Top 10 didelio kaloringumo maisto produktų svorio

Šiame pasaulyje, kuris yra apsėstas liesas skaičiai, tai retai Natknąć žmonių, kurie nori priaugti svorio. Bet, žinoma, yra tokių, kurie tikrai liesas ir norėčiau pridėti šiek tiek daugiau svorio, kad jie taip pat gali turėti Gundantis kūną.

Yra keletas aukšto kaloringumo maisto produktų, kad priaugti svorio fast.Those išvardytos toliau.

Čia yra 10 sveikų didelio kaloringumo maisto priaugti svorio:

1. Pusryčių dribsniai:

Valgydami nuo 10 iki 20 g daugiau Dribsniai nei jūsų įprasto dalį galite priaugti svorio greičiau. Dauguma javainiai pakuoti daug kalorijų ir net jei jūs per daug pataikauti, galite sudeginti tas papildomas kalorijas per dieną.

load...

2. Makaronai ir spageti:

Tai labai populiarus patiekalas, ir vienas, kad turi didelį kalorijų skaičių. Nors 2-uncija porcija makaronų turi tik 75 kalorijų, pridedant daug sūrio ir kukuliai gali išsiveržti į kalorijų Sky High. Ką jums reikia priaugti svorio!

3. Žemės riešutų sviestas:

Įsitikinkite, kad jūs naudojate pasūdytą įvairovė. Du valgomieji šaukštai žemės riešutų sviesto yra supakuota su 192 kalorijų. Taigi ne tik turėtumėte skleisti ją ant savo duonos, bet jūs taip pat turėtų kokteilius ir pieno kokteiliai gauti tuos kalorijų!

4. Šokoladas Veržlė Skleiskite:

load...

Šokolado riešutų pastos, kaip Nutella, pakuoti 541 kalorijų tik 100 g. Jei esate beviltiška priaugti svorio galite tai padaryti mėgaudamiesi šokolado gerumą ir didelis kalorijų šio skleisti kiekvieną dieną, kol pasieksite norimą svorį.

5. Sūriai:

Nors vienas porcija čederio sūrio yra 69 kalorijų, yra daug kitų rūšių sūrio, kurie yra prieinami, kurios turi daugiau kalorijų. Puiki galimybė yra Brie, o ne tik tai penėjimas bet tiesiog prabangus! Pabandykite Brie su obuoliais ar skleisti ant skrudintos duonos ar krekerių, esate tikri, kad myliu Tvist į skonį!

6. Mišrainėms:

Salotų padažai yra pats geriausias būdas nėrinių savo salotas, jas yummier ir pakeliui įdėti į tam tikrą svorį. Yra riebus ir nagų laistymo salotų padažuose įvairovė pagerinti salotų skonį ir gauti tas papildomas kalorijas. Vienas valgomasis šaukštas salotų užpilu yra kur nuo 50 iki 85 kalorijų, priklausomai nuo tipo.

7. Sviestas:

Per 5 gramų porcija sūdyto sviesto turi 36 kalorijas. Taigi pagal tai, kiek sviesto jums Bausti storu sluoksniu ant skrebučių, galite iš tiesų padidinti arba sumažinti kalorijų. Jūs netgi galite naudoti sviestą virėjas maistą ir suteikti savo kepta vištiena Pasakų skonį.

8. Šokoladas:

Galite šventę saldainių ir mini šokolado gauti tuos kreives jūs visada norėjo. Vyšnių ant apledėjimo yra tai, kad šokoladas gali būti naudojamas keliais desertų receptus į tremti vos munching ant jo monotonija. Tai yra vienas iš geriausių aukštos kalorijų maisto priaugti svorio greitai.

9. Nemaltų kviečių duona:

Ne tik yra nemaltų kviečių duona sveika, ji taip pat turi didelį kalorijų kiekį. Vienas gabalas rudos duonos yra 69 kalorijų. Taigi nėra jokių abejonių, kad valgyti nemaltų kviečių duona suteiks jums daug kalorijų priaugti svorio ir atrodyti ir jaustis gerai.

10. Guacamole:

Jei jums patinka Meksikos maisto, tada tai yra gera idėja įtraukti guacamole į savo dienos racioną svoriui naudos. Jūs būsite nustebinti žinoti, kad jūs galite įdėti keletą svarų per vieną savaitę vartoja guacamole. Jei valgyti 261 g guacamole, jums bus vartoja 360 kalorijų. Be to, padėti jums priauga svorio, jei jūsų guacamole avokadas padės padaryti jūsų oda ir plaukai minkšti. Taigi, jums pridėta privilegijos už munching šis skanus Meksikos patiekalas.

Tai yra „Top 10 aukšto kaloringumo maisto produktų kūno svoris. Tikimės, kad per trumpą laiką jums bus pereiti nuo tiesių iki jausmingų kreives. Įtraukti šiuos maisto produktus į savo dienos racioną ir pamatyti pakeitimus.

load...