Top 10 geišos tatuiruotės

Geishas yra Japonijos pramogų, kurie praleidžia visą gyvenimą skirta auginti tradicinis japonų kultūrą. Geisha s turi stiliaus ir manierizmo jausmą, kad yra unikalus ir paslaptingas, todėl juos populiarus įkvėpimo meno. Geiša menas yra metų senumo tradicija, kad greitai įgyti tvirtovė tatuiruočių menu. Šie dešimt geiša tatuiruotės parodys jums tiksliai, kodėl geiša tatuiruotės yra natūra atkreipti dėmesį.

Aktyviausiųjų dešimtukas Geisha Tattoo Designs:

1. Geiša Viršutinė nugaros tatuiruotė:

Ši geiša mergina tatuiruotė viršutinėje nugaros yra aiškiai iš meistro darbas. Užsirašykite autentiškumą Ši tatuiruotė parodų, lyginant su geiša Japonijos kultūra ir atidžiai pažvelgti į dekoratyvinę tradicinių geišų galvos apdangalus.

2. Spalvotas Geiša Tatuiruotė:

Ši tatuiruotė neabejotinai turi senojo pasaulio žavesio, kad yra sunku įveikti. Pažiūrėkite atidžiai į subtilų naudojimo spalva atspalvis minkšta rožinės, kuris yra beveik vos ten. Bauda jautrūs ir puošniais gėlių motyvai tik pridėti prie bendro patrauklumo šiame meno kūrinio. Nelengvai pakartotas, jums tikriausiai reikia praleisti šiek tiek laiko rasti geriausią tatuiruotė menininkas įamžinti šį meno kūrinį ant savo odos.

3. Viršutinė rankos Geiša Tatuiruotė:

Labai mažai tatuiruotės su geiša tema atsitikti, kad tiktų vyrų ir manydama, kad ši tatuiruotė yra tikrai unikali. Tai žasto geiša tatuiruotė išsiskiria kompetencijos ir jos plonos artistiškumu. Pažiūrėkite atidžiai į subtilų naudoti spalvos ir esate tikri, kad bus sužavėtas.

load...

4. Spalvotas Viršutinė rankos Geiša Tatuiruotė:

Ši geiša tatuiruotė išsiskiria ryškia naudojimo spalvų, tokių kaip oranžinė, Prūsų mėlyna ir koralų mėlyna. Užsirašykite autentiško kimono dizainą, prideda prie bendro apeliacinį skundą šio įspūdingiau Geisha tatuiruotės.

5. Geiša Riešo Tatuiruotė:

Tai riešo tatuiruotė efektyviai vaizduoja nedrąsus Geiša ir įsitikinkite, kad turite visų dėmesį nuo jūsų. Laikykis šio kūrinio autentiškumo. Jei norite, kad jis būtų pakartotas ant odos, tada jos geriausia ieškoti eksperto tatuiruočių meistras paslaugas taip, kad nebūtų sujaukti šią nuostabią meno kūrinį.

6. Juoda ir balta Geiša Tatuiruotė:

Ši geiša tatuiruotė su ekspertų šešėliai ir apskritai meno kūrinys išsiskiria labai unikalus. Savo naudojimo spalvų anglies pilka, kuri suteikia Ši tatuiruotė senos juodos ir baltos spalvos nuotraukoje, kuri buvo šiek tiek nudžiūvo pagal laiko griauti kokybę. Ši tatuiruotė turi didelį retro apeliacinį skundą tiems su už senosios mokyklos meno ir kolekcionavimo aistra.

7. Šiuolaikinis Geiša Tatuiruotė:

Šis šiuolaikinis geiša mergina tatuiruotė yra tiems, kurie, matyt, patinka suteikti šiuolaikinės Tvist į tradicinio meno ir kultūrų išradinėti ir suteikti jai naują aktualumą šiandieniniame pasaulyje. Tai nėra sunku pastebėti, kad ši Geiša su savo aukštakulniais ir gausiai skilimo turi aiškią lyties apeliaciją.

8. Tradicinis Geiša Menas Tatuiruotė:

Ši geiša tatuiruotė aiškiai įkvėptas geišos vaizdų tradicinės meno iš Japonijos. Tai nėra sunku pastebėti puošnus ir sudėtingas dizainas, kad Japonijoje šalies yra žinomas.

load...

9. Geiša lėlės Tatuiruotė:

Ši geiša lėlė tatuiruotė matyt gerai tinka moteriškas skonio, su aiškia Cuteness faktorius tai geiša lėlė tatuiruotė yra tikrai kreiptis į moters širdį.

10. Išpuoštas Geiša Atgal Tatuiruotė:

Ši tatuiruotė yra puikus tiems, kurie nori užpildyti savo nugarą tatuiruotė darbą, kuris turi akivaizdų tema. Ši geiša nugaros tatuiruotė išsiskiria savo ekspertų meniškumo ir koncepcijos. Užsirašykite sudėtingų motyvų ir puošmenų naudojamų šio tatuiruotė. Akivaizdu, kad jis yra meistras menininko darbai. Ši tatuiruotė negali būti lengvai pakartotas, jei samdote su prieskoniais tatuiruočių meistras paslaugas.

Taigi, kuris iš šių dešimties didžiausių geišos tatuiruotė dizaino yra jūsų mėgstamiausia? Nepamirškite užsukti į žemiau jūsų komentarų. Ačiū.

Vaizdas šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...