Top 10 antakių formos Azijos moterims

Azijos moterų yra žinomas visame pasaulyje dėl savo nepriekaištingos odos, spinduliavimo plaukų, ir, žinoma, Hot Bodies! Jei esate Azijos kilmės arba domina pasiekti jauną ir patrauklų „Azijos“ išvaizdą, tada jūs turite prisiminti, kad šios moterys dažniau nustatyti daug dėmesio daug savo antakių. Tai padeda sukurti spalvingas ir masinantis išvaizdą. Yra tiek daug antakių formos galima būtų pabandyti siekiant atrodyti karšta Azijos. Geriausias iš Azijos antakių formų buvo išvardyti čia!

Top 10 Antakių formos Azijos Akys:

Šie 10 antakių formos puikiai dirbti su Azijos funkcijų. Ir taip pat Azijos moterys atrodo toks gražus, su šiomis antakių formos. Juos patikrinti ir imtis pasiimti!

1. Pretty babe Antakiai:

Pretty babe Antakiai idealiai tinka moterims, kurie mėgsta suteikti sau labai madinga, tačiau paprastą išvaizdą. Atkreipkite dėmesį, kad antakius storį. Tai yra palaikomos visoje. Tai ne tik formos puoselėja savo veidą, bet ir išryškina Jūsų savybes. Jei turite mažą veidą, tai būtų perfect for you!

2. Smart ir prašmatnus Antakiai:

load...

Smart ir prašmatnus Antakiai yra visų šalių mėgėjams ten. Jei tarpinio iš su draugais pora, apsvarstyti gauti šią formą padaryti. Tačiau aš nesu tikras, ar galite tai padaryti vieni. Patraukti juodą pieštuką ir imtis specialisto pagalbos. Jei ne, jūs taip pat galėtų ieškoti samouczków pora „YouTube“. Tai tikrai padės jums pasiekti išvaizdą, kuriuose buvote, kad norėdamos!

3. Korėjiečių Antakiai:

Tai antakių forma Azijos akis yra absoliutus įkvėpimo visiems tiems ponios, kurie norėtų atrodyti savo mėgstamą k-pop Diva. Forma yra paprastas, tiesus ir atrodo tvarkingas ir nepriekaištingai. Nepaisant to, kad kreivė nėra, šie antakiai valdyti atrodo nuostabi!

4. Nekalti Antakiai:

Iš Azijos moterų daug patinka, turintys labai nekaltas ir kuklus išvaizdą savo veidą. Ir tai gali būti padaryta su gera antakių formos patiko šį vieną pagalba. Nuo storio ir šiek tiek baigiant plonesnis, ši forma yra gana sudėtingas ir sunku. Bet kai jūs turite atlikti, kad nieko panašaus!

load...

5. Perfect Antakiai:

Jei yra kažkas, kas nori paprastą antakių formą, kuri atrodo puikiai ant veido ir išryškina jos funkcijos taip pat tai yra absoliučiai idealus. Jis atrodo natūralus ir gali būti padaryta lengvai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sekti kai kuriuos „YouTube“ įkeltas vadovėliai ir baigsite.

6. Paprasta Antakiai:

Storio ir paprasti antakiai yra tarp visų Azijos moterų tendencija. Dauguma moterų nori šį išvaizdą, nes ji daro savo veidą patraukli ir patrauklus. Geriausia dalis yra ta, kad tai yra ne visi sunku pažvelgti nagų. Jei jūs neturite storio antakiai, juodas pieštukas pakaks!

7. Storas Azijos Antakiai:

Moterims, kurie mėgsta šiek tiek eksperimentuoti su savo antakiais, tai už juos. Tai ne tik storas, bet ir turi unikalią ir įdomią tekstūrą. Bando tai tikrai bus smagu!

8. Tamsiai ruda Azijos Antakiai:

Jei norite, kad jūsų antakių spalva sutapti su jūsų gražus rudi plaukai, naudokite šią idėją. Atminkite, kad jums reikės rudą pieštuką čia vietoj juodos spalvos.

9. Kreivas Azijos Antakiai:

Kreivi Azijos antakiai yra super Pasakų ir prašmatnus. Jei norite, kad kažkas būtų įdėti prožektorius ant tavęs, ar bandyti šią idėją!

10. Tvarkingas Antakiai:

Tvarkingas Antakiai idealiai tinka kiekvienam kolegijoje vyksta mergina. Jie yra paprasti, madingi, ir madinga. Bangų išvaizda yra tikrai ketina atnešti jums daug dėmesio.

Tai buvo vieni iš geriausių antakių formų Azijos akis! Taigi, kuris iš jų yra Jūsų mėgstamiausias? Jei būtų mano valia, aš norėčiau pabandyti juos visus anksčiau ar vėliau! Ką apie jus?

load...