Top 10 antakių plauku dažai

Ar metų skynimas arba vidinių sriegių sriegimo paliko savo antakius retas ir plonas? Ar norite sekti naujausias tendencijas storų, apkūnus antakius? Jeigu jūsų atsakymas yra „taip“ į abu šiuos klausimus, tada šis straipsnis yra skirtas Jums!

Top 10 Antakių Plaukų dažai:

Vienas iš geriausių būdų gauti storio antakiai yra su antakių plaukų dažų pagalba! Antakių atspalviai yra įvairių spalvų, ir jūs galite pasirinkti vieną, kuris geriausiai tinka jums.

Čia yra top 10 antakių plaukų dažai:

1. Godefroy Momentiniai Antakių Atspalvis:

Godefroy antakių dažai yra populiariausias pasirinkimas, kai kalbama apie antakių dažų. Jei turite Grays, kyšantį iš jūsų antakiai ir jums reikia padidinti natūralią spalvą savo antakius, tada naudokite Godefroy momentinių antakių atspalvį rinkinys. Tai paprasčiau, nei naudojant pieštuką ar dulkių. Rinkinį sudaro spalvų kapsulių ir Creme kūrėjas.

load...

2. Eylure Dylash Blakstienos Ir brow Dažų:

Eylure Dylash dažai yra ilgalaikis antakių dažų, kurie gali padaryti jūsų antakiai atrodo stora tik vieną paraišką per metus. Rinkinys ateina su kreminės spalvos ir aktyvacijos tirpalu, kuris turi būti sumaišyti kartu. Dėl minimalaus netvarka, galite naudoti mažą paletę, kuri ateina su pakuotės.

3. Roux blakstienų Ir brow Atspalvis:

Roux blakstienų dažymas rinkinys gali būti naudojamas padengti Grays ir padaryti jūsų antakiai atrodo purus. Mirštančiųjų yra 2 etapų procesas, kuriame pirmą kartą padengti plaukus būti dažytos smulkiai sutrupinto sidabro (kuri ateina į butelį), ir tada taikyti antrąjį sprendimą. Kai du liečiasi, dažiklis yra matomas. Taigi, jei esate atsargus, galite išvengti Groucho Marx-kaip antakiai, kurie atrodo neišvengiamas su daugeliu dažais.

4. Laura Geller brow Atspalvis:

load...

Ši Lauros Geller atspalvis ateina su želė antakių Tamer. Tai naudinga antakių plaukų dažų, nes jame yra mažyčių pluoštus, kurie daro jūsų antakiai atrodo fluffier. Galimos šiame diapazone spalvos lanksti ir gali patenkinti beveik visi natūralių plaukų spalvos.

5. Refectocil blakstienų Antakių Atspalvis:

Kai norite, kad jūsų antakiai atrodo pilnesnis ir ilgesnės blakstienos atrodo ilgesnės, galite naudoti Refectocil anketa atspalvį. Jis turi dosniam spalvų diapazoną-nuo grafito į kaštonų, giliai mėlynos iki raudonos blondinė.

6. Anastasija Tonuoti brow gelis:

Jei esate pavargę nuo neliesti savo antakius su pieštuku, tai laikas pereiti prie Anastasija Beverly Hills „Užtamsinti Brown gelis. Šis subtilus ir lengvas gelis Jums padės sutramdyti nepaklusnius sruogų. Ji yra išversta į Šviesūs, Tamsūs, espresso, karamelės, Tamsiai ir granito.

7. Naujoji bučinys Tonuoti brow gelis:

Tai dar vienas tonuoti gelis, kurį galite naudoti vietoj įprastinių dažų. Ji taip pat ateina su pieštuku. Gelis turi šviesos mirguliavimas į jį, kuris prilimpa net po energingos trina ir prakaitavimas.

8. Lūpų Rašalo stebuklas brow Atspalvis:

Tonavimas antakius pagal jūsų pasirinkimą, tai pusiau nuolatinis dažai padės jums padengti erzina žilą galvą į antakius. Jis gali būti naudojamas ant ūsais ir barzdomis, kaip gerai! Ji yra išversta į šešias atspalvių, pavyzdžiui, pilka, blondinė, taupe, ruda, juoda ir Auburn.

9. Tintocil kremas Dažų brow Atspalvis:

Tintocil anketa dažai turi kreminės tekstūros, kuri padeda lengvai taikyti dažų. Ji trunka ilgai per daug. Lengvas programa gali trukti iki 5 savaičių ir jis yra atsparus vandeniui ir kosmetika. Ji yra išversta į penkias atspalvių, pavyzdžiui, juoda, mėlyna-juoda, ruda, šviesiai ruda, Tamsiai ir šviesūs.

10. Mamytė makiažas brow Atspalvis:

Su šviesos nuoseklumo, šis dažiklis yra lengva taikyti. Ji yra nebrangi antakių dažų. Ji yra išversta į 4 atspalvių, pavyzdžiui, blondinė, Tamsiai ruda, sabalo ir gelsvai ruda. Ji suteikia puikią pilka aprėptį ir trunka ilgai.

Jei esate vienas iš tų, kurie įdėti daug dėmesio daug apie tai, kaip jums atrodo, tada antakių dažai yra tikrai kažkas, kad gali įtraukti į savo Seksualumas faktorius. Pabandykite vieną iš šių antakių dažai greitai perdaryti ar tiesiog padengti trūkumus. Nepamirškite užsukti į žinią apie savo mėgstamą antakių dažų komentarus skyriuje žemiau.

load...