Top 10

Miami Ink tatuiruotės atsitiktų būti labiausiai spalvinga ir madingi kūno menas modeliai madoje šiandien. Nesuskaičiuojamas žmonių žemėje yra įsimylėjęs šių stilingas modelių jų unikalus ir paryškintu apeliacinį skundą. Miami rašalo tatuiruotės yra prieinama tiek laikinų ir nuolatinių formatus. Tiek vyrai, tiek moterys gali puošia šiuos energingas tatuiruotes, kurios yra įvairių dizaino. Išsiaiškinti ekspertų Miami Ink tatuiruotė dizaineriai yra ne sunkus darbas; Iki šiol jie trendiest tatuiruotė modeliai dabar.

Top 10 Miami rašalo Tattoo Designs:

Pagrindinis bruožas Miami tatuiruotės yra jų energingas ir sodrios spalvos. Tatuiruotė dizaino, kuris kilęs iš populiaraus televizijos šou, kurios griebė pasaulį su savo galantiškas požiūrio. Puikiai tinka visų amžiaus grupių, Majamis tatuiruotė turi ką pasiūlyti iš savo įvairių kolekcijų. Štai keletas geriausių kolekcijų Miami Ink Tattoo Designs, kurie atidengdama labiausiai iki nešiojantiems.

1. Angel Tatuiruotės:

Angelas tatuiruotė yra puikus moterų, nors vyrai gali dėvėti juos parodyti meilę savo mylimajam. Ši tatuiruotė modelis daugiausia projektuoja angelo įvaizdį apsuptyje gėlėtas atmosfera. Tatuiruotė yra mielas apeliacinį skundą ir atrodo gražiai ant rankų ir nugaros. Jie daugiausia nuolatiniai tatuiruotės, bet kai kurie iš pirmaujančių tatuiruotė dizaineriai artėja su laikinų modelių, taip pat.

2. Kiaulpienė:

load...

Naujoviškas tipo tatuiruotė, kiaulpienės yra daugiausia juodos ir baltos spalvos modelis. Vaizdas ateina su kūdikio mergina ar berniuko Salīcis priešais žydinčių augalų, kurie yra dažnai lyginamas su dykumos Moonflower. Vaizdas nustato nerūpestingą išvaizdą ir laukimo požiūrį į mažą vieną. Modelis yra puikus tiems, daugiausia jaunas žvaigždė, kuris yra tik iš mokyklos.

3. Chicano stilius airbrushed kuro bakas:

Šis modelis paprastai yra nuolatinis ir atrodo kietas ant dviračių ir automobilių. Na, galite padaryti juos savo kūno dalių, taip pat. Už tai, viskas, ko jums reikia, yra plati sritis, kurioje galite piešti gerai. Todėl grįžti kūno dalis yra laikoma geriausia, jei norite atkreipti šio modelio ant jūsų kūno. Spalvingas dizainas, modelis yra pakankamai kietas projektuojant Casanova išvaizdą dėvėtojui.

4. Velnio katėti:

Prašmatnus dar baisu, Velnio katėti tatuiruotė yra geriausias tas, kuris yra įsimylėjęs fantastika. Tatuiruotė yra geriausias žmonių, susijusių su roko grupių. Juokiasi velnias asocijuojasi protingas asmenybę dėvėtojui.

load...

5. COBRA Tatuiruotė:

Kobra tatuiruotė yra mados amžinai. Jis atrodo labai spalvingas ir pristato stiprios persona dėvėtojui. Geriausia dalis modelis yra tai, kad jis yra laikinas ir gali būti pašalintas bet kuriuo metu. Geriausia vieta atkreipti kobra yra žastą.

6. Gėlės ir kryžius:

Gana išvaizdos tatuiruotė, gėlės ir kryžius yra idealiai tinka vienas, kuris yra įsimylėjęs savo religiją. Tatuiruotė ateina su gėlėmis įvaizdį ir kryžiaus kartu, vaizduojanti naudotojo meilę Dievui. Ši tatuiruotė tipas paprastai yra sudarytas remiantis applier krūtinės.

7. Individualizuotos mova:

Ką rodo šios tatuiruotė vardas? Taip, jūs turite teisingai. Jie taip pavadinta, kaip jie atrodo kaip jūsų drabužiui pratęsimo. Paprastai taikomas žastą, tai gėlių tatuiruotė atrodo kaip išplėstinio dalis rankovių.

8. Golden Eagle:

Populiarus savo tema, kilnusis erelis tatuiruotė labiausiai atidengdama vyrai. Jie yra labai drąsus ir energingas, atstovaujanti įvairiapusė asmenybė dėvėtojui.

9. Bare „pagrindai:

Pagrindai yra geriausias, kai taikoma ant nugaros kūno daliai. Apskritai, tatuiruotė taikoma juoda spalva skleidžiant žinias apie drąsų išvaizdą.

10. Vardas tavo koja:

Ši tatuiruotė, kaip rodo pavadinimas, atrodo geriausias dėl vieno koja. Vienas gali rašyti jo ar jos vardą šiame tatuiruotė stilių. Tai atrodo paprasta ir gali būti sudarytas namuose taip pat. Vardas Jūsų pėdos yra laikinas tipo tatuiruotė.

Tikimės, kad jums patiko šių Miami Ink tatuiruotė dizaino. Ar palikti mums savo komentarus žemiau.

Rasti visus aukščiausius dizaino Ši tatuiruotė galerijoje kartu su 8000 kitų idėjų.

Vaizdas Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...