Top 10

Jeigu aš turėjo būti paliktas apleistas saloje tik su vienu kosmetikos nešiotis su manimi, aš norėčiau pasirinkti lūpų. Tai yra, nes niekas negali gyvinti savo veidą ir savo nuotaiką panašaus lūpų gali padaryti. Nuo lūpų dažų įvairių markių, spalvų ir tipų daugybė, kaip jums pasirinkti kažką, kuris tiktų jums geriausia? Čia yra geriausias Oriflame lūpų dažų sąrašas, todėl savo darbą šiek tiek lengviau.

„Oriflame“ yra Švedijos prekės ženklas, gerai žinomas dėl asmens priežiūros, vaikų viliojimu ir plaukų priežiūros produktai. Jų lūpų dažai yra žinoma, kad geros kokybės ir ištvermės.

Čia yra dešimt Oriflame lūpų dažai

1. „Oriflame Maitinimo Shine lūpų madinga Berry:

Pirkti Oriflame „Galia Shine lūpų madinga uogų ₹ 385,00 @ www.amazon.in/oriflame-power-shine-lipstick-in-trendy-berry

Tai yra viena iš sparčiausiai parduodamų lūpų dažų iš „Oriflame“. Šešėliai, madinga Berry uogų rožinė. Tai gana vien savo ir gali būti pastatytas kaip už reikalaujamą neskaidrumo. Į jį mirguliavimas yra buildable per daug. Jis gali būti naudojamas atskirai kaip lūpų balzamas ar dėmių. Viršų viršų su aiškia blizgesys lūpų efektas.

load...

2. „Oriflame Wonder Spalva lūpų į Pink Lady:

Pasakyti labas labai nešiojami fuksija rožinė, kuri nėra neoninėmis arba per in-the-veido. Tai gana vien, todėl būna galia yra šiek tiek vidurkis. Jis lieka maždaug 2 valandas, kai taikoma su šviesos ranka. Tai išsisklaido į šviesos balzamas, kaip jis eina alpsta.

3. „Oriflame“ Pure Spalva kelyje Lūpų dažai senovinių nuogas:

Pirkti „Oriflame“ Pure Spalva kelyje Lūpų dažai ir Vintage Nude @ www.amazon.in/oriflame-pure-color-on-the-go-lipstick-in-vintage-nude

Vienas iš mielais produktų Oriflame, Pure Color On The Go Lūpų dažai senovinių Nude yra persikas nuogas atspalvis. Būdamas nuogas, tai puikiai tinka biuro nusidėvėjimo ir, kai jūs ketinate sunkūs akių makiažas. Jis slysta ant lūpų, o spalva lieka įdėti padoraus laiko. Ji suteikia vaškinių apdaila. Kaip trūksta pigmentacijos departamento, ji užima daugiau nei perbraukiant pora kažkiek spalvą.

4. „Oriflame Trivietis Core lūpų į Catwalk Red:

Piktnaudžiavimas, nors tai yra puikus lūpų. Neono-kaip persikas rožinė, Triple Core lūpų taip pat turi įmontuotą drėkintuvai, todėl įsitikinkite, kad jūsų lūpos likti hidratuotas, o jūs puikuotis atspalvį. Tekstūra veers į vaškinių ir pigmentacija yra gana padorus.

load...

5. „Oriflame“ Minkštas „Coral lūpų Cherry Garden:

Vienas iš gražiausių paketus bet kada, „Oriflame“ Minkštas „Coral lūpų Cherry Garden yra labai minkštas rožinė, kad eina vien ant lūpų pirmame servetėlės. Jis slysta lengvai ant lūpų, o ne kraujuoja, nes jos nuoseklumą. Spalva lieka įdėti už gerą laiką ir išsisklaido į dėmę.

6. „Oriflame“ Giordani Gold Jewel lūpų:

Antikvariniai rožė yra persikas rožinė spalva, kuri yra subtilus ir puikiai padaryta tiems iš jūsų, kurie nori Ramių spalvų. Jis slysta kaip sviestu ant lūpų, o ne vilkikas. Jis turi gerą ištvermės tris valandas. Tai labai geras pasirinkimas, nes kasdienio lūpų.

7. „Oriflame daugiau Demi Moore Lūpų dažai Holivude Red:

Pirkti Oriflame daugiau Demi Moore Lūpų dažai Holivude raudona ₹ @ www.amazon.in/oriflame-more-by-demi-moore-lipstick-in-hollywood-red

Raudona už drąsių merginų, Holivudo Raudona yra karšto raudona kuris eina tas pats ant lūpų. Jūs nenorite eiti subtilus su šiuo vienu, ponios. Tai puikus raudonas vakarais ir paryškinti lūpų makiažas atrodo.

8. Oriflame „Galia Shine Lipstick Red Ovation:

Pirkti Oriflame „Galia Shine Lipstick Red Ovation Dėl ₹ 405,00 @ www.amazon.in/oriflame-power-shine-lipstick-in-red-ovation

Dar vienas raudonas lūpdažis, Red Ovation yra spalva, kuri bus subtilus ant lūpų taip pat. Tai iš Maitinimo Shine diapazone, todėl yra shimmers tik taip, kaip jums patiks jį. Tai ne per viršų ir liks įdėti už gerą laiką.

9. „Oriflame“ Studija Atlikėjas lūpų į Illuma gyslele:

Vienas iš mano mėgstamiausių lūpų dažų visų laikų, Illuma gyslele yra ryškiai rožinės spalvos, kad bus pridėti švytėjimą prie veido. Ji neturi jokio mirguliavimas ir lieka ilgai. Jis slysta lengvai ant lūpų. Nėra kraujavimas, bet tik išblukimo į lūpų balzamas dėmių.

10. Oriflame Giordani Gold lūpų dažai Pink Lace:

Pirkti Oriflame Giordani Gold lūpų dažai Pink nėrinių ₹ 488.00 @ www.amazon.in/oriflame-giordani-gold-lipstick-in-pink-lace

Tai miela persiko rausvos, kad atrodo rudos vamzdelio ir eina Pink lūpų. Jis turi labai minučių mikro mirguliavimas į jį. Tai vienas yra super vien, todėl jums reikės daugiau nei perbraukiant pora kažkiek gerą spalvą. Kuris iš jų yra jūsų mėgstamiausia? Shoot savo komentarą!

load...