Top 10

Phoenix, paukštis iš graikų mitologijoje yra atgimimo ir atsinaujinimo simbolis. Taigi, jei turite niekada pasakyti-die požiūrį ir pasiimti sau kaskart kristi žemyn, tai tik apt, kad jūs perskaitėte toliau apie šiuos šedevrų tatuiruotė meno, įkvėptas Feniksas. Šie dešimt phoenix tatuiruotės yra įsitikinkite, kad turite kruopščiai įkvėpė.

Aktyviausiųjų dešimtukas Phoenix Tatuiruotės:

1. „Phoenix Atgal Tatuiruotė:

Jei ieškote puikus gabalas meno kūrinius padengti visą viršutinę nugarą, tai Phoenix tatuiruotė yra puikus radinys jums. Užsirašykite, kaip puošnus sparnai padengti nugaros ir subtilus uodegą platybes pasieks iki juosmens. Gauk sau prieskoniais tatuiruočių meistras atkartoti tai ir jūs turite nugalėtojas tatuiruotę parodyti!

2. „Phoenix juosmenį Tatuiruotė:

Tai juosmens tatuiruotė, vaizduojanti Phoenix skrydžio, yra tinkamas Przepona tatuiruotė, kuris prideda tam tikrą pranašumą ir lyties apeliaciją į jūsų juosmens. Užsirašykite iš sudėtingų uodegos detales ir atidžiai pažvelgti, kaip jis pasiekia aplink nugaros. Likti ištikimi projektavimas ir koncepcijos, kaip parodyta čia. Įdarbinti eksperto tatuiruočių meistras paslaugas atkartoti tai.

load...

3. Sidabrinė Phoenix „Miniatiūriniai Tatuiruotė:

Ši miniatiūrinė sidabro Phoenix tatuiruotė dizainas gali būti veiksmingai įtraukta į jūsų kaklo, riešų ir kulkšnių sprando ar už jūsų ausis. Tačiau išlaikyti jį mažos ir likti ištikimi dizaino kaip parodyta čia.

4. Anotacija Phoenix „Tatuiruotė:

Tai abstraktus Phoenix tatuiruotė yra tiems, su abstrakčių meno afinitetu. Atkreipkite dėmesį, kaip tatuiruotė buvo sukurtas naudojant daugiausia lenktomis linijomis. Nepraleiskite sparnus ir uodegą didelių vienaskaitos plunksnų motyvais forma. Subtilus ir patraukli, tai tatuiruotė geriausiai pakartotas prieskoniais tatuiruočių meistras.

5. Genčių Phoenix „Tatuiruotė:

load...

Tai Phoenix tatuiruotė, labai įkvėpė genčių meno formų, yra neabejotinas gydyti akis. Pažiūrėkite atidžiai, kaip tai tatuiruotė yra kreivų linijų, kad būtų veiksmingai vaizduoja Phoenix serijos. Apžvelkite sudėtingų sparnų ir uodegos detales, ir esate tikri, kad norite, kad šis įtrauktas į odą. Tačiau, tai geriausia turėti tai pakartotas tik patyręs tatuiruočių meistras.

6. Nuožmus Phoenix „Tatuiruotė:

Jei esate kovotojas ir laimėjo daug sunkius kovų sėkmingai gyvenime, tai aštri Phoenix tatuiruotė yra puikus radinys jums. Atkreipkite dėmesį, kaip Feniksas yra pasiruošęs pulti ir jo nuožmi išraiška. Ši tatuiruotė yra į jūsų kovotojas.

7. „Phoenix Pilvo Tatuiruotė:

Ši tatuiruotė būtų sudėtingas uždavinys atkartoti. Tačiau, jei tai daroma gerai, tai gali būti tikras, Gražus su dideliu lyties apeliaciją. Likti ištikimi koncepcijos, kaip parodyta čia. Samdyti prieskoniais tatuiruočių meistras paslaugas, ir jūs galite turėti puikių meno kūrinių įrašytas į jūsų odos gabalas.

8. Spalvotas Phoenix „Tatuiruotė:

Ši tatuiruotė, vaizduojanti Phoenix šviesus atspalvis oranžinės, turi ugningą, neprilygstamą kokybę. Pakartoti šį tatuiruotė gali sukelti valandas trukusius meno kūrinį. Už tai jums reikės, kad patyręs tatuiruočių meistras pagalbos valdydama portfelį didesnis nei gyvenime kūrinių.

9. Apelsinų Feniksas Atgal Tatuiruotė:

Štai dar vienas Phoenix tatuiruotė dizainas, kad būtų veiksmingai apima viršutinę nugaros platybes. Tai buvo pavaizduota iš liepsnojančio apelsinų atspalvio. Ši tatuiruotė yra grynas genijus menas ir ji imsis tik kitą genijų atkartoti tai.

10. Subtilus Phoenix „Tatuiruotė:

Jei norite būti įkvėptas elegantiško ir subtilaus Phoenix tatuiruote, tai yra puikus radinys jums. Likti ištikimi koncepcijos. Tačiau, jūs galite laisvai eksperimentuoti su spalva arba pasirinkti, kur norite šį meno įrašytas ant jūsų kūno gabalas.

Tikimės, kad jums patiko šių Phoenix tatuiruotė dizaino. Ar palikti mums komentarą žemiau.

Tai gali būti puikus tatuiruotė idėjų jus įkvėpė; teigiamas ir elegantiška.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...