Top 10 Havajų tatuiruotės dizaino

Saulė, paplūdimys ir jūra yra tik keletas iš populiariausių atributų Havajuose. Tačiau ši salų klasteris taip pat populiarus dar vienas dalykas – jų klesti metų senumo tradicija tatuiruočių menu. Havajų tatuiruotė menas gali būti atsekti iki Polinezijos genčių ir kultūrinių praktikų senovėje, kurios daro lobynas genčių motyvai ir dizaino. Šie dešimt Havajų tatuiruotės yra ne tik estetiškai gražūs, bet ir suteiks išsamią pažvelgti į Havajų kultūra.

Aktyviausiųjų dešimtukas Havajų Tatuiruotės:

1. Havajų Portretas Tatuiruotė:

Ši Havajų portretas tatuiruotė iš hula mergina ar tradicinis Havajų šokėja išsiskiria savo baudos jautrūs darbą, suteikia jai realų ir fotografijos kokybę. Ši tatuiruotė yra, matyt, veidrodinis atspindys Havajų kultūros ir gyvenimo būdo. Užsirašykite tradicinio Havajų Galvos apdangalai ir karoliukai aplink kaklą. Šios smulkios detalės suteikti jai autentiškumo jausmą laikantis Havajų tema.

2. „Ohana“ Havajų Tatuiruotė:

Ohana Hawaiian reiškia šeimos ir ši tatuiruotė yra veiksmingas būdas mokėti duoklę savo artimuosius. Jis taip pat yra puikus pavyzdys, kaip galite naudoti įkvepiančius ir reikšmingų Havajų žodžius įkvepiančių ir duoklė tatuiruotes.

3. Havajų Žemėlapis Tatuiruotė:

load...

Ši tatuiruotė tiesiog vaizduoja Havajų salos klasterius. Jei jau į Havajų valstijoje JAV ir nori turėti savo meilę šiam populiarus atostogų paskirties rašalu ant savo kūno, tai yra puikus tatuiruotė jums.

4. Havajų Honu Tatuiruotė:

Havajų Honu arba vėžlys, yra populiarus motyvas Havajų menų. Be Havajų kultūra, tai tatuiruotė yra duoklė simbolinę svarbą vėžlius. Dėl havajiečiai, vėžliai simbolizuoja ilgaamžiškumą, saugumą ir dvasinę energiją, kurie visi tapo potencialus įkvėpimo šaltinis.

5. Havajų Ryklys Tatuiruotė:

Dauguma Havajų motyvai tatuiruotes yra pasiskolintas iš vandens gyvūnijai, kuri yra tik natūralus, atsižvelgiant į jų artumą prie jūros. Tai ryklys tatuiruotė yra puikus pavyzdys Havajų genčių meno įtraukta į šiuolaikinės tatuiruotes. Drąsus ir juoda, tai geriausia pakartotas, kaip parodyta čia.

6. Havajų Lono Tiki Tatuiruotė:

Tikis yra terminas, vartojamas vaizdais genčių dievybių į Havajų kalba, o Lono yra dievybė, susijusi su muzikos, vaisingumo ir taiką. Tai Lono Tiki tatuiruotės yra puikus pavyzdys autentiškas Havajų meno, kad pėdsakų savo šaknis atgal į Polinezijos gentis. Jis turi daug estetinio, kultūrinio ir net įkvepiantį vertės.

7. Havajų Hibiscus:

load...

Hibiscus yra valstybė gėlių Havajai, todėl natūralu, kad ši graži gėlė būtų rasti savo kelią į Havajų meną. Dėl havajiečiai, Hibiscus simbolizuoja subtilų grožį ir dėvėti Hibiscus flower vienas už ausies reiškia, kad asmuo užsiima santuokos greitai. Turint omenyje Hibiscus gėlės Havajų tradicijos reikšmę, tai tik svarbu, kad mes įtraukti šią Havajų Hibiscus tatuiruotę į mūsų sąrašą.

8. Havajų Gecko:

Gekonai, arba driežai, yra neatskiriama Havajų / Polinezijos art. Dėl havajiečiai, gekonai yra geros kloties žavesio ir nužudyti vieną Manoma, kad apie nelaimę, kuri galbūt yra priežastis, kodėl gecko motyvai buvę iš Havajų tatuiruotė meno dalis nuo seniausių laikų. Ši Havajų Gecko tatuiruotė yra puikus pavyzdys Havajų genčių meną.

9. Havajų hula mergina:

Šis šiuolaikinis vaizdavimas Havajų Hula mergina, matyt, sukurta remiantis dabartinėmis komiksų meno tendencijų linijas. Tai spalvinga Havajų tatuiruotė yra iš tiesų apt būdas Besivystantis savo meilę saulės ir smėlio Havajuose.

10. Havajų Genčių Dragon:

Drakonai yra mitologinės būtybės, kurios turėjo didžiulį poveikį tatuiruotė meno šimtmečius. Tai drakono tatuiruote yra puikus pavyzdys Havajų genčių meno, naudojant drakonas motyvas. Drakonai simbolizuoja didelę galią daugelyje kultūrų, įskaitant, kad Havajuose.

Tikimės, kad visi šie Havajų tatuiruotė dizaino pagyvina jūsų mintis. Taigi, jei nuspręsite įrašyti bet kurį iš šių tatuiruočių ant savo kūno, kuris vienas jums pasirinkti. Pasidalinkite savo mintimis jūsų komentarus.

load...