“ į hebrajų. Šią tatuiruotę įrašytas ant riešo deklaruoti savo meilę savo sutuoktiniui ar giminingos sielos.

Taigi pasirinkti bet kurią iš šių dešimties hebrajų tatuiruotes dizainus, kurie yra tikri, kad Jūs jaustumėtės didžiuojuosi, nes ji priklauso senovės Rašto. Nepamirškite užsukti į žemiau jūsų komentarų. Likti stilingas, likti spalvingas !!

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...