Top 10

Jie sako, jūsų veidas yra jūsų likimo ir taip pat savo sveikata atspindys. Su šia paprasta idėja apie protą, Zydus Wellness Ltd suformuluota odos priežiūros produktų asortimentą pagal prekės pavadinimą, Everyuth Naturals. Everyuth tiki suteikiant žmonėms aišku, spinduliavimo ir spindinčią odą jokiu laiku ir pigiausias būdas galimas. Prekės ženklas saugo moterų ir vyrų reikia nepamiršti, projektuojant savo gaminius. Veido prausiklis vaidina svarbų vaidmenį jūsų odos sveikatai; Čia yra top 10 veido plovyklos pagal Everyuth.

Geriausias Everyuth veido prausiklis sąrašas:

1. Everyuth Naturals Citrinų veido prausiklis:

Tai veido prausiklis teigia, kad 100% muilo nemokama ir ateina su ekstraktų ir gėrio citrinų, obuolių ir medaus. Jis nebrangia Rs. 55 dėl 100ml vamzdžio. Lemon giliai valo ir tonizuoja odą; žalias obuolys suteikia baltymų ir mineralų, o medaus giliai drėkina odą. Šis natūralus veido prausiklis palieka savo veido šviesus ir švarus.

2. Everyuth Naturals kremas veido prausiklis:

Tai veido prausiklis geriausiai tinka tiems, kurie nori grietinėlės pagrindu veido plauti, siekiant išvengti pernelyg didelio sausumo. 60 gramų vamzdis ateina Rs. 65 tik. Tai persiko spalvos ir turi gerumas persikų, alavijų ir laukinių vyšnių. Jis maitina odą ir išvalo jį. Taip pat drėkina ją puikiai.

load...

3. Everyuth Naturals Vaisiai veido prausiklis:

Jei jums patinka naudojant veido plauti kad turi vaisių ir gėlėtas aromatas, jums bus meilė šią prekę. Geriausia tinka žiemos, tai veido prausiklis yra švelni ir turi ekstraktai ir gėrio vaisių. Ji atgaivina odą, apsaugo ją nuo saulės daromos žalos, drėkina ją ir suteikia raminantį poveikį. Tai yra kaina Rs. 65 100gram vamzdžio.

4. Everyuth Naturals Neems veido prausiklis:

Kaip rodo pats pavadinimas, tai veido prausiklis siūlo Neem gerumą. Ji taip pat siūlo naudą arbatmedžio aliejumi ir ramunėlių. Jis švelniai giliai valo veidą, todėl spuogai nemokamai naftos sekreciją kontroliuoti. Mažytė granulės pateikti taip pat nušveisti odą. Tai yra kaina Rs. 40 60 gramui vamzdžio. Tai geriausiai tinka Everyuth veido prausiklis riebiai odai.

5. Everyuth Naturals Derma priežiūra Šviesos & Išvalyti veido prausiklis:

load...

Tai veido prausiklis specialiai sukurtas imtis gerą rūpintis savo oda. Ji sukurta siekiant pašalinti visus nešvarumus nuo jos, taigi gerinti ir atgaivinti savo toną. Jis ateina su pažangiosios drėkinantis formulę, kuri drėkina jūsų odą giliai iš vidaus. Produktas yra prieinama suspaudžiamas vamzdelių iš 60 gramų Rs. 60. Tai geriausiai tinka Everyuth veido prausiklis sausai odai.

6. Everyuth Naturals Spindulinis Sąžiningumas Šafranas veido prausiklis:

Tai gali būti jūsų raktas į gražią veido. Ji padeda pašalinti nešvarumus ir sušvelninti poras, palikdamas odą spinduliavimo ir švieži. Šafranas padeda pagerinti veido. Tai veido prausiklis yra kaina 75 už 50gram vamzdžio.

7. Everyuth Naturals Odos Balansas Vynuogių veido prausiklis:

Tai veido prausiklis ateina su vynuogių granulių, kurios nušveičia odą. Tai yra kaina Rs. 50, 50 gramų vamzdžio. Tai lengvas ir geriausiai tinka jautriai odai. Jūs galite naudoti ją kaip įprastą valikliu. Jis nepalieka savo oda sausa ir daro ją jaustis minkštas ir švarus.

8. Everyuth Naturals Taršos gynybos Alavijų veido prausiklis:

Tai veido prausiklis siūlo alavijų naudą kovoti purvo, nuolaužų ir tarša, jums susidurti kiekvieną dieną. Ji ramina odą ir apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų poveikio. Tai yra kaina Rs. 95 100 gramų vamzdžio.

9. Everyuth Deguonies Aktyvus veido prausiklis vyrams:

Everyuth atėjo su šio intervalo specialiai vyrams. Tai ypač veido prausiklis padeda sulėtinti odos senėjimo procesą, apsaugoti jį nuo taršos ir laisvųjų radikalų. Jis taip pat palaiko odos elastingumą. Kaina Rs. 56, ji ateina į 75 gramų vamzdžio.

10. Everyuth Menz Odos Balansavimo veido prausiklis:

Veido prausiklis vyrams, jis palieka odą šviežia ir atkuria jos spindesį ir drėgmę. Ji kontroliuoja naftos sekreciją ir giliai valo odą. Tai yra kaina Rs. 68. Ji specialiai sukurta balansavimo sveikatą ir gyvybingumą odą.

load...