Top 10

CoverGirl yra plačiai žinomas prekinis ženklas iš JAV, kuri nuolat tiekiamą savo klientams gražiausių ir efektyviai kaina makiažas produktus. Vis didėja asortimentas siūlomų CoverGirl makiažas yra tikrai seiletis vertas. Nuostabus rinkinys ateina su tikrai cool kainų etiketes, todėl tai puikus vaistinė makiažas markės JAV. Jie turi keletą awesome lūpų atspalvius, kurie nuolat turi tapti pasirinkimą tarp daugelio.

Šiandien mes svarstome apie mūsų top 10 kirtikliai tarp CoverGirl lūpų dažų:

1. Covergirl Lūpų Tobulumas lūpų Dangaus:

Dangaus iš jų lūpų tobulumo serija, kuri turi daugiau nei 40 atspalvių iki savo rankovėmis. Atspalvis tapo gana populiarus dėl vidutinio, tamsiai neutrali rausva spalva ji pateikia. Spalva daro tai apt daug moterų. Formulė yra riebus ir lengvai plinta. Spalva lieka už gerą laiką ir nesausina lūpų dėmesį.

2. Covergirl lūpų Karšto:

load...

Raudona yra amžinai jauna atspalvis, kuris niekada išeina iš tendencija. Puiki raudonos lūpos yra tai, ką kiekviena moteris svajoja. CoverGirl anketa lūpų karštu yra vyšnia raudona atspalvis, kuris turi akivaizdžių mėlynus tonus, todėl tai puikus pasirinkimas moterims. Karšto atrodo labai panaši į Mac Heartless, bet vis tiek tai yra labai gražus atspalvis už ypatingą dieną.

3. Covergirl Lūpų Tobulumas Sultry:

Temperamentingas taip pat yra dalis jų Lūpų tobulumo kolekciją. Spalva Sultry yra vidutinio blizgus ir tai yra vidutinio rožinė (tamsi), kurios gali būti nuogas atspalvis daug. Atspalvis idealiai tinka kasdien dėvėti, taip pat.

4. Covergirl Lūpų Tobulumas pasaka:

Pasakos yra ne tiesa, tiesa? Bet tai pasaka yra. Ir tai yra padengti mergaitės Lūpų Tobulumas pasaka lūpų atspalvis. Atspalvis yra koralų atspalvis su užuominomis į apelsinų ir prislopintas rožinė. Atspalvis yra ilgas drabužiai, ir palieka gerą atspalvį atsilieka.

5. Covergirl Lūpų Tobulumas apžavėti:

Apkerėti irgi yra dalis jų Lūpų tobulumo spektrui ir tai šviesus sudegė oranžinė atspalvis su rudos atspalviu, kuris atrodys miela ant Indijos odos tonai. Apdaila yra blizgus vienas ir tas formulė yra gana drėkinantis.

6. Covergirl Lūpų Tobulumas Romantika:

Romantika yra vidutinio tamsiai rožinė. Tai gana panašus į MAC mehr. Bet Mobilus yra lengvesnis ir mažiau rožinė nei romantika. Atspalvis tinka nemažai moterų ir puikiai tinka kasdien dėvėti.

7. Covergirl Lūpų Tobulumas delish:

Peach atspalvių tapo gana populiarus, o tai vidutinio persikas yra puikus pradedantiesiems. Atspalvis yra gana neaiški ir turi shimmers jame taip pat. Panašus atspalvį MAC gali būti MAC Mada saldainių.

8. Covergirl Lūpų Tobulumas Rozgorączkować:

Vario atspalvių daryti turi savo pasekėjų ir čia vienas varis raudona atspalvis forma covergirl. Šešėliai yra varis raudona, kuri turi raudonos ir vario shimmers į jį. Atspalvis suteikia blizgus blizgesį į lūpas ir puikiai tinka ypatingoms progoms.

9. Covergirl Lūpų Tobulumas Fleimo:

Rožinė pagrindu raudonos arba raudonai pagrindu rožinė, kaip vienas gali ją pamatyti, yra liepsna. Atspalvis yra energingas atspalvis ir yra tikrai ne silpną širdį. Šešėlio apdaila yra riebus su blizgus blizgesiu. Mac Gesina atrodo arčiausiai rungtynės šį atspalvį.

10. Covergirl Lūpų Tobulumas skubėti:

Kitas koralų atspalvį jūsų lūpų yra čia su „Rush“. Atspalvis yra subtilus nešiojami koralų atspalvį. Jis turi kreminės apdaila ir suteikia didelį spalvų atsipirkimo.

Tikimės, kad jums patiko straipsnį apie geriausią CoverGirl lūpų atspalviai. Ar turite bet kurį iš šių lūpų dažų iš CoverGirl? Papasakokite apie juos komentaruose.

load...