Top 10

Čenajus ir Pietų Indijoje visa yra giliai įsišaknijusi tradicijų ir papročių. Kultūrinis gyvenimas Čenajus yra visa informacija apie sudėtingą etninės maisto, muzikos ir šokių. Nuo vestuvės yra svarbi dalis bet kokioje kultūroje, Pietų Indijos vestuvės yra ne mažiau įmantrus, nei kitų kultūrinių ir religinių veiklą. Pietų Indijos vestuvės ilgos reikalus su daugeliu ritualų ir tradicijų, kurios karštai laikėsi. Vestuvės, esantys Chennai ar Pietų Indijos vestuvėms yra žinomi visoje šalyje savo unikalumą, vestuvių ceremonijos metu ritualai, maistas patiekiamas priėmimo ar net tradicinis drabužiui ir makiažas nuotaka ir jaunikis yra unikalus. Kaip minėta anksčiau, vestuvės Čenajus ilgai ištempti reikalus, kurie reiškia didelį spaudimą dėl nuotakos atrodo gražus net ir po išgyvena valandų tradicinių ir religinių ritualų daug. Tačiau, nuotakos Čenajus pavyks surasti spindintis visoje visa vestuvių ir kredito eina į didelę nuotakos makiažas menininko nuo miesto. Štai išsamus sąrašas dešimties nuotakos makiažas menininkų iš Chennai, kurie pateikia savo meninius įgūdžius į priėmimo nuotakos Čenajus kaip gražus kaip jie paprastai yra.

Aktyviausiųjų dešimtukas Menininkai nuotakos makiažas Chennai:

1. Ibrahimas:

Labai vertino klientų Ibrahim ir jo komanda vestuvių makiažas menininkų yra gerai žinomas visame Chennai išskirtinės nuotakos makiažas meną. Ibrahimas specializuojasi prekės ženklų tokių kaip Mac, Bobby Brown, YSL, Dior ir Krylon. Kartu su yra geriausias nuotakos makiažas menininko Čenajus, jis taip pat gana Kirpėjas! Ibrahimas kelia baigiamuosius darbus į savo vestuvių dieną grožio režimas su nemokamu šukuosena.

2. Noor Mohammed:

Specializuojasi tradicinių Pietų Indijos nuotakos makiažas, Noor Mohammed yra ieškoma po nuotakos makiažas menininko Čenajus. Registruotas narys Pietų Indijos Cine makiažas ir kirpykloje asociacijos, Noor turi daugiau nei dešimties metų nuotakos makiažas patirtį pagal jo diržo.

load...

3. Suresh Kumar:

Kitas registruotas narys Pietų Indijos Cine makiažas ir kirpykloje asociacijos, Suresh yra vienodai populiarūs dėl savo vestuvių makiažas įgūdžius visame Čenajus. Suresh turi platų portfelį dirbant su Pietų Indijos kino ir televizijos reklamos.

Adresas: Nėra 29 – 16, Ponnambalam Gatvė KK Nagar, Chennai – 600 078

4. Akriti Sachdev:

Akriti dirbo MAC kaip makiažas menininko ir išmoko prekybą iš geriausių prieš pereinant sukurti save kaip nepriklausoma laisvai samdomais nuotakos makiažas ekspertas. Populiarus „YouTube“, Akriti tikrai žino, ko reikia ieškoti savo geriausiai jūsų didelis dieną.

Adresas: Nėra: 17 4. Lane, Nungambakkam, Čenajus 600.034

load...

5. G. Venkatesh:

Su dvidešimt septynerių metų patirtį nuotakos makiažas srityje G. Venkatesh yra populiarus vardas iš anksto užsakant vestuvių grandinės visame Čenajus. Specializuojasi tradicinių pietų Indijos makiažas G Venkatesh surinko po daugelio tradicinių pietų Indijos nuotakos.

6. Jeya Shreevarshini:

Jeya Shreevarshini yra sertifikuota KRYOLAN makiažas akademijos Londone ir 9 metų patirtį šioje srityje, ji supranta gražus makiažas svarbą ir leidžia jums ieškoti savo geriausius jūsų didelis dieną. Ji taip pat yra gerai žinomas dėl kitų vestuvinių paslaugų, tokių kaip plaukų ir Saree Puošmena.

Adresas: G6, Lloyds kolonija, royapettah, Chennai 14 Kontaktinis Tel: 09962602555

7. Viji:

Populiarūs Čenajus Brides, Viji yra nustatyta makiažas menininko su šešių metų patirtį parodyti. Specializuojasi nuotakos makiažas, Viji taip pat daro atsigriebti už jaunikis, kad jūs ir jūsų sielos draugas surasti spindintis jūsų didelis dieną.

Adresas: Nėra: 136 AP Akshaya Butai, Thulasingham Gatvė, Perambur, Čenajus 600.011

8. Nithyasri:

Nithyasri pagrįstas iš Anna Nagar ir yra tradicinio nuotakos makiažas srities ekspertas gana kelerius metus. Patvirtinta MAC profesionalus, Nithyasri pat specializuojasi kitų populiarių markių, tokių kaip Bobby Brown ir KRYOLAN naudoti, siekiant padėti jums būti gražiausia nuotaka įmanoma.

Adresas: R – Block No: 44, 15 Gatvė Anna Nagar Rytuose, Čenajus 600.040 paštas: makeupnithyasri@gmail.com Kontaktai: 99400 35119, 98.408 24.400, 98.408 92.684, 044 – 2626 7703, 044 – 4217 1019.

9. Siva Kumar:

Operacinės iš KK Nagar, Chennai, Siva Kumar su aštuoniolika metų patirtį parodyti yra smulkių nuotakos makiažas meno stipruolis. Šiva turi didelę patirtį dirbant su Pietų Indijos Įžymybės ir kino žvaigždės skaičius, todėl galite būti poilsio užtikrinti, jūs atiduodami save virš prieskoniais grožio eksperto svarbiausių dienos per savo gyvenimą.

Adresas: Nėra: 6C – 27, KK Nagar, Chennai 600.078

10. Yaksheetasri:

Yaksheetasri yra vienas iš labiausiai žinomų vestuvinių grožio salonų Čenajus. Jis įsikūręs Anna Nagar, Chennai.

Tikimės, kad jums patiko skaityti šį straipsnį. Prašome palikti mums komentarą.

load...