Top 10 Daisy tatuiruotės dizaino

Saulutės simbolizuoja lojalių meilę, grožį, kantrybės, grynumą, nekaltumą, ir paprastumo. Saulutės priklauso Asteraceae šeimos, jie yra dalis iš didžiausių žydėjimo šeimos ir yra žinoma, kad bent 4000 metų senumo. Su gėlių motyvais toks vientisas, kad tatuiruotė meno, tai beveik neįmanoma ignoruoti nuolankų dar gražus ramunės, kad turi universalų patrauklumą. Šie dešimt ramunės tatuiruotės moterims gali jums užsikabinęs ant ramunės tatuiruočių, kiek jums patinka saulučių puokštę.

Aktyviausiųjų dešimtukas Daisy tatuiruotės moterų:

1. Ying Yang Daisy:

Tai iš ramunės tatuiruotė apima Kinijos Ying ir Yang simbolis sukurti apsvaiginimo poveikį. Tiems, kurie nežino, Kinijos Ying Yang simbolis iš ramunės viduryje simbolizuoja Kinijos filosofiją, kad visų gerų dalykų yra šiek tiek blogai ir visi blogi dalykai yra šiek tiek gera. Jis puikiai vaizduojamas per juodo apskritimo balto ploto ir balto apskritimo juoda erdvėje.

2. Keli Saulutės:

Ši tatuiruotė efektyviai vaizduoja tris saulutes iš trijų skirtingų kampų, iš arčiau pažvelgti ir padaryti dėmesį ryškiomis juodomis kontūrų. Ši tatuiruotė iš esmės yra kaip jūs galite turėti savo vietos tatuiruočių meistras naudoti saulutes kaip dizaino motyvas tatuiruotę, naudoti spalvą užpildyti saulutes ar padidinti dydį pavyzdys, viskas priklauso nuo jūsų.

load...

3. Daisy Tatuiruotė paryškintu Black:

Tai ramunės tatuiruotė išsiskiria savo paprasta dar apsvaiginimo vykdymą. Užsirašykite drąsiais juodos spalvos ir sudėtingas spalvinimas. Šis meno kūrinys yra geriausias, koks jis yra, ir eksperimentuoti su spalva ar dydžiu gali ją sugadinti. Tačiau, jums reikės prieskoniais tatuiruočių meistras atkartoti šį tatuiruočių meno kūrinį.

4. Spalvotas Saulutės Rankų Tatuiruotė:

Jei jūs ieškote ryškia spalva, kuri turi smūgiams ir awe poveikį tai ramunės tatuiruotė yra privaloma gauti, kad reakcijos natūra. Šie įvairiaspalvis Saulutės buvo nuostabiai suporuotas kartu su Rose ir drugelis atrodyti sode tiesiai iš Edeno.

5. Itin Moteriškas Daisy Tatuiruotė:

load...

Tai tik natūralu, kad ramunės tatuiruotė yra orientuota į moterų. Tačiau tai ramunės tatuiruotė dizainas yra itin moteriškas ir atrodo beveik kaip siuvinėjimo gabalas. Atsisiųskite šį dizainą tatuiravo ekspertas Tačiau sau likti ištikimi dizainas jausmus ir spalvos kodą geriausių rezultatų.

6. Saulutės ir Kaukolė Tatuiruotė:

Kitas šokiruojantis ir baimę dizainas, tai tatuiruotė trunka minkštas moteriškas saulutes ir naudoja jai galvos apdangalai už sunkiai pradeda gotikos kaukolės. Ši tatuiruotė efektyviai simbolizuoja mergina galią ir tai, kad už minkštą eksterjero moteris, yra sunku bekompromisis jėga. Todėl ši jėga yra pasirengusi imtis pasaulio, net jei tai reiškia, kad pasiekti savo galus su agresijos tiek.

7. Keli Saulutės pečių Tatuiruotė:

Tai dar vienas iš daugelio saulutes pavyzdys yra pavaizduotas vienetinį tatuiruočių menu. Atkreipkite dėmesį į sudėtingą jautrūs darbą, kuris suteikia Ši tatuiruotė realų poveikį, kuris yra grynas genijus. Geriausias pakartotas, nes ji yra, tai tatuiruotė yra geriausia palikti iki patyręs tatuiruočių meistras.

8. Paprasta Daisy Tatuiruotė:

Jei jūs ieškote paprasto subtilaus tatuiruotė, kuri yra maža ir beveik nepastebima, tai yra puikus tatuiruotė, kad atrodytų gerai sužymėtos riešų arba čiurnų.

9. Apelsinų Daisy Tatuiruotė:

Tai ramunės tatuiruotė išsiskiria lakuotais naudoti spalvų ir unikalaus dizaino jausmus. Užsirašykite, kaip apelsinų ir aukso yra naudojamas kaip pirminių spalvų sukurti atspindinti prošvaistę poveikį ir taip pat paryškinti juodus kontūrus, kad būtų veiksmingai yra šios tatuiruotę.

10. Subtilus Daisy Tatuiruotė už juosmenį:

Dauguma juosmenį tatuiruotės labai dažnai gali susidurti su vulgari tačiau tai subtilus tatuiruotė ramunės efektyviai vaizduoja moteriškas žavesio ir lyties apeliaciją.

Tikimės, kad šis straipsnis apie dešimties gražių ramunės tatuiruotės buvo pakankamai įdomi. Ar parašyk atsiliepimus dėl kurių vienas yra jūsų pasiimti.

„Tatuiruotės visiems“ turi 300 + gėlių tatuiruotė dizaino! Atsisiųskite programą ir suteikti formą savo tatuiruotė idėjų.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...