Top 10 Garnier plaukų tiesinimo ir švelninimo produktai

Ar jus jaudina blogų plaukų dienų? Norite, kad jūsų garbanotas ir negyvas plaukai spinduliavimo spindesį? Sausas ar nuobodu plaukai yra būklė, kai plaukai negauna pakankamai drėgmės. Tai sumažina jų blizgesį ir gali padaryti plaukai atrodo garbanotas ir negyvas. Tačiau, tinkamą priežiūrą ir teisę natūra plaukų produktų, jūs galite gauti sklandžiai ir šilkiniai plaukai.

Garnier Fructis turi nuostabų plaukų priežiūros asortimentą, kuris gali padėti ištiesinti, stiprinti ir sušvelninti visų tipų plaukams. Šie produktai yra sukurta siekiant suteikti grūdėta į plaukus ir taip pat žada maitina plaukus. Dauguma šių stilius, tiesinimo ir stiprinti produktai yra Maroko argano aliejaus. Šis aliejus yra turtingas vitamino E ir riebiųjų rūgščių, kurios yra veiksmingos ir naudingos plaukų ir galvos odos kondicionierius.

Top 10 Garnier Plaukų tiesinimo produktai:

Čia yra top 10 Garnier Plaukų tiesinimo ir smoothening produktai:

1. Garnier Fructis Style aptakus ir Shine Butas Geležis Tobulintojo tiesinimo migla:

Tai galingas tiesinimo rūkas su argano aliejumi iš Maroko. Tai rūkas apsaugo plaukus nuo lygintuvo karščio. Taip pat ruonių lygumo ir blizgesį ilgalaikei, blizgančio paviršiaus 48 val.

load...

Kaina: Rs. 952,26 už 177 ml

2. Garnier Fructis Style Elegantiškas ir blizgesį Blow Dry Tobulintojas tiesinimas balzamas:

Tai galingas tiesinimo balzamas su argano aliejumi iš Maroko už ilgalaikį glotnumą ir blizgesį. Tai garbanos gesinimo kremas tiesūs plaukai stilių. Jis gali atsispirti greičiau ir lengviau Blow Dry. Jo 3 dienų garbanos atsparumas tampa veiksminga vartotojui.

Kaina: Rs. 1089 150 ml

3. Garnier Fructis Style aptakus ir Shine Anti drėgmei švelninamasis pienas, tvirtovę:

load...

Šis plaukų tiesinimo creamsmoothens ir tames nepaklusnius plaukus. Ji užsandarina iš drėgmę ir kovoja garbanos su 24 valandų Skwierczeć pasipriešinimo. Jis saugo plaukai sklandžiai ir lengvai valdomas.

Kaina: Rs.1056 150 ml

4. Garnier Fructis Glodinimas Šilkiniai Straight 24 × 7 serumas:

Šis serumas yra praturtintas vaisių aliejaus. Tai detangles nesuvaldomo plaukus, išlygina ir padaryti plaukų šilkiniai. Ji taip pat suteikia spinduliavimo blizgesį plaukams.

Kaina: Rs. 200 100 ml

5. Garnier Fructis Šilkiniai Straight 24 × 7 stiprinimas šampūnas:

Jis transformuoja grubus nesuvaldomo plaukai šilkiniai sklandžiai plaukai. Ji yra praturtintas smoothening galią citrinų. Ji veikia Atkaklus garbanos jį maitinant ir turi ilgalaikę įtaką.

Kaina: Rs. 64 už 100 ml

6. Garnier Fructis Šilkiniai Straight 24 × 7 stiprinimas kondicionierius:

Jis maitina plaukus, kad jie minkšta, lygi, garbanos nemokamai ir blizga. Jis transformuoja grubus nesuvaldomo plaukai šilkiniai sklandžiai plaukai. Ji suteikia visas plaukų lygį pastiprinimui aktyviomis, kurie padeda sustiprinti plaukus iš vidaus, gerina blizgesį išorėje.

Kaina: Rs.130 180 ml

7. Garnier Fructis Stilius Glotnus & Shine Baigti 5-in – 1 serumas purškimas:

Tai suteikia keliais stiliaus produktų naudą vienoje lengva-to-naudoti purkštuvu. Ji suteikia trumpąją išlyginimo, nuramina garbanos, kovoja drėgmę, pašalina FLY-paėmimai ir prideda šviesos blizgesį. Ji yra praturtintas švelninantįjį galios Maroko argano aliejaus.

Kaina: Rs. 356 už 170 g

8. Garnier Fructis Elegantiškas ir blizgesį STIPRINANT šampūną:

Ji suteikia sprendimą garbanotas, sausoje ir nevaldomos plaukų. Ji yra praturtintas Maroko argano aliejaus ir abrikosų. Jis išlygina plaukus, kontroliuoja garbanos ir siūlo blizgesį plaukams

Kaina: Rs. 244 už 384 ml

9. Garnier Fructis aptakus ir Shine STIPRINANT kremas kondicionierius:

Ji siūlo glotnumą ir blizgesį išdžiūti ir garbanotas plaukų. Jis yra praturtintas vitaminais, natūraliais aliejais ir botaninių ekstraktų. Jis stiprina plaukus ir gerina valdomumą.

Kaina: Rs. 244 už 384 ml

10. Garnier Fructis aptakus ir Shine anti-garbanos Serumas:

Jis išlygina ir suteikia blizgesį nevaldomos plaukų. Ji yra praturtintas abrikosų ir argano aliejaus iš Maroko. Jis puikiai tinka kasdieniniam naudojimui.

Kaina: Rs. 366 150 ml

Gauk plaukus, kad gauna visą dėmesį! Būdas sveiki plaukai yra per geros plaukų priežiūros režimą. Suteikti jiems blizgesį ir jėgą su šiais Garnier produktų, kurie įkvėpė gamta ir aktyvuoja mokslo!

Kaip jūs palepinti savo plaukus? Ar bandėte jokios Garnier plaukų tiesinimo ir smoothening kremą? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarus skyriuje žemiau.

load...